Maybe Baby

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Kupila moja drugarica danas oonaj aparatic Maybe Baby za utvrdjivanje plodnih i neplodnih dana. Zezale se nas 4 sa tim, cak smo dale i decku od jedne drugarice da vidimo da nece i on ostati trudan ;)

Sta mislite, koliko su pouzdane te metodice i da li ih koristite?
 
Kiss_me:
Kupila moja drugarica danas oonaj aparatic Maybe Baby za utvrdjivanje plodnih i neplodnih dana. Zezale se nas 4 sa tim, cak smo dale i decku od jedne drugarice da vidimo da nece i on ostati trudan ;)

Sta mislite, koliko su pouzdane te metodice i da li ih koristite?



ne koristim jer mislm da nisu bas pouzdane.....pouzdanije su pilule i dobre su,sigurne
 
Kiss_me:
O prijateljice draga and mila, pa gde si ti, nema te milion godina ;)
Ma meni bilo smesno, mislim, muskarac ispao "plodniji" od nas 4 devojke :lol:

Idi, bre, Kiss me, ne mogu da te prepoznam, navikla sam na onaj žuti avatar...:-D
I jeste smešno, na žalost, takve spravice su retko korisne...;-)
 
zelenooka:
Idi, bre, Kiss me, ne mogu da te prepoznam, navikla sam na onaj žuti avatar...:-D
I jeste smešno, na žalost, takve spravice su retko korisne...;-)

Jao, kad pomenu zuti avatar, ja to nasla na netu, i tek kasnije tj skoro, videh na tv-u reklamu za taj film :lol:
Nisam imala pojma da je to u stvari reklamna slika filma :lol:

Moracu ga vratiti, ali neka sad malo ovih srdasaca :D
 
Koliko ja znam njega koriste zene/devojke koje zele da ostanu u drugom stanju. Bar ga je meni jedna prijateljica preporucila jer kao po izgledu te neke slicice mozes da odredis vreme za planirani odnos. Nisam probala, jos cekam da "naidje spontano"
 
Kiss_me:
Kupila moja drugarica danas oonaj aparatic Maybe Baby za utvrdjivanje plodnih i neplodnih dana. Zezale se nas 4 sa tim, cak smo dale i decku od jedne drugarice da vidimo da nece i on ostati trudan ;)

Sta mislite, koliko su pouzdane te metodice i da li ih koristite?


Najbolja metoda je vadjenje na vreme, ali samo kad su otprilike plodni dani! Inace ne mora ni to! :D :D :D
 
Aleksej_BASO:
Najbolja metoda je vadjenje na vreme, ali samo kad su otprilike plodni dani! Inace ne mora ni to! :D :D :D

Aaaaaa, nemoj se oslanjati na plodne dane, to je tako relativan pojam...devojka može da zatrudni čak i u toku menstruacije.
Da ne bude posle Aleksej tata kad mu vreme nije. ;-)
 

Back
Top