LJUBOMORA

L

LOVE

Gost
MOJ PROBLEM JE TAJ STO SAM MNOGO LJUBOMORNA,CAK I NA OBICAN POGLED MOG MOMKA UPUCEN NEKOJ ZENSKOJ OSOBI.MOLIM VAS POMOZITE MI KAKO DA PREVAZIDJEM OVAJ PROBLEM.HVALA UNAPRED
 
to znaci da si nesigurna u sebe! poradi na tome!
ustanovi na sta si tacno ljubomorna i tu ces videti gde, u stvari, o sebi imas lose misljenje.
 
anakin:
to znaci da si nesigurna u sebe! poradi na tome!
ustanovi na sta si tacno ljubomorna i tu ces videti gde, u stvari, o sebi imas lose misljenje.
koji vam je ki*rac?? normalno je biti ljubomoran,znc, da volis ,sta bi bilo da nije ljubomorna i ja sam isto ljubomorna ,samo sto ja svoju ljubomoru vesto krijem i na kraju ispadne tako kao da meni do tipa uopste nije ni stalo{{a ovamo da puknem}} 8)
 
e isti slucaj sa mnom! ja se sve pravim kao da nisam ljubomorna, pa onda i preteram da jadan decko uvek pomisli da mi nije stalo uopste.
 
Anonymous:
anakin:
to znaci da si nesigurna u sebe! poradi na tome!
ustanovi na sta si tacno ljubomorna i tu ces videti gde, u stvari, o sebi imas lose misljenje.
koji vam je ki*rac?? normalno je biti ljubomoran,znc, da volis ,sta bi bilo da nije ljubomorna i ja sam isto ljubomorna ,samo sto ja svoju ljubomoru vesto krijem i na kraju ispadne tako kao da meni do tipa uopste nije ni stalo{{a ovamo da puknem}} 8)
Alo,ljubomorna je na POGLED,sta je tu normalno?
 
Ljubomorna na POGLED!!!! Ma ništa tu nije normalno! Meni to uopšte ne smeta! Diskteran pogled upućen drugoj djevojci, izlazci svako sa svojim društvom i sl.. Ali isto to tolerisanje očekujem i od njega! Posle svega, svi smo mi samo ljudi i normalno je da ponekad ugledaš neku osobu, koja je vrijedna tvoje pažnje ali to ne znači da želiš sa njom u krevet, već jednostavno prokomentarišeš nešto u stilu "baš je zgodan/na" i to je to! Znaš da kod kuće imaš ono najbolje i cijeniš to ali kroz svijet ipak moraš ići otvorenih očiju, zar ne!?
Možda ću ispasti prepotentna ali ja znam da mene moj dečko ne bi tako lako zamijenio nekom drugom! Imam maksimalno povjerenje u njega, ne davim ga raznim glupostima, kao što su napadi histerije kada on pogleda neku drugu i mislim da smo baš zbog te slobode toliko vremena (5 god) zajedno i da se toliko volimo! :)
 
Ljubomorna na POGLED!!!! Ma ništa tu nije normalno! Meni to uopšte ne smeta! Diskteran pogled upućen drugoj djevojci, izlazci svako sa svojim društvom i sl.. Ali isto to tolerisanje očekujem i od njega! Posle svega, svi smo mi samo ljudi i normalno je da ponekad ugledaš neku osobu, koja je vrijedna tvoje pažnje ali to ne znači da želiš sa njom u krevet, već jednostavno prokomentarišeš nešto u stilu "baš je zgodan/na" i to je to! Znaš da kod kuće imaš ono najbolje i cijeniš to ali kroz svijet ipak moraš ići otvorenih očiju, zar ne!?
Možda ću ispasti prepotentna ali ja znam da mene moj dečko ne bi tako lako zamijenio nekom drugom! Imam maksimalno povjerenje u njega, ne davim ga raznim glupostima, kao što su napadi histerije kada on pogleda neku drugu i mislim da smo baš zbog te slobode toliko vremena (5 god) zajedno i da se toliko volimo! :)
 
Baby Kate:
Anonymous:
anakin:
to znaci da si nesigurna u sebe! poradi na tome!
ustanovi na sta si tacno ljubomorna i tu ces videti gde, u stvari, o sebi imas lose misljenje.
koji vam je ki*rac?? normalno je biti ljubomoran,znc, da volis ,sta bi bilo da nije ljubomorna i ja sam isto ljubomorna ,samo sto ja svoju ljubomoru vesto krijem i na kraju ispadne tako kao da meni do tipa uopste nije ni stalo{{a ovamo da puknem}} 8)
Alo,ljubomorna je na POGLED,sta je tu normalno?
=======================================================
Hmmm...
 
joj a samo da znas kako je to glupo i beskorisno i stetno za tebe kao osobu.nemoj d a to shvatis tek kad prođe puno vremena,pa to vrijeme koje ste mogli uzivati upropastis si takvim glupostima.sve ovo pod pprepostavkom da nemas realnog razloga za to-od njegove strane.uzivaj!
 
da li si ti neki gabor ili je tvoj decko stvarno toliko lep,pa se bojis?u svakom slucaju nemoj da mu stavljas do znanja da je vredniji od tebe.
 
Neki mnogo pametni ljudi, koji su se bavili problemom ljubomore i nekim poremecajima na nivou licnosti a vezanim za istu, kazu da u ljubomori ima mnogo vise ljubavi prema sebi nego prema partneru, sto onda iskljucuje ljubomoru kao strah od gubitka partnera. U svakom slucaju, postoje gradacije ljubomore i nesto sto se zove patoloska ljubomora a to je vec nesto mnogo gadno
deal.gif
. Moj savet je: opustencija 8)
 
Ako zelis da se otarasis tog viska ljubomore, posto ipak je to visak, ne dozvoli da TO bude jace od tebe,vec Ti jaca od toga..Ali, sigurna sam da mora da postoji malcice ljubomore kada ti je do osobe posebno stalo (jos uvek ne razumem ravnodusne).
I stvarno bi trebala da se opustis malo, don`t think about it, ok? :wink:
 

Back
Top