pogled

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Hm ljubav na prvi pogled,vecna trema:koja dolazi posle toga.Hm dali je to ono pravo ili samop jos jedan blic izmedju potrebe za necim novim ili zaista ljubav koja se iz tog novog moze izroditi.
Ipak moja prica pocinje 6 dana pre petka 13.
Fitnes ja sav zadihan i znojav.Na traci za trcanje preko sat vremena.I ulazi ona sva u belom sa kapicom uokvirenom zecijom kozom,puna snega sva rumena i nekao lepa kao snezna kraljica.I ja majmun umesto da drzim pravac srojkam se ko majmun sa one trake svom duzinom.Svi se smeju i zayebavaju me ko majmuna kako uvek padam na male bele snezne kraljice.I slucaj je tako hteo da bas tada udje da bas tada izgubim pamet i padnem.Primetila je.Inace mesecima se dopisujem sa opet jednom malom preko chata.I dogovorimo se da se sretnemo na petak trinesti i izadjemo u neki klub da se upoznamo.Taj dan odem u ikea-u da kupim nesto a na kasi moja mala snezna kraljica.i tako se ja zapricam sa njom i pozovem je da izadjemo.Kaze ima sastanak sa nekim tipom....ali iskulirace ga.Ali nije.Nauime snezna kraljica je ista mala sa chata.Da neduzim shvatili smo kroz pricu i zajedno svratili u internet kafe gde smo to i provalili.Kako spontano ali je bilo paradoksalno.........
I tako nas dvoje evo od petka trinaestog smo zajedno.
Naqdam se samo da to sa baksuzom ce nas da zaobidje.
Sudbina ili ljubav na prvi pogled.Neznam u svakom slucaju dovoljno lepo m,a koliko dugo trajalo.
 
Lepa prica ali sumnjam da je istinita.Nemoj pogresno da razumes,ali ja ne verujem u takve slucajnosti.Ljubav ne postoji,postoji samo zaljubljenost na prvi pogled.Ako je prica istinita,zelim vam svu srecu.
 
frozen1982.:
Lepa prica ali sumnjam da je istinita.Nemoj pogresno da razumes,ali ja ne verujem u takve slucajnosti.Ljubav ne postoji,postoji samo zaljubljenost na prvi pogled.Ako je prica istinita,zelim vam svu srecu.

Delim tvoje misljenje.

Ako je stvarno bilo tako, prica je divna. Nisu takve slucajnosti retke ako je u pitanju prava stvar...

(pitam se samo.... koliko li nas samo ima, koje imenom ili izgledom podsecamo na junakinju iz bajke...:roll: )
 
Bustura:
Hm ljubav na prvi pogled,vecna trema:koja dolazi posle toga.Hm dali je to ono pravo ili samop jos jedan blic izmedju potrebe za necim novim ili zaista ljubav koja se iz tog novog moze izroditi.
Ipak moja prica pocinje 6 dana pre petka 13.
Fitnes ja sav zadihan i znojav.Na traci za trcanje preko sat vremena.I ulazi ona sva u belom sa kapicom uokvirenom zecijom kozom,puna snega sva rumena i nekao lepa kao snezna kraljica.I ja majmun umesto da drzim pravac srojkam se ko majmun sa one trake svom duzinom.Svi se smeju i zayebavaju me ko majmuna kako uvek padam na male bele snezne kraljice.I slucaj je tako hteo da bas tada udje da bas tada izgubim pamet i padnem.Primetila je.Inace mesecima se dopisujem sa opet jednom malom preko chata.I dogovorimo se da se sretnemo na petak trinesti i izadjemo u neki klub da se upoznamo.Taj dan odem u ikea-u da kupim nesto a na kasi moja mala snezna kraljica.i tako se ja zapricam sa njom i pozovem je da izadjemo.Kaze ima sastanak sa nekim tipom....ali iskulirace ga.Ali nije.Nauime snezna kraljica je ista mala sa chata.Da neduzim shvatili smo kroz pricu i zajedno svratili u internet kafe gde smo to i provalili.Kako spontano ali je bilo paradoksalno.........
I tako nas dvoje evo od petka trinaestog smo zajedno.
Naqdam se samo da to sa baksuzom ce nas da zaobidje.
Sudbina ili ljubav na prvi pogled.Neznam u svakom slucaju dovoljno lepo m,a koliko dugo trajalo.
Ha,ha,ha,........ma daj...........ha,ha,ha,..............
 
Jao kako lepa prica,.......bas mi je drago sto si ti jedan od muskaraca koji priznaju da se to i vama desava a ne samo nama devojkama....bas mi je drago,...eto ima jos nade za mene ,....buhaaaaaa buaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
How Romantic :D:D:D
 
Bustura:
Sudbina ili ljubav na prvi pogled.Neznam u svakom slucaju dovoljno lepo m,a koliko dugo trajalo.


