pogled
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: pogled

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano pogled

Hm ljubav na prvi pogled,vecna trema:koja dolazi posle toga.Hm dali je to ono pravo ili samop jos jedan blic izmedju potrebe za necim novim ili zaista ljubav koja se iz tog novog moze izroditi.
    Ipak moja prica pocinje 6 dana pre petka 13.
    Fitnes ja sav zadihan i znojav.Na traci za trcanje preko sat vremena.I ulazi ona sva u belom sa kapicom uokvirenom zecijom kozom,puna snega sva rumena i nekao lepa kao snezna kraljica.I ja majmun umesto da drzim pravac srojkam se ko majmun sa one trake svom duzinom.Svi se smeju i zayebavaju me ko majmuna kako uvek padam na male bele snezne kraljice.I slucaj je tako hteo da bas tada udje da bas tada izgubim pamet i padnem.Primetila je.Inace mesecima se dopisujem sa opet jednom malom preko chata.I dogovorimo se da se sretnemo na petak trinesti i izadjemo u neki klub da se upoznamo.Taj dan odem u ikea-u da kupim nesto a na kasi moja mala snezna kraljica.i tako se ja zapricam sa njom i pozovem je da izadjemo.Kaze ima sastanak sa nekim tipom....ali iskulirace ga.Ali nije.Nauime snezna kraljica je ista mala sa chata.Da neduzim shvatili smo kroz pricu i zajedno svratili u internet kafe gde smo to i provalili.Kako spontano ali je bilo paradoksalno.........
    I tako nas dvoje evo od petka trinaestog smo zajedno.
    Naqdam se samo da to sa baksuzom ce nas da zaobidje.
    Sudbina ili ljubav na prvi pogled.Neznam u svakom slucaju dovoljno lepo m,a koliko dugo trajalo.
    Ma sta da vam kazem.Kada vi ionako sve najbolje znate.

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pogled

Lepa prica ali sumnjam da je istinita.Nemoj pogresno da razumes,ali ja ne verujem u takve slucajnosti.Ljubav ne postoji,postoji samo zaljubljenost na prvi pogled.Ako je prica istinita,zelim vam svu srecu.

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

lepo... znachi takve stvari se josh uvek deshavaju.
    bash ekstra.
    I got it 'cause I always took the long way home...

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio frozen1982.
    Lepa prica ali sumnjam da je istinita.Nemoj pogresno da razumes,ali ja ne verujem u takve slucajnosti.Ljubav ne postoji,postoji samo zaljubljenost na prvi pogled.Ako je prica istinita,zelim vam svu srecu.
    Delim tvoje misljenje.

Ako je stvarno bilo tako, prica je divna. Nisu takve slucajnosti retke ako je u pitanju prava stvar...

(pitam se samo.... koliko li nas samo ima, koje imenom ili izgledom podsecamo na junakinju iz bajke... )

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Wink Re: pogled

Citat Original postavio Bustura
    Hm ljubav na prvi pogled,vecna trema:koja dolazi posle toga.Hm dali je to ono pravo ili samop jos jedan blic izmedju potrebe za necim novim ili zaista ljubav koja se iz tog novog moze izroditi.
    Fitnes ja sav zadihan i znojav.Na traci za trcanje preko sat vremena.I ulazi ona sva u belom sa kapicom uokvirenom zecijom kozom,puna snega sva rumena i nekao lepa kao snezna kraljica.I ja majmun umesto da drzim pravac srojkam se ko majmun sa one trake svom duzinom.Svi se smeju i zayebavaju me ko majmuna kako uvek padam na male bele snezne kraljice.I slucaj je tako hteo da bas tada udje da bas tada izgubim pamet i padnem.Primetila je.Inace mesecima se dopisujem sa opet jednom malom preko chata.I dogovorimo se da se sretnemo na petak trinesti i izadjemo u neki klub da se upoznamo.Taj dan odem u ikea-u da kupim nesto a na kasi moja mala snezna kraljica.i tako se ja zapricam sa njom i pozovem je da izadjemo.Kaze ima sastanak sa nekim tipom....ali iskulirace ga.Ali nije.Nauime snezna kraljica je ista mala sa chata.Da neduzim shvatili smo kroz pricu i zajedno svratili u internet kafe gde smo to i provalili.Kako spontano ali je bilo paradoksalno.........
    Sudbina ili ljubav na prvi pogled.Neznam u svakom slucaju dovoljno lepo m,a koliko dugo trajalo.
    Ha,ha,ha,........ma daj...........ha,ha,ha,..............

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jao kako lepa prica,.......bas mi je drago sto si ti jedan od muskaraca koji priznaju da se to i vama desava a ne samo nama devojkama....bas mi je drago,...eto ima jos nade za mene ,....buhaaaaaa buaaaaaa
    How Romantic

Primećen član istrazivach (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    52

Poznajem dvoje...ona je rodjena u Nisu ,ishli su u istu O.S...zbog razlike u godinama nisu se znali,otishla je da zivi sa ocem u BanjaLuku...jednog leta doshla je na odmor kod majke ...upoznala ga je tog dana,ostali su do vecheri i koliko znam posle vishe godina i sada su zajedno...
    dokaz...fotka u profilu...ko vidi vecheras ok je...

Domaćin bejbica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Thumbs up Sweet!

