ДА ЛИ ЋЕ ФИРМА МОЋИ ИКАД ДА СЕ МЕРИ СА ГРОБАРИМА И 'ДЕЛИЈАМА'?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да Фирма или RED FIRM су навијачи Војводине!И по Новом Саду почињу озбиљни окршаји и озбиљне прозивке на рачун Гробара,Тауранум бојса....Делија наравно......па ме интересује да ли ви мислите да ли ће они постати озбиљна група тј дали ће се вратити на оно старо као што су били пре распада!А било из је доста...били су међу најбројнијим навијачима у бившој југославија.....Гробари,Делије,Торцида,Бед Блу Бојси,Ред Фирм...колико се добро сећам....
 
Да али у Новом Саду све више младих носе шалове са натписама ВОША или Војводина...Фирма...и све висе их се враћа на стадион...гледао сам један снимак када је група делија који су дошли из БГ-а налетела на Фирмаше...искрено нису се добро провели ни једни ни други(после их је жандармерија тукла)...када је дошло до сукоба мислим да су делије које су дошле из БГ-а почеле да беже међу оближнје зграде код зграде Бироа у НС-у(било је и њихових али....па онда код стадиона тј код Спенса...то је било прошле сезоне...знам то јер сам лично био на тој утакмици на западу и снимао дигиталним апаратом...а нашао сам и снимак на сајту фирме...На задњој утакмици Партизан-Војводина...гађали су нас свим и свачим...али нису им дали да изађу...како они кажу......
 
Pa koliko ja znam u Novom Sadu za sada ima najvise DELIJA pa onda ostalih...procice jos mnogo godina...pa ce tek onda moci druge navijacke grupe da se mere sa Delijama i grobarima...npr i navijaca OFK Beograda ima sve vise ali vecina su klinci...tako da.... Drago mi je zbog toga..iako navijam za Zvezdu
Ipak je lepo videti na stadionu da imaju dve navijacke strane i da se pokaze ko je bolji na tereni i na tribinama...
 
JFront:
Повећавају се.......али да ли ће моћи да се мере са нама и циганима?Све се више шире по Новом Саду...постоји ли могућност да се претворе у озбиљну навијачку групу? :lol:

Želeo bih da mi deca budu navijači Zvezde ili Partizana,
ali da ne budu: GROBARI ili CIGANI.
 
JFront:
Najbrojniji su grobari u NS-u svidelo se to vama ili ne!!!

bez uvrede, moj dobar drug je grobar, i sam je reko da u ns-u ima vise delija...
znam da zvuci glupo, ja govorim ovo, ti ono al eto. meni je grobar priznao, al on bas navija, ide na tekme, znaci razume se u stanje u gradu!

oduvek sam znao da nas ima vise, dovoljno je videti po salovima koji se nose! uglavnom su crveno-beli, e sad razlika je dal su firmashi il cigani :D

poz
 
Ја кењам?А?Ма теби је циго КРИВО!!!Ти си обичан коњ колико видим из Француске!Шта ти знаш?Ти хулиган?Ти си бре неки искомплексирани Циган ВЕВЕРИЦА!!!Ја се непалим већ говорим истину!!!И не обраћај ми се!!!НЕ ЗАНИМА НЕ ИЗАЈНИК ЦИГАН!!!ИДИ ПА РЕЦИ ГЛУПИМ ФРАНЦУЗИМА ДА СИ ХУЛИГАН ЗА МЕНЕ СИ ОБИЧНА ИЗДАЈНИЧКА П*Ч*А!!!!
 
За 3-4 године фирма 100% постаје најбројнија и најјача група у НС!!! Видљив је њихов велики напредак у задње време.
Гробари што се не хвалите како сте прошли на задњем баскету и хокеју пре тога у НС!
 
JFront:
Ја кењам?А?Ма теби је циго КРИВО!!!Ти си обичан коњ колико видим из Француске!Шта ти знаш?Ти хулиган?Ти си бре неки искомплексирани Циган ВЕВЕРИЦА!!!Ја се непалим већ говорим истину!!!И не обраћај ми се!!!НЕ ЗАНИМА НЕ ИЗАЈНИК ЦИГАН!!!ИДИ ПА РЕЦИ ГЛУПИМ ФРАНЦУЗИМА ДА СИ ХУЛИГАН ЗА МЕНЕ СИ ОБИЧНА ИЗДАЈНИЧКА П*Ч*А!!!!

Dudlaj mi kitu pe.de.ru, ti si jedna ubicna paljevina, palis se na neke navijace za koje niko nikad nije cuo da su ludaci, verovatno te debile iz novog sada su ti IDOLE, ajde bezi necu vise da te cujem!
Kako si ti debilno stvorenje kazes da sam izdajnik zato sto zivim u francusku i navijam za zvezdu to nema smisla, smesan si!
 
