ДА ЛИ ЋЕ ФИРМА МОЋИ ИКАД ДА СЕ МЕРИ СА ГРОБАРИМА И 'ДЕЛИЈАМА'?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: ДА ЛИ ЋЕ ФИРМА МОЋИ ИКАД ДА СЕ МЕРИ СА ГРОБАРИМА И 'ДЕЛИЈАМА'?

Početnik JFront (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation ДА ЛИ ЋЕ ФИРМА МОЋИ ИКАД ДА СЕ МЕРИ СА ГРОБАРИМА И 'ДЕЛИЈАМА'?

Повећавају се.......али да ли ће моћи да се мере са нама и циганима?Све се више шире по Новом Саду...постоји ли могућност да се претворе у озбиљну навијачку групу?

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5783

Podrazumevano Re: ДА ЛИ ЋЕ ФИРМА МОЋИ ИКАД ДА СЕ МЕРИ СА ГРОБАРИМА И 'ДЕЛИЈАМА'?

a ko su ti?
    navijaci vojvodine?
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Početnik JFront (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ДА ЛИ ЋЕ ФИРМА МОЋИ ИКАД ДА СЕ МЕРИ СА ГРОБАРИМА И 'ДЕЛИЈАМА'?

Да Фирма или RED FIRM су навијачи Војводине!И по Новом Саду почињу озбиљни окршаји и озбиљне прозивке на рачун Гробара,Тауранум бојса....Делија наравно......па ме интересује да ли ви мислите да ли ће они постати озбиљна група тј дали ће се вратити на оно старо као што су били пре распада!А било из је доста...били су међу најбројнијим навијачима у бившој југославија.....Гробари,Дели је,Торцида,Бед Блу Бојси,Ред Фирм...колико се добро сећам....

Zainteresovan član marco3dx (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

da sire se, al jos nisu nikakva ozbiljna pretnja(al sam reko), barem ne jos..

Početnik bza (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

sire se stvarno,ali nikada nece imati toliki broj navijaca sirom zemlje-koliko ih imaju zvezda i partizan.kapiram-kada bi imali nekoliko ozbiljnijih rivala,da bi bili jos jaci..ovako im se sve svodi na par soitnih akcija..

Početnik JFront (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Да али у Новом Саду све више младих носе шалове са натписама ВОША или Војводина...Фирма...и све висе их се враћа на стадион...гледао сам један снимак када је група делија који су дошли из БГ-а налетела на Фирмаше...искрено нису се добро провели ни једни ни други(после их је жандармерија тукла)...када је дошло до сукоба мислим да су делије које су дошле из БГ-а почеле да беже међу оближнје зграде код зграде Бироа у НС-у(било је и њихових али....па онда код стадиона тј код Спенса...то је било прошле сезоне...знам то јер сам лично био на тој утакмици на западу и снимао дигиталним апаратом...а нашао сам и снимак на сајту фирме...На задњој утакмици Партизан-Војводина...гађали су нас свим и свачим...али нису им дали да изађу...како они кажу......

Iskusan bojan86 (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Pa koliko ja znam u Novom Sadu za sada ima najvise DELIJA pa onda ostalih...procice jos mnogo godina...pa ce tek onda moci druge navijacke grupe da se mere sa Delijama i grobarima...npr i navijaca OFK Beograda ima sve vise ali vecina su klinci...tako da.... Drago mi je zbog toga..iako navijam za Zvezdu
    Ipak je lepo videti na stadionu da imaju dve navijacke strane i da se pokaze ko je bolji na tereni i na tribinama...
    I da mi ponude milione milione ne boj se ti Zvezdo ostacu kraj tebe!!!

Početnik
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio JFront
    Повећавају се.......али да ли ће моћи да се мере са нама и циганима?Све се више шире по Новом Саду...постоји ли могућност да се претворе у озбиљну навијачку групу?
    Želeo bih da mi deca budu navijači Zvezde ili Partizana,
    ali da ne budu: GROBARI ili CIGANI.

Početnik JFront (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Najbrojniji su grobari u NS-u svidelo se to vama ili ne!!!

