Najbolji restoran u Pančevu

Ako ti se klopa riblja corba, "Saran" je the best of the world. Ali ako zelis bas na veceru i ja bih ti od srca preporucila "Kakadu". Sto se tice pizza, verovali ili ne, najbolju sam jela u piceriji "Futuro", koja se nalazi na pocetku Lava Tolstoja. Mesto nikad neuglednije, a prave najbolje pizze u gradu - na pravi italijanski nacin.
 
ja ne sudim o tome kakav je restoran po ambijentu,vec po klopi,mada naravno da ne volim ni da jedem u nekoj shupi.sto se poco loco-a tice uvek sam izlazila punog stomaka,nikada nisam uspela da 'vratim olizan tanjir',ili neko do mene pojede ostatak ako zeli da proba i moje jelo ili mi spakuju da ponesem kuci.klopa je uvek bila ekstra ukusna,obimna,a naravno jos jedan plus im je sto je ambijent kao iz snova.osim toga imaju i ribu,i rostilj,i spagete,boritos(ja ne volim ljuto al moj prijatelj stalno to klopa i kaze da nikada bolji boritos nije probao,ili buritos? :-) ),italijansku,kinesku kuhinju...i da ne nabrajam vise zaista mislim da je klopa izvrsna...e da a tek kolaci mmmmmmm................
 
Ako izlazis na veceru,a ne ides van grada,onda je "poco loco" odlican.
Ako nije problem da ides van grada,jos je bolji "mali raj"izmedju Panceva i Beograda.
A ako si za odlicnu ribu,"katarka"je najbolji izbor.
Cene su ti svuda jake,s tim racunaj.
 
Restoran Vetrenjaca je skroz dobar,komotno se dve osobe mogu najesti od jedne porcije.Sve pohvale za pomfrit koji serviraju uz svako mesiste:)a i cene su....takve da prosecan stanovnik Panceva moze sebi priustiti odlazak u restoran jednom u dva meseca:)
 
najbolja klopa u Panchevu je u kafani "Kordun"!
nikad bolje domace kobasice,teleca glava je intergalaktichki shampion,
rakija im je domaca,prva klasa...
sve u svemu,ako hocete da se odvalite od klope,
toplo preporuchujem "Kordun"!
 

Back
Top