ЗАТО ШТО СУ ЦИГАНИ ГЛУПИ И СВЕ ИХ ЈЕБЕМО У УСТА!!!!!МАЈКУ ВАМ ***** НЕ ПИСМЕНУ НИ ЗА ВОЈВОДИНУ НИСТЕ ЧУЛИ СА КИМ ЈА УОПШТЕ ПРИЧАМ........БИЛА ЈЕ ***** ОД КАД ЗНАМ ЗА СЕБЕ ЗОВЕ СЕ ЗВЕЗДА ПАРТИЗАН ЈЕ ****......НАЈЕБАЋЕМ СЕ КЕВЕ ЦИГАНИМА,СЛАНИНАРИМА,ТАУРАНУМИМА......И ОСАТАЛИМ ГОВНИМА!!!!!!!!!ПОПУШИТЕ СВИМ ГРОБАРИМА!!!ГРОБАРИ ПРОТИВ ЦИГАНА И ДРЖАВЕ КОЈА ИХ БРАНИ!
 
Ah aha ah decko imas li ti mozda mentalne probleme?! idi se leci! Inace reci mi jesi li ti izgubio pamcenje? ili? Zar si zaboravio da se svaki derbi zavrsava sa Zvezdinom pobedom? verujem ti da bi zeleo to da zaboravis, ali na zalost tesko je to zaboraviti, pitaj dedu mozda se on seca vase zadnje pobede u derbi
Tresu vam se muda kad igrate protiv nas, zato sto znate da vas ceka poraz kao i uvek, mi smo za vas babaroga. Nivo ispred vas
Nagutaj se krmeceg proliva debilcino!
I nemoj nam vise pricati o ovim pederima iz novog sada niko nije cuo za njih. Odakle ti ta ideja da su oni najaca grupa navijaca? da te nisu mozda guzili?
 
kao prvo koji retardi kao drugo zesci retadri

kao trece koji mentoli...kao cetvrto zesci mentoli..

E sad kao prvo xexe...vidim na ovom Forumu nickove tipa NNNNN_Huligan...kao prvo xexexe...huligan nikada sebe ne naziva tako,pa kad vidim neki ovakav nick mogu samo da pretpostavim da je to neki klinac,ili obican navijac koji sebe smatra za nesto vise.

E sad taj isti koji sebe naziva za huligana...nije cuo za navijace Vojvodine??!!!
Svaki ali bas svaki hooolll je upoznat sa celom navijackom scenom svoje drzave.
Pa ti potpisi bas ne pristaju najbolje onima koji su culi za Zvezdu,Partizan...idu na zapad i grickaju semenke dok im je na glavi neka smesna perike,a lice ofarbano u dve boje,svoje navijacko iskustvo zasnivaju na podacima sa neta.
Neka...treba i takvih da bude,da nam zapad ne bi zvrjao prazan.I jos jednom da kazem da nemam nista protiv tih ljudi ali imam protiv kada sebe nazivaju hooollll om.

E sad vidi jos jednog decka,potpisanog imenom grupe o kojoj je verovatno samo slusao,gledao na tv,gledao sa zapada (dok ti isti nisu zapoceli bojkot) ili su mu pricali stariji.
Kao prvo xexexe...retko ko ce se potpisati samo imenom grupe,posto u svim razvijenijm navijackim grupacijama svi clanovi grupe imaju svoje nadimke koji adekvatno sluze za izbegavanje murije.
E sad covek koji se potpisuje imenom grupe,na sve veoma dobre argumente da je napaljeno dete odgovara postovima napisanim velikim slovima...???
Na sve ljubazne komentare koji takodje ukazuju na to da je napaljen tinejdze odgovara pozivima na oralni sex.???
Momak koji je rekao da su FIRMA i RED FIRM jedno isto (iako i svaki iole razuman homo sapiens) zna da su to dve grupe koje nisu bas u najboljim odnosima.Mogu samo da kazem da bi to bilo isto kao kada bi za nas neko rekao 'to su srbi ili drugacije poznati kao hrvati'.

Vodja RED FIRMA poznatiji ka Ma;;; ( zabranjeno pisanje celog nadimka zbog murije) dobio je teske batine od 6 pripadnika FIRME.

I vidim da neki stvarno nisu culi za njih,,cudno??
Naziva sebe huliganom a ne zna ko su mu protivnici.???

I na kraju...da verujem da ce FIRMA jednog dana moci da se nosi sa Delijama,jer sve vise ljudi u NS-u se interesuje za fudbal,a vosha je najveci klub iz ns-a , i jedniini ustvari uz FK NOVI SAD.

Pozdrav svim 'huliganima'
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top