Cini li vam se???

Da li valst u Srbiji mora da se menja na silu?


  • Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .

Ministar Pravde

Početnik
Poruka
10
Meni se cini da Tadici i Karici pokusavaju da sruse Kostunicu i njegovu vladajucu koaliciju.
Mozda gresim, ali posle onih nazovi 5oktobarskih promena, scenario koji Karic spominje nikako ne bi smeo biti ponovljen, ali narod je uvek lako ubediti pa stoga to i rade. Pominju nam nekakva politicka ubistva, ali ja verujem da je to u ovom trenutku zaista ne moguce. A cini mi se da se ove afere prave kako bi se izrugala ova vlast i uradili novi izbori. nemojte me pogresno shvatiti, ja JESAM za izbore samo ne preko afera, vec vox populi, ako to nije moguce nisu nam potrebne afere, nego narod na ulice jos gore nego sto jew bilo pa da zapamte i ovo vise nikada ne ponove!!!
 
Ministar Pravde:
Meni se cini da Tadici i Karici pokusavaju da sruse Kostunicu i njegovu vladajucu koaliciju.
Mozda gresim, ali posle onih nazovi 5oktobarskih promena, scenario koji Karic spominje nikako ne bi smeo biti ponovljen, ali narod je uvek lako ubediti pa stoga to i rade. Pominju nam nekakva politicka ubistva, ali ja verujem da je to u ovom trenutku zaista ne moguce. A cini mi se da se ove afere prave kako bi se izrugala ova vlast i uradili novi izbori. nemojte me pogresno shvatiti, ja JESAM za izbore samo ne preko afera, vec vox populi, ako to nije moguce nisu nam potrebne afere, nego narod na ulice jos gore nego sto jew bilo pa da zapamte i ovo vise nikada ne ponove!!!

Господине Министре Правде,
лепо си ово закључио... истина је очигледна да Тадићи и Карићи покушавају да сруше Коштуницу... јер је потпуно јасно да он НЕЋЕ ПОТПИСАТИ у вези КОСМЕТА оно што би ова двојица...

У садашњем тренутку изборе може пожелети само онај ко жели потпуни растур унутар државе - надам се да до њих неће доћи...у догледно време тј. до окончања преговора о Космету. 8-)
 
Овога пута се и ја слажем са СРС-ом... данас су опет и Тадић и Петровић тражили изборе...а...

SRS POZVAO TADIĆA DA PODNESE OSTAVKU

13.1.2006 14:26 BEOGRAD (Tanjug) - Generalni sekretar Srpske radikalne stranke Aleksandar Vučić pozvao je danas predsednika Srbije Borisa Tadića da podnese ostavku na to mesto i rekao da će poslanici SRS odmah napustiti Skupštinu Srbije i izaći na izbore na svim nivoima.
''Da nas više Boris Tadić ne zamajava pričom kako hoće da ide na izbore, ali na one na kojima nije izabran. Dobro bi bilo da Tadić ne poziva i ne proziva nikoga da ne želi izbore. Dajemo javno obećanje da čim predsednik Republike podnese ostavku, idemo na izbore i neka građani Srbije kažu svoj sud'', rekao je Vučić na konferenciji za novinare.



хи,хи,хи,хи,хи,хи.....
 
srbiju moze da ochisti samo temeljna revolucija
ili terorizam svasnih, pametnih, odgovornih ljudi...

a to nece nikad da se desi, nazalost...
jer nema ko, a gamad na vrhu, a tu je decenijama, ima mnogo dobre mehanizme opstanka na vrhu
:(
 
srbija bi bila OK kad bi narod shvatio da jedino shto moze da nas izvuche iz ovog s..... je poshtovenje zakona, uvek, i insistiranje na sprovodjenju istog, u svakoj situaciji, za svakoga...


ovako, bagra dozvolila jadnim dushama enormnu korupciju... i svima kao fino :(

pitam se do kad?
 
sve je to isti kadar ko u vreme slobe,i dalje smo pod sankcijama a nismo toga ni svesni...nazalost,nekim ljudima je interes da ovu zemlju i dalje drze zakljucanu i izolovanu od ostatka evrope...zato sluze i karadzic i mladic,pioni u rukama mega bogatih tajkuna
mozemo mi da se koprcamo kako hocemo,bice onako kako tajkunima odgovara
 
Licno, ne verujem da Tadic bilo sta pokusava u dogovoru sa harmonikasom iz Peci. Mozda on i pokusava da skine Ko-ho-stunicu, mada sumnjam da i to ima veze sa Kosovom.
Karicu je jednostavno dopusteno da egzistira vise nego sto bi smeo posle pada Slobinog rezima, kao i ostalima koji su se obogatili zahvaljujuci Haskom zatvoreniku. Naravno da KAric nece tako lako da dozvoli da mu milioni odu iz ruku, ali zakon je zakon, a kriminalac je kriminalac, obrni okreni. Da je ovo zdrava drzava i da je, pre svega, zdravo ovo drustvo, on i svi njemu slicni bi davno vec udarali recke na zidovima zatvorske sobe.
 
Draga braco SRBI: Cini mi se da skoro 90% nas shavata potrebu za postovanjem zakona i uterivanja straha u kosti svim onima koji ne postuju zakon i pune svoje dzepove novcem zaradjenim na nasoj muci. Stoga mi je veoma drago da sam primetio jednog istomisljenika, barem za sada glasno govoreceg koji zeli isto sto i ja a to je formiranje teroristicke organizacije koja ce napraviti malo reda i koja ce se pojavljivati samo onda kada glavonje preteraju sa kradjom, nesto poput ETA u Spaniji.
Nazalost ove glavonje lopovske kojima svima ne znamo ni imena ne zanju jednu stvar, a to je: Aleksandar Makedonski je pred samu smrt reka da zeli da ga zakopaju sa desnom rukom iznad zemlje i otvorenom sakom, nasta su njegove sluge zbunjeno upitale zasto, na sta je odgovrio da svima hoce da pokaze kako pored svih bogatstava ovog sveta na onaj svet odlalzi praznih ruku!!!!
Trebalo bi glavonjama ovo vise puta ponovitti cisto da zanaju:-) mada ne verujem da bi bilo od ikakve koristi, velike su to glave, ali suplje!!!
 

Back
Top