Srpska oslobodilačka vojska Kosova

kacamak

Zainteresovan član
Poruka
285
Da li se moze spreciti nasilno otcepljenje kosova formiranjem SRPSKE OSLOBODILACKE VOJSKE KOSOVA>I da li treba primeniti sistem oko za oko zub za zub.Oni napadnu dva srbina na kosovu mi napadnemo dva siptara u beogradu.Koliko omladina podrzava ovu opciju i kakve bi eventualne posledice bile po nasu drzavu ukoliko bi se tako nesto dogodilo.Naravno da SOVK bude formirana od strane naroda a ne drzavnih policiskih ili tajnih sluzbi.
 
kacamak:
Da li se moze spreciti nasilno otcepljenje kosova formiranjem SRPSKE OSLOBODILACKE VOJSKE KOSOVA>I da li treba primeniti sistem oko za oko zub za zub.Oni napadnu dva srbina na kosovu mi napadnemo dva siptara u beogradu.Koliko omladina podrzava ovu opciju i kakve bi eventualne posledice bile po nasu drzavu ukoliko bi se tako nesto dogodilo.Naravno da SOVK bude formirana od strane naroda a ne drzavnih policiskih ili tajnih sluzbi.

Jeste, sad smo se setili da Kosovo postoji i da ga valja braniti? Cvrc Milojko! Pros'o voz! Da parafraziram onu poznatu "hrani sina pa salji na vojsku". Srbi radjajte decu, umesto orudja koje ubija, stavite u ruke ORUJDjE KOJE RADjA.... Evo za sve postovaoce narodnih umotvorina jos jedna narodna....."nije mocan onaj koji ima pusaka i novca, vec onaj koji ima DECE".

Sta vredi sto cemo da se posibamo sa Albancerosima kad nas za 50 godina sa ovakvim prirodnim prirastajem NECE BITI.... Ako bi dodali i takvu politiku koju ti propagiras do 2030. godine bi postali UGROZENA VRSTA....
 
kacamak:
Da li se moze spreciti nasilno otcepljenje kosova formiranjem SRPSKE OSLOBODILACKE VOJSKE KOSOVA>I da li treba primeniti sistem oko za oko zub za zub.Oni napadnu dva srbina na kosovu mi napadnemo dva siptara u beogradu.Koliko omladina podrzava ovu opciju i kakve bi eventualne posledice bile po nasu drzavu ukoliko bi se tako nesto dogodilo.Naravno da SOVK bude formirana od strane naroda a ne drzavnih policiskih ili tajnih sluzbi.

kakva ideja,kakvo razmisljanje......i da napravimo kristalnu noc,pa onda u logore..to ce nas spasiti,sigurno :shock:
ako su ti shiptari u beogradu,onda su lojalni gradjani ove zemlje sa istim pravima i obavezama kao svi mi...druga je stvar da li se to meni ili bilo kome dopada ili ne,tako stoje stvari i to je to
uostalom takvi primeri su vidjani kroz istoriju i onaj ko je to radio ubio se u bunkeru rajhstaga,a zemlja mu je bila sravnjena
 
Ma dajte ljudi ostavite se tih ratova zar nam nije dosta bilo svih ovih proteklih godina.Mozemo mi da dobijemo na vojnom planu Albance dobili smo i Hrvate i Muslimane al sta nam to vredi kad nemamo politicare koji ce tu pobedu da dobiju i na politickom planu.Kosovo ne sme da se otcepi al to treba politicki resavati a ne puskama.Treba ekonomiju zemlje podizati da jer je to najveca sila jedne zemlje.Evo uzmite Rusiju za primer pri vlasti Jeljcina i pored njene velicine i vojne moci cela evropa i amerika je se sprdala kako je htela.Pri Jeljcinovoj vlasti obican milicioner imao je 50$ platu a vojna lica jos manju.Jel mislite da ce milicioner sa platom od 50$ da uspostavlja red i poredak u zemlji naravno da nece.Sa dolaskom Putina na vlast sve se izmenilo Rusiju postuju korupcija je znatno manja( Pukovnici , oficiri biznismeni,pa cak i premijer se hapse za mito i korupciju).Probajte kod nas uhapsiti Karica ili nekog drugog politicara ili biznismena.Kod nas se hapse sitne ribe izvrsioci a zakazioci ostaju neprikosnoveni.
 
