...Stari dobri Dimebag...

Posto je ovo negde vezano za panteru, ako sam dobro shvatio. Ima li nekog ko ima ili zna gde se moze nabaviti bilo sta od Croubara, ili kako se veca zvao taj band u kom je bilo clanova Pantere. Rado bih se podsetio poslusao ponesto od njih... ;)
 
nikodim:
Posto je ovo negde vezano za panteru, ako sam dobro shvatio. Ima li nekog ko ima ili zna gde se moze nabaviti bilo sta od Croubara, ili kako se veca zvao taj band u kom je bilo clanova Pantere. Rado bih se podsetio poslusao ponesto od njih... ;)

imam dosta od njih... vredi imati.
gde cesh to naci sad kad su sve pirate pobili.... a ja izgubio brojeve telefona svih dilera kad su mi digli fon...

ne znam.
 
@VisionOfDisorder
Postoje mogucnosti kao recimo LimeWire... i tako dalje... ;)
Ja sam ih ranije par puta slusao ali nikada nisam uspeo da nabavim nesto od njih. To sto sam cuo... bilo je odlicno, cak toliko dobro da se evo secam toga i posle koliko godina. Odlicna svirka... :)
 
nikodim:
Posto je ovo negde vezano za panteru, ako sam dobro shvatio. Ima li nekog ko ima ili zna gde se moze nabaviti bilo sta od Croubara, ili kako se veca zvao taj band u kom je bilo clanova Pantere. Rado bih se podsetio poslusao ponesto od njih... ;)

CROWBAR..dobri su samo tesko da ces nabaviti to..ja sam cula par pesama.
a i DAMAGE PLAN je bio ok band u kome je Dimebag bio pred smrt..
stvarno je uzasan nacin na koji je zivot zavrsio takav muzicki talenat od coveka..
..sta reci.. :( legenda..
 
@Peruzzi: nemoj da mlatis, majke ti!
Dimebag Darrell je jedan od najboljih gitarista ikada, covek koji je redefinisao muziku i njegov uticaj ce da se proucava, to ti garantujem...

bilo ko koga zanima Pantera, Crowbar, Down ili bilo koji [metal] bend, slobodno neka se javi...
 
Najlepse i najbolje od svega, u vezi sa njim je to sto je on to radio slucajno i sa velikom ljubavlju...
Takav covek se ne ponavlja.. Podseca me na Randy Roads-a, i Cliff Burton-a. Mnogo je bio dobar i naivan... zato su ga i ubili... Definitivno je da je ono najbolje dao u Panteri, a znamo da su ga neki pljuvali, i to pred ubistvo... Sta posle toga govoriti?
 
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
CROWBAR..dobri su samo tesko da ces nabaviti to..ja sam cula par pesama.
a i DAMAGE PLAN je bio ok band u kome je Dimebag bio pred smrt..
stvarno je uzasan nacin na koji je zivot zavrsio takav muzicki talenat od coveka..
..sta reci.. :( legenda..


Nasao sam ih na Torentima, tacnije Demonoidu... pa ako ti treba mogu ti poslati torent file da if skines...
 
RIP Dimebag...
Definitivno nabolji Heavy Metal gitarista... i najbolji HM band Pantera...
Takodje mu je fenomenalan i Damageplan... po meni jos tvrdji riffovi :D

evo i jedne slicke :D

dimebag.jpg
 

Back
Top