Poznajem dvoje...ona je rodjena u Nisu ,ishli su u istu O.S...zbog razlike u godinama nisu se znali,otishla je da zivi sa ocem u BanjaLuku...jednog leta doshla je na odmor kod majke ...upoznala ga je tog dana,ostali su do vecheri i koliko znam posle vishe godina i sada su zajedno...
dokaz...fotka u profilu...ko vidi vecheras ok je...
 
Samantha Jouns:
Ne mogu da verujem:shock: Zasto se meni nikada ne desavaju takve stvari????Blago tebi ISTRAZIVAC,...ne znam zasto ali mislila sam da si single,....:roll: Ah....blesava ja...


Hvala Bejbi
Samantha...sory ako sam ostavljao takav utisak ...kod mene je uvek sve otvoreno...
Kiss bebici i tebi
 
istrazivach:
Hvala Bejbi
Samantha...sory ako sam ostavljao takav utisak ...kod mene je uvek sve otvoreno...
Kiss bebici i tebi

A ne ne ne nemoj mi sad kvariti iluzije o tebi,....meni je samo zao sto ima jako ali JAKO malo muskaraca koji otvoreno priznaju da su zaljubljeni,da vole, da su patili, da su romanticni,....ili su bili,..sad se sve svodi na foliranje, na prevare, na nepostovanje,.....eh sad puno lupam.....8)
 
Samantha Jouns:
A ne ne ne nemoj mi sad kvariti iluzije o tebi,....meni je samo zao sto ima jako ali JAKO malo muskaraca koji otvoreno priznaju da su zaljubljeni,da vole, da su patili, da su romanticni,....ili su bili,..sad se sve svodi na foliranje, na prevare, na nepostovanje,.....eh sad puno lupam.....8)



Mislim da su samo pogreshna shvatanja o "mushkosti" kod vecine mushkaraca...onda proradi kompleks...javi se potreba za raznim dokazivanjima pa samim tim pochinje foliranje prevara i ostalo...ako greshim ispravi me ...
...a zaljubljenost...patnje u ljubavi kako kazesh..pa zar ima nekoga ko to nije proshao?
Svi mi ipak imamo osetjaje...zar ne?
 
Neverovatna priča................ccccccc................... ajde sad koliko ljudi se dopisivalo sa nekim i da se baš desilo da sretnu osobu koja im se dopala i da je to ta sa chata???
Ne znam baš......................
 
Snezna_kraljica:
Ma, i desilo mi se (i traje, do sada, 3 godine:wink: ), sa jednom vrlo neobicnom koincidencijom na samom pocetku, ali nije toj prici ovde mesto, zato sto bih morala pominjati imena.

Oduvek I JESAM verovala u ljubav. ;-)

Lepo Snezna...pozitivna energija uvek dobro dodje...
 
Bustura:
Hm ljubav na prvi pogled,vecna trema:koja dolazi posle toga.Hm dali je to ono pravo ili samop jos jedan blic izmedju potrebe za necim novim ili zaista ljubav koja se iz tog novog moze izroditi.
Ipak moja prica pocinje 6 dana pre petka 13.
Fitnes ja sav zadihan i znojav.Na traci za trcanje preko sat vremena.I ulazi ona sva u belom sa kapicom uokvirenom zecijom kozom,puna snega sva rumena i nekao lepa kao snezna kraljica.I ja majmun umesto da drzim pravac srojkam se ko majmun sa one trake svom duzinom.Svi se smeju i zayebavaju me ko majmuna kako uvek padam na male bele snezne kraljice.I slucaj je tako hteo da bas tada udje da bas tada izgubim pamet i padnem.Primetila je.Inace mesecima se dopisujem sa opet jednom malom preko chata.I dogovorimo se da se sretnemo na petak trinesti i izadjemo u neki klub da se upoznamo.Taj dan odem u ikea-u da kupim nesto a na kasi moja mala snezna kraljica.i tako se ja zapricam sa njom i pozovem je da izadjemo.Kaze ima sastanak sa nekim tipom....ali iskulirace ga.Ali nije.Nauime snezna kraljica je ista mala sa chata.Da neduzim shvatili smo kroz pricu i zajedno svratili u internet kafe gde smo to i provalili.Kako spontano ali je bilo paradoksalno.........
I tako nas dvoje evo od petka trinaestog smo zajedno.
Naqdam se samo da to sa baksuzom ce nas da zaobidje.
Sudbina ili ljubav na prvi pogled.Neznam u svakom slucaju dovoljno lepo m,a koliko dugo trajalo.

Skrkljas se u sred teretane,dva puta ti se svidi ista devojka,i na kraju se smuvate na petak 13. :roll: Sorry,ali ja ne verujem u srecne slucajnosti...Ali ako je (bar deo od toga) istina,srecno ;)
P.S.Nego ja sam se jednom upoznala sa ...nekim na petak 13. i bilo je sve samo ne srecno... :sad:
 

Back
Top