NESTALI GB A GDE???????
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: NESTALI GB A GDE???????

Početnik danijeldx (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation NESTALI GB A GDE???????

Imam hard disk od 80gb i podeljen na tri particije.
    i na njemu tri dvd roma od toga 2 rezaca i jedan obican
    Koristio sam ga za pravljenje dvd filmova,na pocetku sam koristio program clon DvD2
    On napravi film na 4.5gb i stavi ga negde na hard i krene sa rezanjem i onda se zagubi veza izmedju dvd i hdd i bude zamrznut po sat dva dok ga nerestartujem i kad ga upalim fali 4.5gb
    Particija ima velicinu,kad izmerim i kad saberem izmereno i prava velicina uvek fali toliko
    Jedina stvar je da formatiram celi hdd
    Ali mise to neradi jer imam mali milion stvari na njemu,dali postoji nekakav program da iscupa to sranje,ali nije opasno da fali malo vec fali 20gb jer se to vise puta zajebalo
    Na disc defragmeter nepomaze,ni menager

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: NESTALI GB A GDE???????

Pokušaj da pronađeš program System Mechanic ili neki sličan. On pronalazi i briše te fajlove koji su u temperori.
    Ili ako ne, onda uključi da ti se prikažu skrveni fajlovi, odi u temperori i obriši ručno.

Zainteresovan član Каспер (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Reputaciona moć
    52

Privremeni fajlovi bi trebalo da se nalaze u c:\Documents and Settings\<korisničko ime>\Local Settings\Temp\ ili u c:\WINDOWS\Temp\ i eventualno u zavisnosti od opcija po programu u kome si radio možda u još nekom folderu, pogledaj prvo tamo i sve pobriši iz tih foldera.
    Jesi li probao Check disk (ili chkdsk iz cmd prompta)?
    Можда је тачно да је све већ речено,
    само нису сви све чули ни све разумели ...

Primećen član nidzesi (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Brate, to sto si gore napisao niko ne razume... Imas HD od 80 GB i podeljen je na tri particije (to je ok) i jos na njemu imas tri DVD-roma (dva rezaca i jedan obican) pa onda si nesto pokusao da kopiras pa...

Ako ti je nestala memorija, pokusaj Windowsovim programom Disk Cleanup (Start/Programs/Accessories/System Tools/Disk Cleanup). Kad startujes program, oznaci particiju koju zelis da ocistis odnosno proveris i kad ti ono izvrti (ne traje dugo neki 10-tak sekundi) vidi da li pise negde (mozda Temporary) vise od 100 MB pa ocisti...

Probaj to...

Inace ovo ti je za WIN98 a za WINXP je sigurno nesta slicno... nisam siguran... potrazi!
    Don't forget to keep yourself in a live,
    there is nothing more important than that

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio nidzesi
    Brate, to sto si gore napisao niko ne razume... Imas HD od 80 GB i podeljen je na tri particije (to je ok) i jos na njemu imas tri DVD-roma (dva rezaca i jedan obican) pa onda si nesto pokusao da kopiras pa...

Ako ti je nestala memorija, pokusaj Windowsovim programom Disk Cleanup (Start/Programs/Accessories/System Tools/Disk Cleanup). Kad startujes program, oznaci particiju koju zelis da ocistis odnosno proveris i kad ti ono izvrti (ne traje dugo neki 10-tak sekundi) vidi da li pise negde (mozda Temporary) vise od 100 MB pa ocisti...

Probaj to...

Inace ovo ti je za WIN98 a za WINXP je sigurno nesta slicno... nisam siguran... potrazi!
    To što si ti napisao je napisano već gore u prethodna dva posta.
    Znači da neko još razume.

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Probem moze da bude samo na C particiji i na kraju ako nista nepomogne,format C pa int. Win.

Jedino mi nije jasno da li nestaju free GB ili ukupan kapacitet particije.Znaci da li se povecava zauzeti prostor ili se smanjuje ukupni kapacitet harda.

Početnik danijeldx (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

hocu da kazem jedna particija je od 40gb,podaci vidni na toj particiji su oko 20gb i kada se izmeri ti podaci pokazuju 20gb a dozvoljava mi da stavim jos 7gb,a onih ostalih 13gb jednostavno nevidi
    Koliko god ga merio i trazio nepostoji
    I coristio sam disk cleanup,i registru mechanic,i nista
    Jdnu pariciju sam obrisao celu i formatiro i vratilo se izgubljeno ,ali ove druge ako moram isto to ponovo e lud sam

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pa onda formatiraj i drugu particiju ili cekaj mozda neko ima neko drugo resenje.Jos nesto bi ti savetovao da formatiras c pa onda ponovo instaliras windows.Moguce je da je on ili clonDVD nesto pobrkao.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Partition magic
    kontakt tel: +381638133681

Poznat djorax (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Lepo covek kaze, partition magic ili linux instalaciju, videce se i particija koja nije windowsovog formata (NTFS, FAT, FAT32), cak i ako je pod UNKNOWN PARTITION

Iskusan BGD-Platform (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Reputaciona moć
    104

Probaj prvo ovo...

Start/control panel/Administrative Tools/Computer Management/Disk management...

Aktivan član virked (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Nadji jedan od ova dva programa na netu i vidi da li ce ti pomociHDCleaner,CleanCenter.Ja sam jednom "izgubio" 1Gb al sam ga nasao.He,He
    Poz!

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

A sto nisi rezao dvd-ijeve on the fly :? kad imas 3 dvd roma od toga dva rezaca :?
    A sto se tice nalazenja i uklanjanja fajlova preporucio bih winbrush fenomenalan program.
    U yebote puna ti kuca ci**na
    Poslednji put ažurirao/la Red_Zmaja : 09.02.2006. u 01:00
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Reputaciona moć
    49

I ja mislim da je sistem restore u pitanju. Njegova max vrednost je 12% od ukupnog kapaciteta particije. Smanji vrednost ili ga cak i iskljuci pa vidi kako ce se ponasati.D.klik na My comp, System Restore

Obećava
    Učlanjen
    01.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Petica
    I ja mislim da je sistem restore u pitanju. Njegova max vrednost je 12% od ukupnog kapaciteta particije. Smanji vrednost ili ga cak i iskljuci pa vidi kako ce se ponasati.D.klik na My comp, System Restore
    Potvrdjujem resenje , system restore smesta podatke u direktoriju System Volume......

To se ne vidi direktno, a ko ne veruje tu je total commander i na engleskoj tastaturi Desni Alt+Shift+Enter i dobije se pregled zauzetosti diska.

Total je zakon za ovakve stvari

Slične teme

1. GDE SU NESTALI POSTOVI?
    Autor gane011 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.03.2005., 21:39
  2. gde su svi nestali?!
    Autor zagor u forumu Arhiva
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.02.2004., 22:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu