poverenje
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: poverenje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano poverenje

well, s' obzirom da sam relativno nova ovde, pretpostavljam da se o ovome ranije govorilo.
    if so, unapred se izvinjavam. dakle:
    1) koliko lako (ili tesko ) poklanjate poverenje ljudima koje srecete kroz zivot, i sa kojima stupate u prijateljske ili ljubavne odnose
    2) ako neka izuzetno draga osoba (partner, ili prijatelj/ica) izigra vase povernje, da li mu/joj mozete oprostiti, i kako to utice na vase buduce odnose

pozz

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano Re: poverenje

tvoj nik me uzhasno asocira na feces...

a o temi...tja shta bi ti reko...ja ne stupam u odnose...vishe uletjem?...ovo drugo je trik pitanje zar ne?
    Voistinu.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

falus?
    Voistinu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio AntunTun
    falus?
    pa sad nije bas da se ljutim, ali mislis li da bi jedna devojcica odabrala nik sa takvim znacenjem... :shock:
    po tvom mislenju - tema nevalja. dobro, postujem, demokratija, ali u tom slucaju okrenes list i ides dalje...tj ako si pristojan. ja to iz licnog iskustva, tako ja obicno uradim....

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

1) zavisi kako procenim coveka.Procenu radim na osnovu aure, i ne dajem svima isto poverenje u strartu.
    2)Oprostiti mogu naravno, ali posteno receno nikad taj odnos nece biti kao pre.
    Oprosteno jeste i to u potpunosti, ali ne vredi nije vise to to.
    Naravno sve zavisi i od toga kako je izigrao moje poverenje.Koliko je bitna stav u pitanje.Sitnice se mogu zaboraviti i kao da nista nije bilo ali krupnije svari...oprostim ja njemu ne osudjujem ga zbog toga ali...da ne vrtim u krug vise jedno te isto

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

offtopic

zemljak sto ne slusas Vladu?

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

pa pazi...ja jesam zloban i mene su dirali kad sam tek dosho...dobro nisu ko tebe ja...al meni slatko i sve...oh oprosti meni malome...pazi nije tema tolko losha...ok mozhemo da pishemo mi o ovome i onome..al sve je jako individualno i ne reaguje niko isto na nikoga...heh dislexia rulz...ja sam samo dobrodushno napisao poshalicu na rachun tvoj nika...al poshteno lichi na feces i prvo mi se to uchinilo...pomislih omg evo ga neko koga se isplati chitati...e sad nije da se ne isplati chitati tebe...al nije ono chemu sam se nadao...mislim neko ko ima nik feces ne mozhe biti isti kao vetjina...a bez uvrede...lichish na vetjinu...vodjen tim razocharenjem posegao sam za ismevanjem...prilichno naivnim i nimalo zlobnim ismevanjem...a znao sam da tje rezultirati ovako nekim odgovorom...e sad...prilichno je nemogutje d okrenem list i odem dalje...s obzirom da mi se pruzhila shansa da se zabavim prepravljanjem tvoga nika...oh previshe je ovo...
    Voistinu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio loop
    1) zavisi kako procenim coveka.Procenu radim na osnovu aure, i ne dajem svima isto poverenje u strartu.
    2)Oprostiti mogu naravno, ali posteno receno nikad taj odnos nece biti kao pre.
    Oprosteno jeste i to u potpunosti, ali ne vredi nije vise to to.
    Naravno sve zavisi i od toga kako je izigrao moje poverenje.Koliko je bitna stav u pitanje.Sitnice se mogu zaboraviti i kao da nista nije bilo ali krupnije svari...oprostim ja njemu ne osudjujem ga zbog toga ali...da ne vrtim u krug vise jedno te isto
    ovo drugo me je u sustini vise zanimalo. moram se donekle sloziti s' tobom. i ja nekako osecam da polomljen krcag iako se zalepi nije vise nikad onako lep, onakav kakav je bio pre...radi se u stvari o dve osobe - muskarcu s' kojim sam nekad bila u vezi, i veoma dragoj i bliskoj drugarici. razisla sam se sa obe ove persone otprilke u isto vreme(iz razlicitih razloga naravno), ali zajednicko im je jedno - bili su mi veoma dragi, a u odredjenom trenutku sam osetila da su me izdali. sada, posle izvesnog vremena, postoje indicije da bi mogli ponovo da se vrate u moj zivot. i eto zato pitam...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio AntunTun
    pa pazi...ja jesam zloban i mene su dirali kad sam tek dosho...dobro nisu ko tebe ja...al meni slatko i sve...oh oprosti meni malome...pazi nije tema tolko losha...ok mozhemo da pishemo mi o ovome i onome..al sve je jako individualno i ne reaguje niko isto na nikoga...heh dislexia rulz...ja sam samo dobrodushno napisao poshalicu na rachun tvoj nika...al poshteno lichi na feces i prvo mi se to uchinilo...pomislih omg evo ga neko koga se isplati chitati...e sad nije da se ne isplati chitati tebe...al nije ono chemu sam se nadao...mislim neko ko ima nik feces ne mozhe biti isti kao vetjina...a bez uvrede...lichish na vetjinu...vodjen tim razocharenjem posegao sam za ismevanjem...prilichno naivnim i nimalo zlobnim ismevanjem...a znao sam da tje rezultirati ovako nekim odgovorom...e sad...prilichno je nemogutje d okrenem list i odem dalje...s obzirom da mi se pruzhila shansa da se zabavim prepravljanjem tvoga nika...oh previshe je ovo...
    licim na sebe. svakim danom sve vise. to je ono: da li lici na mamu ili na tatu. tako me stariji brat poducio da kazem dosadnim tetkama i strinama koje su to na svaki nacin htele da rastumace. kao i ono: koga vise volis mamu ili tatu (jafa keks). a verovatno znas i onu: nista novo po suncem. odavno sam ostavila iza sebe godinice u kojima se misli da si bas ti taj jedini, neponovljivi, lik kakav svet jos nije video... ;-) moj nik ipak nesto znaci, a to je bitno uglavnom meni...