[font=Times New Roman]Bas ste sladak par istrazivach![/font]
    [font=Comic Sans MS][font=Times New Roman]Ako se desi jednom SLUCAJNO JE,
    ako se desi dva puta, DESICE SE I TRECI ( samo da znas ) !!!!!!!!!!!!
    [/font]
    [/font]

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne mogu da verujem:shock: Zasto se meni nikada ne desavaju takve stvari????Blago tebi ISTRAZIVAC,...ne znam zasto ali mislila sam da si single,.... Ah....blesava ja...

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Ne mogu da verujem:shock: Zasto se meni nikada ne desavaju takve stvari????Blago tebi ISTRAZIVAC,...ne znam zasto ali mislila sam da si single,.... Ah....blesava ja...

Hvala Bejbi
    Samantha...sory ako sam ostavljao takav utisak ...kod mene je uvek sve otvoreno...
    Kiss bebici i tebi

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio istrazivach
    Hvala Bejbi
    Samantha...sory ako sam ostavljao takav utisak ...kod mene je uvek sve otvoreno...
    Kiss bebici i tebi
    A ne ne ne nemoj mi sad kvariti iluzije o tebi,....meni je samo zao sto ima jako ali JAKO malo muskaraca koji otvoreno priznaju da su zaljubljeni,da vole, da su patili, da su romanticni,....ili su bili,..sad se sve svodi na foliranje, na prevare, na nepostovanje,.....eh sad puno lupam.....8)

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Samantha Jouns
    A ne ne ne nemoj mi sad kvariti iluzije o tebi,....meni je samo zao sto ima jako ali JAKO malo muskaraca koji otvoreno priznaju da su zaljubljeni,da vole, da su patili, da su romanticni,....ili su bili,..sad se sve svodi na foliranje, na prevare, na nepostovanje,.....eh sad puno lupam.....8)

Mislim da su samo pogreshna shvatanja o "mushkosti" kod vecine mushkaraca...onda proradi kompleks...javi se potreba za raznim dokazivanjima pa samim tim pochinje foliranje prevara i ostalo...ako greshim ispravi me ...
    ...a zaljubljenost...patnje u ljubavi kako kazesh..pa zar ima nekoga ko to nije proshao?
    Svi mi ipak imamo osetjaje...zar ne?

Zainteresovan član donald tramp (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2005.
    Reputaciona moć
    47

Ma ima ih puno;ali mi volimo da se foliramo.Mi muskarci vise i duze patimo od zena.Veruj mi!

Primećen član lara#1 (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Lepa prica. A ja verujem u bajke...

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    52

Snezna...a mozda da verujesh...pa ti se mozda i desi?

Ističe se Selena (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Neverovatna priča................ccccccc................... ajde sad koliko ljudi se dopisivalo sa nekim i da se baš desilo da sretnu osobu koja im se dopala i da je to ta sa chata???
    Ne znam baš......................
    Poslednji put ažurirao/la Selena : 16.01.2006. u 09:37

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio istrazivach
    Snezna...a mozda da verujesh...pa ti se mozda i desi?
    Ma, i desilo mi se (i traje, do sada, 3 godine:wink: ), sa jednom vrlo neobicnom koincidencijom na samom pocetku, ali nije toj prici ovde mesto, zato sto bih morala pominjati imena.

Oduvek I JESAM verovala u ljubav. ;-)

Zainteresovan član glorya (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2006.
    Reputaciona moć
    47

SVE JE MOGUCE i NISTA NIJE NEMOGUCE........

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    Ma, i desilo mi se (i traje, do sada, 3 godine:wink: ), sa jednom vrlo neobicnom koincidencijom na samom pocetku, ali nije toj prici ovde mesto, zato sto bih morala pominjati imena.

Oduvek I JESAM verovala u ljubav. ;-)
    Lepo Snezna...pozitivna energija uvek dobro dodje...

Primećen član
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Skrkljas se u sred teretane,dva puta ti se svidi ista devojka,i na kraju se smuvate na petak 13. Sorry,ali ja ne verujem u srecne slucajnosti...Ali ako je (bar deo od toga) istina,srecno
    P.S.Nego ja sam se jednom upoznala sa ...nekim na petak 13. i bilo je sve samo ne srecno... :sad:

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Verujem u ovakve stvari jer se meni dogodila slichna...

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

A psichologue tako laze........

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Naravno da je sve moguce... mada kod mene ne ide to bas za sekundu...

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Petar_Pan
    Naravno da je sve moguce... mada kod mene ne ide to bas za sekundu...
    Pero...pishem ti ime sa Velikim P...bila je jednostavno omashka i nije ovo pravdanje vec istina)...neznam koje si god. ali shvati da ...NEMA PRAVILA...

Zainteresovan član mixy (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Lightbulb Re: pogled

Citat Original postavio tuga_i_opomena
    A psichologue tako laze........
    Извини?
    "Овај свет, једнак за све, није створио ни бог ни човек; Он је такав какав јест - вечна ватра која се са мером пали и са мером гаси."

Slične teme

1. RUSKI POGLED
    Autor Ilinoida u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.03.2008., 12:40
  2. Ljuav na 1. pogled
    Autor Payne u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.02.2005., 12:03
  3. Pogled...
    Autor iluzionista u forumu Romantika
    Odgovora: 12