e-gold, stormpay, moneybookers

Neznam Djorax na koga si mislio, ali ni ja ni hackers se ovde nismo hvalili, nego normalno razgovaramo. I gde ovde ti vidis referal linkove? Cisto me zanima koji payment procesori se koriste kod nasih ljudi, i kako ih koriste. Nemoj da si tako negativan bez razloga.
 
U Moneybookers mogu da se prijave svi koji hoce, potrebna je verifikacija t.j. da im se posalje kopija licne karte, vozacke dozvole ili pasosa i vica kartica, nakon potvrde potrbno je da se verifikuje visa kartica, to se radi tako sto se uplati 2 eura.
Kad primis pare mozes da ih preuzmes direktno na visa karticu ili na bankovni racun.

U Paypal ne mogu da se prijavljuju ljudi iz Srbije.

U Paysat moze da se prijave svi i tamo nema verifikacije ali im trenutno ne radi placanje ( zadnja 2 meseca imaju neke probleme).

U stormpay sam prijavljen ali ga nisam dosad koristio tako da ti ne mogu reci nista posebno.
 
Tuzni patak, jel ti to imas neku kombinaciju za Paypal koju nudis, ili kazes da svi regularno mogu tako da rade? Jer , koliko ja znam, ta kombinacija da mozes da radis sa racunom ( paypal) ali ne i da podizes novac - vazi za Slovence. I za ostale koji su sad usli u EU.
 

Back
Top