NOKIA 3200 kabl
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: NOKIA 3200 kabl

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano NOKIA 3200 kabl

Ako neko ima NOKIU 3200 da li moze da mi kaze koji kabl treba za nju da bi se povezala sa kompom i da li je istina da su slike fotografisane tim telefonom mnogo bolje kada se prebace na komp?Mada, malo sam tuo za te stvari pa nemam ni predstave kako se te fotke uopste i prebacuju niti kako se muzika za zvona skida sa neta i ubacuje u fon..

Aktivan član gusha (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: NOKIA 3200 kabl

teba ti kabel "DKU-5", uglavnom uz njega dobija i cd sa softverom i uputstvom. slike su bolje nego sto ih ti vidis na telefonu jer je ekran telefona losijeg kvaliteta, pa ne moze da u celini prikaze sliku kakva zapravo jeste.

pozdrav

Obećava silvesters (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2006.
    Reputaciona moć
    44

Ja imam 3200 ali nemam kabl, sve slike prebacujem preko MMS-a (sa fona na e-mail), kosta ali mi je to jedini nacin. Toplo ti preporucujem neki od sajtova za aploudovanje slika. Sliku sa kompa smanjis na oko 100 puta 100 piksela (ja radim sa 300 puta 300), odes na sajt www.mymobiletoy.com, prebacis sliku sa kompa na sajt, oni ti napisu sifru, ti preko fona odes na taj sajt, ukucas sifru i sam ti skine sliku. To isto vazi i za igrice i melodije. Valjda ne zvuci suvise komplikovano. Zna li neko koliko kosta kabl?

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Hvala ljudi na info! E da, da li neko zna cenu tog DKU-5 kabla? Cisto da se ne slogiram kada udjem u radnju pa pitam..

Aktivan član *ABC* (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio LHR
    Hvala ljudi na info! E da, da li neko zna cenu tog DKU-5 kabla? Cisto da se ne slogiram kada udjem u radnju pa pitam..
    Kabal kosta oko 10 Eura.

Slične teme

1. kabl Nokia-PC
    Autor LevonKirkland u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.01.2004., 14:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •