Silvestrovanje Julija Cezara

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Погледајте само како они несретници мондијалисти кукају што се у Нишу (као и у остатку Србије, осим овог БГ) слави Нова година, по календару који нам је оставио Јулије Цезар.

http://www.b92.net/invboard/index.php?showtopic=25141

Уместо коментара само:
Samo kreten moze da slavi novu godinu 13. januara. Eraserhead

Мислим, шта рећи...

И да - срећна вам Нова година браћо!
И јопет...
 
Очекујем забаву приликом читања њихових глупости.
У принципу сам обећао да не форумашим у радне време, али ето кршим пост због забаве ове раје.
Дакле, читајте и смејте им се!
 
Duh Sekire:
Погледајте само како они несретници мондијалисти кукају што се у Нишу (као и у остатку Србије, осим овог БГ) слави Нова година, по календару који нам је оставио Јулије Цезар.

http://www.b92.net/invboard/index.php?showtopic=25141

Уместо коментара само:
Samo kreten moze da slavi novu godinu 13. januara. Eraserhead

Мислим, шта рећи...

И да - срећна вам Нова година браћо!
И јопет...


Plasim se da ti otpozdravim, mogao bi mod ponovo da utrci sa nekim urnebesnim komentarom ;)

Mada, ti ionako cestitas samo braci.
 
migud:
Mada, ti ionako cestitas samo braci.

Шта ћу кад сам тотални кретен, ко и остали што данас славе.
Исправка.

Срећна вам Српска Нова година сестре, браћо и ви враћо који сте сестре (последње додао Александар Тијанић).
 
:D dobro bre srbende
po vashem kalendaru se nova chestita posle 12 PM

kad se vec busate nechim, bar uradite to kako treba

a moram priznati da me za te koncerte u nishu, 13 na 14 januar vezu najlepshe uspomene
:( shteta shto je ceca danas pa necu da idem...
nema veze.
 
ЛМ, ми се лепо ишчетитасмо, а они тамо звизнуше расправу на 11 страна (до сада). Једино што ваља је нека изјава да се слава слави, а Нова година дочекујте.

Нормални људи тако су срећни што имају још један повод за провод (хе, чак се и римује), ненормални то претварају у политику.

Ево још један цитат мог омиљеног лика:

Moram priznati da imam jezu od stambilja "srpsko/srpska/srpski" jer je on kao po prvilu 90ih udaran kao moralno pokrice za dziberluk/seljastvo/domacinstvo koje je promovisano kao kulturni mainstream.

Dok kineska i irska(Samhain - Halloween) NG imaju smisao, ova "srpska" nova godina ostaje jeftin izgovor za neradnistvo, opijalje i slavljenje svega onoga sto krasi srBstvo(sta god to bilo) dziberluk, seljastvo...
Cestitanje NG 13. januara nije nikakva egzorika vec cist ovaploceni kretenizam. Eraserhead

Срећна Нова година, "браћо Срби, сестре Српкиње и остали Европљани" (пок. Драгош Калајић), после можда једном и објасним зашто ми је некада била дража од "официјелне". Објашњење нема везе ни са чим националним.
 
Duh Sekire:
ЛМ, ми се лепо ишчетитасмо, а они тамо звизнуше расправу на 11 страна (до сада). Једино што ваља је нека изјава да се слава слави, а Нова година дочекујте.

Срећна Нова година, "браћо Срби, сестре Српкиње и остали Европљани" (пок. Драгош Калајић), после можда једном и објасним зашто ми је некада била дража од "официјелне". Објашњење нема везе ни са чим националним.

Baš lepo što si se setio i pomenuo pokojnog Dragoša Kalajića, nekako je neprimetno otišao....
 
U vreme kad vi budete docekivali Srpsku Novu godinu, ja cu spavati snom pravednika pa vam maaalko unapred zelim sretnu novu, ovu, onima mrsku, nasu Srpsku!!!

Ziveli!

P.s. Du.Se. budi u duhu/ruhu praznika, oprosti mi neozbiljnost na ovako ozbiljnoj temi.
 
commodore:
nemoj da te nerviraju jugude... bre napij se nocas u inat stoki...
...
materi im j... janicarsku...
...
nek je tebi srecna nova godina. da nam budes lepa kao uvek... srecna kao uvek... nasmejana kao uvek...

E, hvala, druze! Nego:
I pametna, zdrava... Nemoj bitno da zaboravljas, comm :)

I ja tebi zelim sve sto zelis sebi, meni i sve sto ja zelim sebi ( ovo ti je kao bonus )...

Sretna ti Srpska Nova godina!
 

Back
Top