Naravno da resava mnoga pitanja.Ako budemo imali jaku ekonomsku zemlju i pri tom se nadje predsednik koji ce imati uvazenje ne samo od strane naroda vec i od protivnickih stranaka, Skupstine,Premijera onda ce i Drzava biti postovana od strane zapada.A na danasnji trenutk nas niko nepostuje i na taj nacin nema sanse da zadrzimo Kosovo a sa njim ce otici i Sandzak a mozda i deo Vojvodine, jer niko nece da zivi u zemlji u kojoj nemoze sebi da obezbedi makar neki minimum za prozivljavanje.
 
serb_pagan:
kakva ideja,kakvo razmisljanje......i da napravimo kristalnu noc,pa onda u logore..to ce nas spasiti,sigurno :shock:
ako su ti shiptari u beogradu,onda su lojalni gradjani ove zemlje sa istim pravima i obavezama kao svi mi...druga je stvar da li se to meni ili bilo kome dopada ili ne,tako stoje stvari i to je to
uostalom takvi primeri su vidjani kroz istoriju i onaj ko je to radio ubio se u bunkeru rajhstaga,a zemlja mu je bila sravnjena

Да се разумемо, предлог је више него неразуман и апсолутно сам против таквих невезуља које Србе гурају у раван са онима који су све од себе дали да упропасте Србе али такође не треба идеализовати Арнауте који су лојални грађани само онда кад нису у могућности да направе критичну масу, сад су мирни у Београду али неће бити мирни кад их буде било довољно да почну са запомагањима. Сваки Арнаут који није дао сина за ОВК морао је да да паре, али баш сваки јер ако неда ни сина а ни паре дође ђаво па покупи све с посебним пиком на женску децу.
 
kacamak:
Da li se moze spreciti nasilno otcepljenje kosova formiranjem SRPSKE OSLOBODILACKE VOJSKE KOSOVA>I da li treba primeniti sistem oko za oko zub za zub.Oni napadnu dva srbina na kosovu mi napadnemo dva siptara u beogradu.Koliko omladina podrzava ovu opciju i kakve bi eventualne posledice bile po nasu drzavu ukoliko bi se tako nesto dogodilo.Naravno da SOVK bude formirana od strane naroda a ne drzavnih policiskih ili tajnih sluzbi.

Ovo apsolutno podrzavam! Ne treba da cekamo novi 17 mart pa da idemo da razbijamo siptarima radnje i lokale. Za svakog ubijenog Srbina siptarska g0vna moraju platiti cenu. Znas li za obicaje u albaniji i uopste medju njima. Oni neguju krvnu osvetu pa posto vec vole da igraju po tim pravilima trebamo im pokazati da nemogu nekaznjeno ubijati Srbe. Neznam od koga bi smo trebali da ocekujemo zastitu svojih prava osim od nas samih. Niko se drugi nece brinuti za Srbe osim Srba.

Mali problem je u tome sto smo mi dezorganizovani pa nikako da pocnemo sa akcijama. Onda drugi problem je sto ce siptari kad provale koji je fazon da pokolju sve Srbsko na kosovu. tako da ta akcija moze izazvati masovna stradanja Srba. Tako da ako ocemo ovakve akcije moramo se pomiriti sa posledicama. Dobro mi ce mo posle klati njih po srbiji sto izaziva lancanu reakciju kao i sve oko za oko akcije. I sto je najvaznije u tome moraju da ucestvuju svi a ne samo grupe likova. Moramo imati i podrsku stanovnistva kao ovk u svoje vreme. Jesam malo skeptican ali rado bi se prihvatio ovako neceg Kosovo ce na bilo kakvim pregovorima biti izgubljeno tako da je ovo sa ratom jedino sto mozemo. Znaci ako nismo spremni da kosovo branimo oruzijem moramo prihvatiti da ga vise nece biti u Srbiji.
 
Procitao sam da je neko napisao "da Kosovo ne sme da se otcepi". Pazi, i ja sam tako razmisljao do skoro.....ali da vas pitam nesto.