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ljudski je prastati, ako misli da su dobri ljudi u susti zasto im ne dati josh jednu sansu.
    A i sama kazes da je dosta vremena proslo pa ce biti sve lakse.
    Ipak vrlo je bitno da na samom startu rascistite proslost, jer nece ici ako budete glumili vestacku prisnost.To ti sve pricam za drugaricu, a to za bivseg stvarno ne znam nisam ni sam pametan

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

sad ako budemo dobri i bliski ti tjesh mi retji znachenje...a ja tju biti sretjan jer kao eto podelila si neshto svoje...heh...

ma daj kom vladu dal si normalan...mogo bi al s konzervom ciklona b...da potamanim bagru...
    Voistinu.

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

1)Ne verujem nikome.
    2)Ako me zayebe po pitanju stvari oko kojih ne prastam,samo ga/je prezrem,za mene je mrtav/va.

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

ja skoro nikog ne odbacujem u startu....uglavnom pruzim sansu svakome,pa se dalje vidi sta cemo i kako cemo.....e sad,sto se tice prastanja,pa na sta mislis da li bih oprostila...mislim sve zavisi
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio feles
    well, s' obzirom da sam relativno nova ovde
    pa nisi bas toliko nova....
    ako te zanima da li tema vec postoji,na svakoj temi imas pretrazivac,pa vidi
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio frozen1982.
    1)Ne verujem nikome.
    2)Ako me zayebe po pitanju stvari oko kojih ne prastam,samo ga/je prezrem,za mene je mrtav/va.
    posteno! to je ono osnovno osecanje povredjenosti koje mi nije strano. samo i tu postoji kvaka (bar kod mene). ako me zahebe neko ko mi ne znaci bas mnogo - poslednje sto ce videti su moja privlacna ledja. ako se radi o nekome na kog sam slaba, e to je vec mnogo teze. samo ono sto me od ponovnog druzenja ipak odbije je cinjenica da cvrsto verujem da se ljudi sustinski ne menjaju. :sad: nazalost :sad:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Lucky girl
    ja skoro nikog ne odbacujem u startu....uglavnom pruzim sansu svakome,pa se dalje vidi sta cemo i kako cemo.....e sad,sto se tice prastanja,pa na sta mislis da li bih oprostila...mislim sve zavisi
    blago tebi.. ja imam frku da verujem bilo kome novom. iza svega trazim nesto drugo. sklona sam teorijama zavere u zivotu i knjizevnosti. ali ipak mi se na kraju desi (ne uvek srecom) da me zahebu oni koji mi se zavuku pod kozu. jos ako posle izvesnog vremena dodjem opet sa istima u kontakt..ne mogu bas tacno reci sta su mi pojedinacno u proslosti napravili, ali nije mi bas bilo svejedno...ono sto mislim je da ne mogu zaboraviti ako i oprostim. :-(
    jedino me je zanimalo sta drugi cine u slicnim situacijama...

