MOJ SAJT... ( www.untitled.co.sr )

Kako me ocenjujete???

  • Extra...

  • Lepo

  • OK

  • SRANJE!!!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E komsija, ja ovaj sajt nisam ni pogledao iz vec poznatog razloga copy/paste u asdress baru - mrzi me, a sto se cudis sto ovakvih stvari ima, jer danas je vazno da imas sajt a da li je to template neki vec gotov ili je sam neko radio u nekom od pomenutih programa je razlika ali i nije vazno kada se neko hvali JA IMAM SAJT..

Mozda izgleda smijesno ali sad ne bih radio svoj sajt cak i da mi neko plati..

Vozdrica.
 
GZ:
E komsija, ja ovaj sajt nisam ni pogledao iz vec poznatog razloga copy/paste u asdress baru - mrzi me, a sto se cudis sto ovakvih stvari ima, jer danas je vazno da imas sajt a da li je to template neki vec gotov ili je sam neko radio u nekom od pomenutih programa je razlika ali i nije vazno kada se neko hvali JA IMAM SAJT..

Mozda izgleda smijesno ali sad ne bih radio svoj sajt cak i da mi neko plati..

Vozdrica.
Ma joj gdje se neces cuditi, neznam kako sami nemaju zelju da sve odrade sami, a ne samo kao slagalicu poslagati gotove elemente i ja web dizajner ???
Ja recimo mrzim koristiti tudje stvari i maksimalno ih izbjegavam, recimo kada sam praio igru u opengl i c++ nijednu teksturu, nijedan model nisam "pozajmio" vec sam sve sam odradjivao pomocu maxa i fireworksa.
Al' eto sta ces mozemo mi rpicati 100 godina uvijek se novi ljudi radjaju.
 
@MARKOMAN@ inc.:
ZNATE ŠTA, ***** JEDNE!!!!

DA NIJE OVDE ZADRANJENO, REKAO BI VAM SVAŠTA...

PA ŠTA AKO SAM ISKOPIRAO STIL I EDITOVAO GA, I UBACIO U FLASH I NAPRAVIO SAM SVE OSTALO!!!

JA NEMAM VREMENA, NISAM ZALUĐENIK KAO VI ******!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
E moj prijatelju mozda shvatis jednog dana, a mozda i ne.
Al' koriscenje templatea moze uraditi i dijete od 5 godina, tako da nevidim nikakvu potrebu da se jedan takav sajt stavlja na forum i trazi o njemu misljenje od ostalih korisnika foruma.
 
ne moram ja da napravim dobar sajt da bih video da je nesto lose, kao sto ne moram znam ni da sklopim auto, pa da znam da je fica mali i spor...
primera 'dobrih' sajtova na internetu ima koliko god hoces.
Nego, nije problem u tome, nego je problem u tome sto je on ocekivao da ga svi ishvale, i samim tim odbacio sve kritike koje je mogao da uzme u obzir i napravi nesto korisno i koliko-toliko 'dobro'...i jos je postao bezobrazan....
 
ne valja ti ta logika...da li to znaci da svaki filmski kriticar mora i da snima filmove da bi mogao da komentarise iste, ili daje primere?
uostalom, kako da neko od nas napravi sajt kao primer, kada ne zna o cemu se radi na tom sajtu? koja mu je namena? koja je ciljna grupa i ostalo...ovako mozemo da mu pomognemo sa dobronamernim komentarima i savetima...ja trenutno radim na sasvim drugim stvarima, i rado bih mu pokazao nesto, ali moji sajtovi su sada vec matori i ne odgovaraju ovom vremenu :)
 
Ne znam koje si kritike zeleo da cujes, ali iznecu sta sam na brzinu zapazio. Necu glasati, jer mi je ta vrsta izjasnjavanja bez veze.

- Animirani meni sa leve strane je "prenervozan", reaguje sa prikazivanjem slicice ali skakuce i dalje. Optimizuj bolje ponasanje meni opcije kad se aktivira. Skakuce. Ako si tako zeleo, menjaj, ne valja
- Slicice koje iskacu nakon izbora meni opcije su traljavo i amaterski uradjene. Mora to biti mnogo bolje.
- Engleski tekst nije dobar, popravi, ima gesaka
- Narpavi neki preloader, jer se ucitava dosta dugo, pogotovo za sporije veze (256 je ucitavao oko 25 sekundi)

Ostalo nisam stigao da gledam.
Sve u svemu, nista posebno, ali ce ti bar dati ideju za dalje. Kasnije ces moci i sam da slozis sve elemente a ne da koristis gotove.

Inace da bi ti neko pokazao sajt, to nema smisla, svaki sajt je necemu namenjen i zbog necega radjen tako da nema veze sa tematikom koju ti zelis da obradis. Nista ti neces videti posebno ako ti sad neko nakaci svoj sajt. Nista neces vise nauciti nego da obidjes internet i ucis.
 

Back
Top