Peticija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr.Shishmish

Domaćin
Poruka
4.036
ovaj forum ce da pukne bez moderatora !!! mene ubishe u pojam ovi polupismeni shto ostavljaju masu postova koje ne da nemaju veze sa Beogradom !!!
Ajde neko pametniji neka da ideju kako da izdejstvujemo da neko odavde bude moderator !!!
Kome da se zalimo ????
Moja lista kandidata za moderatore !!
1. Mastermind
2. Oberstru------ (kako vec)
3. Majcheki
4. Sizzlym
I naravno ja kao savetnik moderatora !!!! :)
 
i samo da izdejstvujemo to shto pre ili definitivno puca forum masa ljudi pobeze odavde !!! zbog razno-raznih mentalno suzenih, dezorijentisanih, likova !!! kapiram i glupe odgovore na neke postove kapiram i da ima budala i qrvi i narkomana i intelektualaca i glupaka i normalnih i nenormalnih i pedera i lezbejki i sektasha i veliko srba i poboznih i onih koji podjebavaju ali ne mogu da skapiram ove teme koje ne mogu da se povezu sa Beogradom ni jednom rechenicom !!! AAAAAAA bash sam isfrustriran !!! ****** !!!
 
shishmish01:
ovaj forum ce da pukne bez moderatora !!! mene ubishe u pojam ovi polupismeni shto ostavljaju masu postova koje ne da nemaju veze sa Beogradom !!!
Ajde neko pametniji neka da ideju kako da izdejstvujemo da neko odavde bude moderator !!!
Kome da se zalimo ????
Moja lista kandidata za moderatore !!
1. Mastermind
2. Oberstru------ (kako vec)
3. Majcheki
4. Sizzlym
I naravno ja kao savetnik moderatora !!!! :)

CCC....a ja??? :(
 
sine,lepo je sto si me predlozio,zaista,ali kao sto rekoh vec,nisam ja za "vlast",a i pocinjem veceras da shljakam ;)
to je posao za "hustlere" kao sto si ti hehehe
i sta ti je to savetnik?
hoces da budes kao djilas ili onaj "spiridon kopicld" iz davitelja,sto su tadicevi savetnici?
BRATE,JA GLASAM ZA TEBE

SHISHMISH01 ILI SMRT !
 
MASTERMIND:
sine,lepo je sto si me predlozio,zaista,ali kao sto rekoh vec,nisam ja za "vlast",a i pocinjem veceras da shljakam ;)
to je posao za "hustlere" kao sto si ti hehehe
i sta ti je to savetnik?
hoces da budes kao djilas ili onaj "spiridon kopicld" iz davitelja,sto su tadicevi savetnici?
BRATE,JA GLASAM ZA TEBE

SHISHMISH01 ILI SMRT !
Smrt !!!!
Ja sam samo posmatrach ovde i to nameravam i da ostanem !!!


rastamann:
Ne brinite, vrlo uskoro cemo potaviti ekipu koja ce biti zaduzena za ovu sobu...
Pozdrav
vidi vidi ziv je gazda !!! ajde stvarno sredi ovo ovde shto pre !!!
 
MASTERA za PREDSEDNIKA!
Ako želite da podforum Beograd izgleda besprekorno dajte svoj glas MASTERMINDU.
Sa MASTEROM u svetliju budućnost!
Svi za mastera,Master za sve!
Prema istraživanjima agencije beokrstarica Master ima 94% podrške.
 
pa zar to nije isto?

29.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top