Ko hoce da zivi u drzavi u kojoj zivi 2 miliona Albanaca? Kako resiti pitanje njihove mnogobrojnosti? Ko ce od nas dozvoliti da oni udju u parlament....ma ko od nas treba da dozvoli da mu se Albanci sa Kosova svrckaju po npr. Kragujevcu, Zrenjaninu, Pirotu......EHEJ!

Ko hoce da zivi u drzavi u kojoj zivi 2 miliona Albanaca? Koji imaju neverovatno veliku stopu prirodnog prirastaja? Mi Srbi ne mozemo da postignemo ni 2 deteta po bracnom paru.....pa pojesce nas!!!!

Ko ima resenja na ova pitanja, ajd' da vidim! Ja nemam!
 
ja bih im dao POLA kosova. znaci onaj deo do njihove granice, ali uz uslov da SVI ostali odu tamo. dosta im. pa onda kad se podrucje ocisti nakupi se love za par napalm bombi pa se lepo pocisti kompletno svaki grad. skroz se spali, pa onda ajd ponovo. vracaj narod dole, radne akcije, gradnja kuca i lepo sve, mirno. i ogranici se ulaz albanaca u zemlju, a dobijanje drzavljanstva se onemoguci, nekako. i pojaca se kontrola granice
 
Treba Srbija prvo putem poltickih pregovora da povrati vlast a onda da pridobije bar 30% albanaca koji bi bili lojalni Srbiji a onda primeniti Cecenski sistem i dok se oni rokaju medjusobno mi ce mo biti cisti pred evropom.
Nikako da se rodi jos jedan Milos Obrenovic a sad nam je naj potrebniji.
 
Peruzzi:
ja bih im dao POLA kosova. znaci onaj deo do njihove granice, ali uz uslov da SVI ostali odu tamo. dosta im. pa onda kad se podrucje ocisti nakupi se love za par napalm bombi pa se lepo pocisti kompletno svaki grad. skroz se spali, pa onda ajd ponovo. vracaj narod dole, radne akcije, gradnja kuca i lepo sve, mirno. i ogranici se ulaz albanaca u zemlju, a dobijanje drzavljanstva se onemoguci, nekako. i pojaca se kontrola granice

Ovo je nesto.....dobro i ovome se mogu naci manjkavosti ali je u svakom slucaju bolje od onog "treba povratiti Kosovo i Metohiju"....

Svakako Albancerosima treba ograniciti ulaz u Srbiju!
 
Jevdjo:
Treba Srbija prvo putem poltickih pregovora da povrati vlast a onda da pridobije bar 30% albanaca koji bi bili lojalni Srbiji a onda primeniti Cecenski sistem i dok se oni rokaju medjusobno mi ce mo biti cisti pred evropom.
Nikako da se rodi jos jedan Milos Obrenovic a sad nam je naj potrebniji.

Vidi se da stvari posmatras sa bezbedne udaljenosti. Ovo je u najmanju ruku NEOSTVARIVO! Pa jel ti mislis da je moguce pridobiti i 3% Albancerosa, sada, kada su nas uz pomoc zapada isterali sa Kosova??? I sta i da pridobijemo tih 30%? Sta raditi sa 70% neprijateljski raspolozenih ljudi??? Hej, pa mi ne pricamo o 10-20.000 ljudi vec o 2 MILIONA!!! Samo treba da pocnu da se raseljavaju sa Kosova i ode cela Srbija! I sta posle svega? Da imamo novi Beslan??? Tricarije!


P.S.
Najpotrebniji se pise zajedno.
 
heheheehehe..


E bratijo moja draga.. SOVK.. ma hajde.... u Bosni je na primjer ratovalo svega 10% sposobnih vojnika i eto opet RS, a tek da su svi ucestvovali u ratu i dali doprinos onda bi bez sale bila ona SRBIJA DO TOKIJA, ovako uvijek je bilo i bice probisvjeta, ratnih profitera, pasa rata i naravno Izdajnika svoje vrste.. Neko rece da smo dobri borci a losi politicari, to je susta istina.. Mogli bi i na bojnom polju da napravimo haos, ali bi nas politika brzo dotukla, tako da se bukvalno ne isplati ni pomisljati na ratove..

