STRANCI u vlastitim zemljama !!!

HRVAT(cekac)

Početnik
Poruka
48
Hoćemo li svi mi sa ovih prostora biti totalni stranci u svojim zemljama, tj. koliko dozvoljavamo strancima da kupuju naše tvornice, nekretnine,sve ...
Naime fascinantno je (nisam komunista) kako se države usuđuju nešto što je bilo društveno vlasništvo, preimenovati u državno i prodavati za sitne novce.
Ljudi sve to nekako toleriraju, zasada ali da li će i naša djeca ?
Što mislite , da li ćemo za 10 godina svi biti samo jeftina radna (robovska) snaga zapadne Europe iliti bivših i sadašnjih kolonijalističkih imperija ?
 
Gde, bre za 10 godina ? Već sada smo jeftina radna snaga i to bez belosvetskih gazda... I ove naše gazde su dobro potkovane u to smislu, mnogo bolje od stranaca...Nema radnika, samo robovi...Nećeš da radiš prekovremeno za malu lovu, bez socijalnog, penzionog i slično ? Pali, ima ko hoće ! Gore od ovog teško da može...
 
HRVAT(cekac):
Hoćemo li svi mi sa ovih prostora biti totalni stranci u svojim zemljama, tj. koliko dozvoljavamo strancima da kupuju naše tvornice, nekretnine,sve ...
Naime fascinantno je (nisam komunista) kako se države usuđuju nešto što je bilo društveno vlasništvo, preimenovati u državno i prodavati za sitne novce.
Ljudi sve to nekako toleriraju, zasada ali da li će i naša djeca ?
Što mislite , da li ćemo za 10 godina svi biti samo jeftina radna (robovska) snaga zapadne Europe iliti bivših i sadašnjih kolonijalističkih imperija ?
Eeee moj prijatelju, nije TITO-va mafija zabadava kesirala 70 milijarde Americke dolare, nego da si rob, a to nije nista,(ako se sirotinja ne digne na noge) Americki zionisti sa globalizaciju ce pritegnu kolani pa ce onda jbga biti kuku-lele:gore visoko, dole tvrdo!...
 

Back
Top