TRULO VAM DA SAOPSTITE

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Zadnji komentar ne jednoj od tema me podstaknu da postavim ovu..Kako saopstiti da je kraj..:cry: Sta mislite da je gore..nekome reci da ga ne volite vise jasno i glasno ili upakovano ili to kriti i cekati sve dok ta osoba sama to ne ukapira.... :? Ako je ova tema bila neka se zakljuca..

 
reci odmah iskreno...ako je posle duge veze...to je barem zadnji delic postovanja koji mozes nekome da pruzis...
mnogo mi je ljigavo kad cujem da su ljudi bili bliski...a posle kad stvari ne idu postaju ljigavi...i nisu u stanju da kazu iskreno neke stvari...budi covek...i stani iza toga sta radis ...i sta osecas...
 
Kucko pa svakome je jasno da ti nemas osecanja... :razz:
Nego mozda da mu preporucis neki swing... :lol:

Aj sad ozbiljno... uvek sam gledao na lep nacin da se razidjem po mogucnosti... ako je nemoguce onda bolje i ne reci nista nego se svadjati... najgore je bas kad si primoran da se svadjas...
 
ma zavisi kakva je osoba nekima je bolje reci a neke bolje odjebati grubo postupkom. ja cesto spadam u druge

sta znam dela govore vishe od 1000 rechi... ne znam kako je u vezama

da ne krene da proganja posle. mora se tu biti nekako pametan a

nadjesh mu zamenu za sebe i gotova stvar
 
Po meni, bolje biti iskren i reći da to jednostavno ne ide, nego biti grub prema nekom, ako taj neko to nije zaslužio. Ili još gore izbegavati tu osobu ili samo jednostavno prestati da se javljaš. :( To je po meni krajnje ljigavo
 
ma mene mrzi da budem kuchka...ja cu da se slozhim

eheheh kuchko je l to spremash plan za ozenjenog kako da ostavi zhenu ili ti oces njega da ostavish
:)
ili ostavljash obicnog zbog ozenjenog
 
?:
ma mene mrzi da budem kuchka...ja cu da se slozhim

eheheh kuchko je l to spremash plan za ozenjenog kako da ostavi zhenu ili ti oces njega da ostavish
:)
ili ostavljash obicnog zbog ozenjenog

Koje ti kombinacije imas u glavi..hajde biraj koja ti najvise odgovara mada je istina u tome da hocu da ostavim duvan pa ne znam kako to da saopstim prodavcu u kisosku...:-D
 
Jos uvek ga nisi ostavila? Cini mi se da si nedavno isto bila u nekoj dilemi ! Ako gresim, izvini!

Ali, zar to onda nije ocit kraj ? Mislim, slicne misli ne opsedaju nekog ko je srecan, zaljubljen, voli ....Ili si bas volela , pa je sad jos teze ?
 
kučka:
Zadnji komentar ne jednoj od tema me podstaknu da postavim ovu..Kako saopstiti da je kraj..:cry: Sta mislite da je gore..nekome reci da ga ne volite vise jasno i glasno ili upakovano ili to kriti i cekati sve dok ta osoba sama to ne ukapira.... :? Ako je ova tema bila neka se zakljuca..




Mislim da je najbolje otworeno iznijeti karte na stol koliko god da je bolno.....pa kad wec prekidas bar da cowjek bude nacisto s tobom.....koliko god da se osoba ljuti u tom trenutku proci ce je........i zbog iskrenosti ce te wise cijeniti kad je prodje........to je bar moj staw i do sada se pokazao isprawnim ;)
 
kučka:
Zadnji komentar ne jednoj od tema me podstaknu da postavim ovu..Kako saopstiti da je kraj..:cry: Sta mislite da je gore..nekome reci da ga ne volite vise jasno i glasno ili upakovano ili to kriti i cekati sve dok ta osoba sama to ne ukapira.... :? Ako je ova tema bila neka se zakljuca..

Pa da ljubav nije tako slepa druga strana bi po "simptomima" morala da prepozna da je zaista kraj, ali ili vidi pa ne zeli da vidi ili zaista ne vidi ne znam...Kad mi se to desi a da nisam videla, povredjena optuzujem njega da je mogao biti posteniji pa da mi kaze tj. nacrta da ne zeli vise da bude sa mnom, a ako mi saspe u lice onda je egoista bezosecajan i sl. sto isto nije Ok. Kad sam ja ta koja zeli da ode onda sam direktna i bez uvijanja stavim do znanja da nema niceg...ne razmisljam kako mu je al ponekad kad sam usamljena setim se obicno zadnjih reci "pravices ti mene od blata"...pa se zamislim... Jedna strana uvek pati pa kako god se reklo...
 
Uvek imas nekoliko varijanti zavisi od suprotne strane i razloga za raskid.Ako je "on"uvek bio o.k.tako se i ti postavi,razgovorom i smirenim tonom do istine.Ako je zasluzio drugacije,zna se-okrenes ledja bez reci i zavrsis zauvek!
 
Da vrlo interesantno i za razmisljanje.....Tu nije nista dobro ....Sta god da kazes nije dobro.
Slicna situacija mi se desila pre godinu dana,devojka mi je bila veoma draga i godinu dana smo bili zajedno . Nakraju moralo je da se desi to sto je moralo, da . No vrlo neprijatno mi je bilo reci da nemogu vise sa njom jer mi je i dalje draga ali sa njom u krevet vise neide...
Kada sam skupio hrabrost da joj i to kazem morao sam 6 meseci da joj se pravdam da sam pogresio i da mi je tesko bez nje da bi ona mogla podneti taj raskid jer je veoma osecajna i bas se sazivela samnom...
Nevolim takve situacije i veoma su teske sa osobom koja to nezasluzuje. Lako je reci osobi do koje ti nikad nije nesto posebno stalo , izruciti joj u lice ono sto mislis , ali ako osoba to nije zasluzila , vrlo tesko .....Neznam kako ce me ko razumeti ali bio sam u takvoj situaciji i jos se nisam skroz povukao jer ona i dalje misli na povratak zato sto sam priznao da sam ja krivac i da mi je tesko, a ona to tako mnogo dobro podnosi i drago joj je sto se ja kajem......
 

Back
Top