Kompanjeros

MvS

Primećen član
Poruka
704
Meni je owa serija wrh , ali werujem da skoro niko odawde ne gleda tu seriju .. Medjutim , bila bih jako zahwalna ako biste napisali neshto o glumtzima , dali neki njihow sajt .. Hwala unapred
 
ja sam obozavala Komplanjerose kad sam bila mladja,ni jednu epizodu nisam propustala.Nesto a la Nestasne godina na spanski nacin.
Ne znam sajt, ali ukucaj na nekom pretrazivacu i naci ces vec nesto.:-)
 
Meni je uvek Luismi bio omiljen, dok Kimija i Valje nisam nesto gotivila. A i Feliks je bio interesantan. Definitivno, jedna od jako dobrih serija za mlade i, za razliku od ostalih, ima i nesto edukativnog duha. Ne svidja mi se jedino sto ima puno slicnosti sa ''Nestasnim godinama'', a neke teme su se i bukvalno ponavljale.
Jel' zna neko kako mogu da nabavim sve (ili bar vecinu) epizoda snimljenih?
 
p0z svima :)

ova tema je malo bajata,ali nema veze ja sam se tek danas prijavio.
samo da vas obavestim bilo sta da vas zanima u vezi kompanjerosa ja cu vam nabaviti.
imam sve epizode,slike,sajtove,pravimo sad i fan klub u bg-u.javite mi se ako ste zainteresovani.naravno otvoricu novi forum na ovu temu posto vidim da je interesovanje kod vas kao i kod nas veliko.
pretpostavljam da ne znam nikoga od vas,pa sam zato jos vise odusevljen jer znam bar 50 ljudi koji gotive companerose cak smo osnovali klan u counter strike-u "cns |"(naravno skracenica od companeros)
jos jednom p0z svima i javite se
 
taj sajt je nesto flipnuo vec duze vreme...ali ako hocete nesto od njih mozete preko googla
da trazite Antonio Hortelano(kimi) ili Eva Santolaria(valje) pa ce vam izaci stranice koje imaju veze sa kompanjerosima.
 
poslednje sto znam je da su prikazivani na stankomu negde do kraja januara,pocetak februara...serija je skroz nadrkano predrkano strava...sad pokusavam da nadjem pesmu iz uvodne spice i mislim da sam jke nasao.sve u svemu jedva cekam fun club.juhu
 
imam ja obe pesme iz uvodne spice,ako hoces mozemo se naci da ti dam.
ne prikazuju se vise,ali nije iskljuceno da ih ponovo puste ako bude veliko interesovanje.videcemo za par nedelja.p0z
 

Back
Top