A o prirodnom prirastaju da ne govorim, Topimo se kao snijeg u proljece..

Kosovsko pitanje je nesto sto mozemo samo da nagadjamo..

Evo samo primjera,. da se nas Srba bosnjaci mogu otarasiti dali bi cini mi se i pola bosne samo da smo sto dalje od njih..

Tako vazi i za Albance.. otarasite ih se pa makar cijena bila i kosovo..

Ostaje ona dobra koja vodi iz izkustva..

BOLJE ZIVJETI JEDAN PORED DRUGOG NEGO JEDAN SA DRUGIM.

Stvar za razmisljanje, zar ne....
 
Wilkołak:
Vidi se da stvari posmatras sa bezbedne udaljenosti. Ovo je u najmanju ruku NEOSTVARIVO! Pa jel ti mislis da je moguce pridobiti i 3% Albancerosa, sada, kada su nas uz pomoc zapada isterali sa Kosova??? I sta i da pridobijemo tih 30%? Sta raditi sa 70% neprijateljski raspolozenih ljudi??? Hej, pa mi ne pricamo o 10-20.000 ljudi vec o 2 MILIONA!!! Samo treba da pocnu da se raseljavaju sa Kosova i ode cela Srbija! I sta posle svega? Da imamo novi Beslan??? Tricarije!


P.S.
Najpotrebniji se pise zajedno.

99g.nisam posmatro sa bezbednog mesta bio sam na Kosovu ali to nije sad bitno.Slazem se sa tobom da su nas proterali sa kosova kao sto su i iz Hrvatske i Slovenije(zene).Zasto je sve to tako zato sto mi nista neumemo recima i poltikom vec samo silom.Znas li ti sta je nasa milicija radila na kosovu do 99g. verovatno neznas zene nasih milicionera su bile okovane zlatom ko turskih sultana zene a nasi milicioneri vozili dzipove i oblacili se ko talijanski manekeni.E dok smo se mi kurcili Albanci su kupovali Americke politicare cak su bacili svoje ljude u beli dom e da smo mi to uradili sada bi se pevala druga pesma.
 
E, sad je nazalost Kosovo proslost.....nego da se okrenemo ka buducnosti....radu, radu i samo radu.......najlakse je filozofirati na suvo o proslosti i kako bi bilo da je bilo.....
Teze je raditi na sebi i okolini, pa na drzavi, koja bi trebala i bez Kosova da bude dobar, lep i siguran dom za Srbe......pa dokle da se patnjama hranimo???

Ajde malo da radimo, zaradimo, putujemo, stvaramo za sebe i decu.........
 
Jevdjo:
99g.nisam posmatro sa bezbednog mesta bio sam na Kosovu ali to nije sad bitno.Slazem se sa tobom da su nas proterali sa kosova kao sto su i iz Hrvatske i Slovenije(zene).Zasto je sve to tako zato sto mi nista neumemo recima i poltikom vec samo silom.Znas li ti sta je nasa milicija radila na kosovu do 99g. verovatno neznas zene nasih milicionera su bile okovane zlatom ko turskih sultana zene a nasi milicioneri vozili dzipove i oblacili se ko talijanski manekeni.E dok smo se mi kurcili Albanci su kupovali Americke politicare cak su bacili svoje ljude u beli dom e da smo mi to uradili sada bi se pevala druga pesma.

Znam sta smo radili....zato i kazem da od Kosova danas nema nista. Mnogo krvi je dole palo a dobar deo smo i mi prosuli drugima. Slazem se sa tobom! Pomislio sam da si jedan od onih likova koji je za ideju da se po svaku cenu vrati Kosovo. Izgleda da sam te pogresno procenio...
 
Ma nema problema wikolak nego bi mi trbalo da ovim nasim mladjim generacijama dokazemo da netreba da ponavljaju nase greske a da se okrenu radu kao sto rece billy.Znas i sam koliko je poginulo nasih momaka zarad nekih politicara koji su pritom punili svoje dzepove.
 

Back
Top