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

posteno! to je ono osnovno osecanje povredjenosti koje mi nije strano. samo i tu postoji kvaka (bar kod mene). ako me zahebe neko ko mi ne znaci bas mnogo - poslednje sto ce videti su moja privlacna ledja. ako se radi o nekome na kog sam slaba, e to je vec mnogo teze. samo ono sto me od ponovnog druzenja ipak odbije je cinjenica da cvrsto verujem da se ljudi sustinski ne menjaju. :sad: nazalost :sad:
    Ma kod mene to nije stvar moralnog,da budem potpuno iskren.Suvise sam egoista i egocentrik na introvertan nacin da bi oprostio.

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ja sam pre lako prihwatao ljude pa su me onda 2 osobe uzhasno povredile...sada sam malo zatworeniji za neko ozbiljnije priateljstwo

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

blago tebi.. ja imam frku da verujem bilo kome novom. iza svega trazim nesto drugo. sklona sam teorijama zavere u zivotu i knjizevnosti. ali ipak mi se na kraju desi (ne uvek srecom) da me zahebu oni koji mi se zavuku pod kozu. jos ako posle izvesnog vremena dodjem opet sa istima u kontakt..ne mogu bas tacno reci sta su mi pojedinacno u proslosti napravili, ali nije mi bas bilo svejedno...ono sto mislim je da ne mogu zaboraviti ako i oprostim. :-(
    jedino me je zanimalo sta drugi cine u slicnim situacijama...
    mene su najblizi ljudi povredjivali,i to najgore,kao najobicnije svinje...ali ako dopustim sebi da nikom vise ne verujem,mogu da izgubim dobre ljude u buducnosti,upravo zbog tog razloga....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Reputaciona moć
    49

mene su najblizi ljudi povredjivali,i to najgore,kao najobicnije svinje...ali ako dopustim sebi da nikom vise ne verujem,mogu da izgubim dobre ljude u buducnosti,upravo zbog tog razloga....
    ima u tome necega...tako bi mozda i trebalo. svake nove godine obecam sebi da cu biti manja kukavica. mozda to ove godine i ostvarim..

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

1) jako teshko ponovo verujem nekome.

2) da, bicemo okej opet mozda, ali mu vishe nikad necu verovati. once it's broken, it's undone.
    forever.
    I got it 'cause I always took the long way home...

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

ima u tome necega...tako bi mozda i trebalo. svake nove godine obecam sebi da cu biti manja kukavica. mozda to ove godine i ostvarim..
    probaj,veruj bice bolje...

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio VisionOfDisorder
    1) jako teshko ponovo verujem nekome.

2) da, bicemo okej opet mozda, ali mu vishe nikad necu verovati. once it's broken, it's undone.
    forever.
    ti si bas razocaran u ljude,a?

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

ti si bas razocaran u ljude,a?
    my baby shot me down.
    I got it 'cause I always took the long way home...

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

pa dobro,naicice druge bebe

Slične teme

1. Poverenje...?
    Autor vuda u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.08.2008., 14:49
  2. Poverenje...?
    Autor Kastor u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 10:33
  3. POVERENJE...
    Autor Psihologue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 51