MAGAZIN IN - IN ili OUT

popkica^bebitj

Primećen član
Poruka
505
Ova emisija apsolutno nema nikakvog smisla. Koja god da je pocetna tema, sve se zavrsi na tome da su devojke sponzoruse, a muskarci samo takve traze...I to je to.
A tek voditeljka sto se nikada ne pripremi za emisiju, uzas. Postavi pitanje, tipa, kako vam je dete, a taj neko joj odgovori da uposte nema decu :roll:
Doduse, kakva voditeljka, takva emisija!!!
Po meni ova emisija je definitivno OUT!
A po vama?
 
gledao sam jednom tu emisiju
kad su bili neki decaci iz doma
i postavljali im pitanja sa svih strana
jednog malog iznapusavali
a on sav zbunjen
i tad sam se iznervirao
bilo mi je tesko
trenutno nemam pink
uradio sam remove
 
Out, uf...
Blago nama sa toliko "autorskih emisija"... Treba mnogo autorstva da smislis emisiju u kojoj se cenjene javne licnosti zezaju kao da su negde na kafici a voditeljka to sve podrzava svojim leprsavim smehom u ime spontanosti.

:?
 
hmmm. . .
koliko se ja secam sa njom su saradjivale neke srednjoskolke. . . dve totalno istripovane lezbejke. . .
i sada chitam ja neki intervju (njihov znachi njih je neko intervjuisao) i komentari su tipa: goca trzan u zivotu nije promenila gace, seka aleksic smrdi i debela je krmacha, ovaj ovo ovaj ono, a kada je doshla na red sanja marinkovitj - pa mi smo nju videle golu i ona nema shta da skriva i stvarno je riba i pochele da se shlihtaju samo tako. . .
 
Bee:
Out, uf...
Blago nama sa toliko "autorskih emisija"... Treba mnogo autorstva da smislis emisiju u kojoj se cenjene javne licnosti zezaju kao da su negde na kafici a voditeljka to sve podrzava svojim leprsavim smehom u ime spontanosti.

:?

Totalno se slazem...'el neko primeto da u skoro svakoj Pinkovoj talk show emisiji pozovu nekog politicara,priglupog sportistu koga devojcice obozavaju i nekog hrvatskog izvodjaca(sramota me je da kazem pevac/pevacica)...?Mislim...strasno...
 
Pa brate,za koga je ta emisija namenjena mogu ti reci da je i dobra.Domacice dok sede kuci i strikaju nece sigurno da gledaju dokumentarac o npr. WWII ...Ono sto me ne zanima jednostavno ne gledam,a da je glupo,glupo je :(
 
Ta vrsta emisija je prevazidjena ...Pozoves 4,5 gostiju pitas sta rade, kakvi su im planovi, gde ce da letuju, gde se oblace, kako su se osecali kad su primali tu nagradu, malo pevaju, malo igraju i eto bez veze. Voditeljka je zgodna (citala sam da sve jede na gram, da tacno zna koliko ima kalorija u svakoj namirnici), al se uzdigla umislila da je neka VELIKA licnost na tv-u, Ima ruzan nos, dugacak i stalno sklanja kosu sa čela. Ako se malo spusti na zemlju i promeni koncept emisije bice bolje.
 
Svaki put kada vidim ovu emisiju, ja se pitam: Kako ovo opstaje? Iskreno, gledati ovu emisiju za mene je spora i bolna smrt. Ona se oblači izazovno, gosti se izmotavaju, pitanja su besmislena, tema je dosadna; a način na koji oni komuniciraju me podseća na dečiju žurku.

"MAGAZIN IN" i "U trendu" su emisije koje treba odbaciti. Zbog njih se ne prikazuju dobri filmovi.
 
Blondie2:
Bolje da zabrane Pink u kompletu, ionako više nemaju dobre filmove tako da samo smaraju sa tv novelama i idiotskim domaćim emisijama.

JOOOOOOOOOOOOOJ NEMOJ FILMOVE DA SPOMINJES,...upravo mi je cir proradio...FILMOVI su toliki uzas i toliko sranje da je to uzas jedan!! KAKO ONI LAZU DA SU NAJGLEDANIJA TV U SRBIJI ma nisu normalni...filmovi su praistorijski jos i sad pustaju neke glupe domace filmove

A MAGAZIN IN je jako losa emisija...jbt secam se da su bili neki ljudi koji su ziveli u nekom brodu i ona ih dovede kao da ispricaju svoju pricu i eto da ih oraspolozi da im neke bedne satove a ljudi nemaju krov nad glavom!!! :shock: kao iznenadjenje za njih...JBT da su neka televizija kao sto pricaju,..sta je to Zeljku jedan stan u Bg da kupi od 30 kvm.....Ma uzas je taj PINK BOLJE DA TO UKINU NEGO BK
 
baki 75:
Ta vrsta emisija je prevazidjena ...Pozoves 4,5 gostiju pitas sta rade, kakvi su im planovi, gde ce da letuju, gde se oblace, kako su se osecali kad su primali tu nagradu, malo pevaju, malo igraju i eto bez veze. Voditeljka je zgodna (citala sam da sve jede na gram, da tacno zna koliko ima kalorija u svakoj namirnici), al se uzdigla umislila da je neka VELIKA licnost na tv-u, Ima ruzan nos, dugacak i stalno sklanja kosu sa čela. Ako se malo spusti na zemlju i promeni koncept emisije bice bolje.

I klempava je...primetila si kako joj ponekad viri uvo iz kose koliko je klempava????
 

Back
Top