LJUBOMORA
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: LJUBOMORA

LOVE
    Guest

Podrazumevano LJUBOMORA

MOJ PROBLEM JE TAJ STO SAM MNOGO LJUBOMORNA,CAK I NA OBICAN POGLED MOG MOMKA UPUCEN NEKOJ ZENSKOJ OSOBI.MOLIM VAS POMOZITE MI KAKO DA PREVAZIDJEM OVAJ PROBLEM.HVALA UNAPRED

anakin
    Guest

Podrazumevano

to znaci da si nesigurna u sebe! poradi na tome!
    ustanovi na sta si tacno ljubomorna i tu ces videti gde, u stvari, o sebi imas lose misljenje.

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Radi na samopouzdanju.

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

anakin,brza za delic sekunde...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    ustanovi na sta si tacno ljubomorna i tu ces videti gde, u stvari, o sebi imas lose misljenje.
    koji vam je ki*rac?? normalno je biti ljubomoran,znc, da volis ,sta bi bilo da nije ljubomorna i ja sam isto ljubomorna ,samo sto ja svoju ljubomoru vesto krijem i na kraju ispadne tako kao da meni do tipa uopste nije ni stalo{{a ovamo da puknem}} 8)

unknown
    Guest

Podrazumevano

e isti slucaj sa mnom! ja se sve pravim kao da nisam ljubomorna, pa onda i preteram da jadan decko uvek pomisli da mi nije stalo uopste.

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    koji vam je ki*rac?? normalno je biti ljubomoran,znc, da volis ,sta bi bilo da nije ljubomorna i ja sam isto ljubomorna ,samo sto ja svoju ljubomoru vesto krijem i na kraju ispadne tako kao da meni do tipa uopste nije ni stalo{{a ovamo da puknem}} 8)
    Alo,ljubomorna je na POGLED,sta je tu normalno?

ana :o)
    Guest

Podrazumevano

Ljubomorna na POGLED!!!! Ma ništa tu nije normalno! Meni to uopšte ne smeta! Diskteran pogled upućen drugoj djevojci, izlazci svako sa svojim društvom i sl.. Ali isto to tolerisanje očekujem i od njega! Posle svega, svi smo mi samo ljudi i normalno je da ponekad ugledaš neku osobu, koja je vrijedna tvoje pažnje ali to ne znači da želiš sa njom u krevet, već jednostavno prokomentarišeš nešto u stilu "baš je zgodan/na" i to je to! Znaš da kod kuće imaš ono najbolje i cijeniš to ali kroz svijet ipak moraš ići otvorenih očiju, zar ne!?
    Možda ću ispasti prepotentna ali ja znam da mene moj dečko ne bi tako lako zamijenio nekom drugom! Imam maksimalno povjerenje u njega, ne davim ga raznim glupostima, kao što su napadi histerije kada on pogleda neku drugu i mislim da smo baš zbog te slobode toliko vremena (5 god) zajedno i da se toliko volimo!

ana :o)
    Guest

Podrazumevano

Ljubomorna na POGLED!!!! Ma ništa tu nije normalno! Meni to uopšte ne smeta! Diskteran pogled upućen drugoj djevojci, izlazci svako sa svojim društvom i sl.. Ali isto to tolerisanje očekujem i od njega! Posle svega, svi smo mi samo ljudi i normalno je da ponekad ugledaš neku osobu, koja je vrijedna tvoje pažnje ali to ne znači da želiš sa njom u krevet, već jednostavno prokomentarišeš nešto u stilu "baš je zgodan/na" i to je to! Znaš da kod kuće imaš ono najbolje i cijeniš to ali kroz svijet ipak moraš ići otvorenih očiju, zar ne!?
    Možda ću ispasti prepotentna ali ja znam da mene moj dečko ne bi tako lako zamijenio nekom drugom! Imam maksimalno povjerenje u njega, ne davim ga raznim glupostima, kao što su napadi histerije kada on pogleda neku drugu i mislim da smo baš zbog te slobode toliko vremena (5 god) zajedno i da se toliko volimo!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma pustite decka na miru!!!

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Citat Original postavio Baby Kate
    Citat Original postavio Anonymous
    Alo,ljubomorna je na POGLED,sta je tu normalno?
    ================================================== =====
    Hmmm...

Guest

Podrazumevano

joj a samo da znas kako je to glupo i beskorisno i stetno za tebe kao osobu.nemoj d a to shvatis tek kad prođe puno vremena,pa to vrijeme koje ste mogli uzivati upropastis si takvim glupostima.sve ovo pod pprepostavkom da nemas realnog razloga za to-od njegove strane.uzivaj!

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano sdf

...

Guest

Podrazumevano

I MENI SMETA.ŠTA ON SAD TU GLEDA. NEK GLEDA KAD NE VIDIM. I JA TAKO RADIM.

marince
    Guest

Podrazumevano

da li si ti neki gabor ili je tvoj decko stvarno toliko lep,pa se bojis?u svakom slucaju nemoj da mu stavljas do znanja da je vredniji od tebe.

LOVE
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio marince
    da li si ti neki gabor ili je tvoj decko stvarno toliko lep,pa se bojis?u svakom slucaju nemoj da mu stavljas do znanja da je vredniji od tebe.
    JA ZNAM I SVESNA SAM DA SAM JA MNOGO LEPSA OD NJEGA ALI TO JE JACE OD MENE

Aktivan član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Misli li on tako???

Zbuncic
    Guest

Podrazumevano

Neki mnogo pametni ljudi, koji su se bavili problemom ljubomore i nekim poremecajima na nivou licnosti a vezanim za istu, kazu da u ljubomori ima mnogo vise ljubavi prema sebi nego prema partneru, sto onda iskljucuje ljubomoru kao strah od gubitka partnera. U svakom slucaju, postoje gradacije ljubomore i nesto sto se zove patoloska ljubomora a to je vec nesto mnogo gadno. Moj savet je: opustencija 8)

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako zelis da se otarasis tog viska ljubomore, posto ipak je to visak, ne dozvoli da TO bude jace od tebe,vec Ti jaca od toga..Ali, sigurna sam da mora da postoji malcice ljubomore kada ti je do osobe posebno stalo (jos uvek ne razumem ravnodusne).
    I stvarno bi trebala da se opustis malo, don`t think about it, ok? :wink:

Slične teme

1. LJUBOMORA
    Autor besmrtna u forumu Psihologija
    Odgovora: 113
    Poslednja poruka: 02.03.2010., 18:09
  2. Ljubomora
    Autor DaNa_Pa u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 208
    Poslednja poruka: 28.07.2009., 10:13
  3. Ljubomora.....
    Autor zoki_nbgd u forumu Ljubav i seks