Zainteresovan član marco3dx (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

bez uvrede, moj dobar drug je grobar, i sam je reko da u ns-u ima vise delija...
    znam da zvuci glupo, ja govorim ovo, ti ono al eto. meni je grobar priznao, al on bas navija, ide na tekme, znaci razume se u stanje u gradu!

oduvek sam znao da nas ima vise, dovoljno je videti po salovima koji se nose! uglavnom su crveno-beli, e sad razlika je dal su firmashi il cigani

poz

Obećava
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Ne Kenjaj mali ! Sta se palis kao dete

Početnik JFront (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ја кењам?А?Ма теби је циго КРИВО!!!Ти си обичан коњ колико видим из Француске!Шта ти знаш?Ти хулиган?Ти си бре неки искомплексирани Циган ВЕВЕРИЦА!!!Ја се непалим већ говорим истину!!!И не обраћај ми се!!!НЕ ЗАНИМА НЕ ИЗАЈНИК ЦИГАН!!!ИДИ ПА РЕЦИ ГЛУПИМ ФРАНЦУЗИМА ДА СИ ХУЛИГАН ЗА МЕНЕ СИ ОБИЧНА ИЗДАЈНИЧКА П*Ч*А!!!!

Zainteresovan član Vuk Mandusic (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

За 3-4 године фирма 100% постаје најбројнија и најјача група у НС!!! Видљив је њихов велики напредак у задње време.
    Гробари што се не хвалите како сте прошли на задњем баскету и хокеју пре тога у НС!

Ističe se SSJ4 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Primetio sam da vecina ljudi koji se dosele u NS ,a nemaju afinitete ni prema jednom klubu postaju navijachi Voshe (chest sluchaj kod Madjara). Postaju stvarno velika grupacija ...

Obećava
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Ја кењам?А?Ма теби је циго КРИВО!!!Ти си обичан коњ колико видим из Француске!Шта ти знаш?Ти хулиган?Ти си бре неки искомплексирани Циган ВЕВЕРИЦА!!!Ја се непалим већ говорим истину!!!И не обраћај ми се!!!НЕ ЗАНИМА НЕ ИЗАЈНИК ЦИГАН!!!ИДИ ПА РЕЦИ ГЛУПИМ ФРАНЦУЗИМА ДА СИ ХУЛИГАН ЗА МЕНЕ СИ ОБИЧНА ИЗДАЈНИЧКА П*Ч*А!!!!
    Dudlaj mi kitu pe.de.ru, ti si jedna ubicna paljevina, palis se na neke navijace za koje niko nikad nije cuo da su ludaci, verovatno te debile iz novog sada su ti IDOLE, ajde bezi necu vise da te cujem!
    Kako si ti debilno stvorenje kazes da sam izdajnik zato sto zivim u francusku i navijam za zvezdu to nema smisla, smesan si!
    Poslednji put ažurirao/la Sasa_Huligan : 21.01.2006. u 03:58

Zainteresovan član sokisole (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Reputaciona moć
    49

Slaninari????? smesno...

Iskusan bojan86 (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

A jel moze neko da mi kaze zasto je u naslovu teme ime DELIJE stavljeno pod navodnike a Firma i grobari nisu????

Početnik JFront (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

ЗАТО ШТО СУ ЦИГАНИ ГЛУПИ И СВЕ ИХ ЈЕБЕМО У УСТА!!!!!МАЈКУ ВАМ ЈЕБЕМ НЕ ПИСМЕНУ НИ ЗА ВОЈВОДИНУ НИСТЕ ЧУЛИ СА КИМ ЈА УОПШТЕ ПРИЧАМ........БИЛА ЈЕ КУРВА ОД КАД ЗНАМ ЗА СЕБЕ ЗОВЕ СЕ ЗВЕЗДА ПАРТИЗАН ЈЕ ЈЕБЕ......НАЈЕБАЋЕМ СЕ КЕВЕ ЦИГАНИМА,СЛАНИНАРИМА,ТАУРА НУМИМА......И ОСАТАЛИМ ГОВНИМА!!!!!!!!!ПОПУШИТЕ СВИМ ГРОБАРИМА!!!ГРОБАРИ ПРОТИВ ЦИГАНА И ДРЖАВЕ КОЈА ИХ БРАНИ!

Obećava
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Ah aha ah decko imas li ti mozda mentalne probleme?! idi se leci! Inace reci mi jesi li ti izgubio pamcenje? ili? Zar si zaboravio da se svaki derbi zavrsava sa Zvezdinom pobedom? verujem ti da bi zeleo to da zaboravis, ali na zalost tesko je to zaboraviti, pitaj dedu mozda se on seca vase zadnje pobede u derbi
    Tresu vam se muda kad igrate protiv nas, zato sto znate da vas ceka poraz kao i uvek, mi smo za vas babaroga. Nivo ispred vas
    Nagutaj se krmeceg proliva debilcino!
    I nemoj nam vise pricati o ovim pederima iz novog sada niko nije cuo za njih. Odakle ti ta ideja da su oni najaca grupa navijaca? da te nisu mozda guzili?
    Poslednji put ažurirao/la Sasa_Huligan : 21.01.2006. u 03:57

Iskusan bojan86 (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

E grobarce jadno... I posle neko da mi kaze da su grobari mentalno normalni i zdravi...ma daj... evo ti cist primerak jednog grobara sa poremecajme... ma razumem ja sve to... sva ta tuga i bol...to su uzorci ovih katastrofalnih posledica... JF-front - SRECNO LECENJE!

Obećava DS_Blok (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Reputaciona moć
    44

kao prvo koji retardi kao drugo zesci retadri

kao trece koji mentoli...kao cetvrto zesci mentoli..

E sad kao prvo xexe...vidim na ovom Forumu nickove tipa NNNNN_Huligan...kao prvo xexexe...huligan nikada sebe ne naziva tako,pa kad vidim neki ovakav nick mogu samo da pretpostavim da je to neki klinac,ili obican navijac koji sebe smatra za nesto vise.

E sad taj isti koji sebe naziva za huligana...nije cuo za navijace Vojvodine??!!!
    Svaki ali bas svaki hooolll je upoznat sa celom navijackom scenom svoje drzave.
    Pa ti potpisi bas ne pristaju najbolje onima koji su culi za Zvezdu,Partizan...idu na zapad i grickaju semenke dok im je na glavi neka smesna perike,a lice ofarbano u dve boje,svoje navijacko iskustvo zasnivaju na podacima sa neta.
    Neka...treba i takvih da bude,da nam zapad ne bi zvrjao prazan.I jos jednom da kazem da nemam nista protiv tih ljudi ali imam protiv kada sebe nazivaju hooollll om.

E sad vidi jos jednog decka,potpisanog imenom grupe o kojoj je verovatno samo slusao,gledao na tv,gledao sa zapada (dok ti isti nisu zapoceli bojkot) ili su mu pricali stariji.
    Kao prvo xexexe...retko ko ce se potpisati samo imenom grupe,posto u svim razvijenijm navijackim grupacijama svi clanovi grupe imaju svoje nadimke koji adekvatno sluze za izbegavanje murije.
    E sad covek koji se potpisuje imenom grupe,na sve veoma dobre argumente da je napaljeno dete odgovara postovima napisanim velikim slovima...???
    Na sve ljubazne komentare koji takodje ukazuju na to da je napaljen tinejdze odgovara pozivima na oralni sex.???
    Momak koji je rekao da su FIRMA i RED FIRM jedno isto (iako i svaki iole razuman homo sapiens) zna da su to dve grupe koje nisu bas u najboljim odnosima.Mogu samo da kazem da bi to bilo isto kao kada bi za nas neko rekao 'to su srbi ili drugacije poznati kao hrvati'.

Vodja RED FIRMA poznatiji ka Ma;;; ( zabranjeno pisanje celog nadimka zbog murije) dobio je teske batine od 6 pripadnika FIRME.

I vidim da neki stvarno nisu culi za njih,,cudno??
    Naziva sebe huliganom a ne zna ko su mu protivnici.???

I na kraju...da verujem da ce FIRMA jednog dana moci da se nosi sa Delijama,jer sve vise ljudi u NS-u se interesuje za fudbal,a vosha je najveci klub iz ns-a , i jedniini ustvari uz FK NOVI SAD.

Pozdrav svim 'huliganima'

Aktivan član
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Ma kakvi...Jos su oni "mali" da dostignu Zvezdu i partizan!

Obećava DS_Blok (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Reputaciona moć
    44

Pa nisam rekao da su sad dovoljno veliki.

Nego da je moguce da se to dogodi i da bih ja to voleo jer bi Delije dobile jos jednog rivala pored Grobara i Forsovaca.
    A i nije pitanje da li ce dostici zvezdu i partizan nego delije i grobare...sto nije ni priblizno isto.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio DS_Blok
    Pa nisam rekao da su sad dovoljno veliki.

Nego da je moguce da se to dogodi i da bih ja to voleo jer bi Delije dobile jos jednog rivala pored Grobara i Forsovaca.
    A i nije pitanje da li ce dostici zvezdu i partizan nego delije i grobare...sto nije ni priblizno isto.
    E bas nece

Obećava DS_Blok (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Reputaciona moć
    44

videcemo...

Slične teme

1. Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 13.03.2009., 08:45
  2. Неће моћи!!!
    Autor nojkic_problem u forumu Politika
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 22.06.2008., 03:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge