samo za muskarce!!!

  • Začetnik teme JEDNA OD NJIH...
  • Datum pokretanja
J

JEDNA OD NJIH...

Gost
cao narode,imam jedno pitanje za vas,ali molim na iskrenom odgovoru!!!DA LI STE IKADA IMALI NAJBOLJU DRUGARICU I KOLIKO STE BILI ISKRENI PREMA NJOJ,ZATIM DA LI VOLITE DA SVOJU ORTAKINJU PREDSTAVITE I DEVOJKAMA I KAKO USPETE DA ODRZITE DRUGARSI ODNOS,A DA TO NEPREDJE U NESTO VISE???ZNAM DA VEC IMA SLICNIH TEMA,ALI STASNO ME ZANIMAJU ODGOVORI NA OVA PITANJA I TO POGOTOVO OD MUSKE POPULACIJE!!!KISS ZA SVE ISKRENE! :wink:
 
Ova tema se ovde pojavljivala u raznim oblicima, ali je uvek jednako interesantna, dakle: drugarice...
Uvek sam imao neki specifican odnos sa drugaricama i uvek je tu postojalo nekog muvanja i nekih dvosmislenosti. Sa jednom sam, posle sest godina prijateljstva imao jedno fantasticno iskustvo posle nekog rodjendana, ali to smo uradili samo tada i nikad vise i ostali smo prijatelji.
Sto se tice predstavljanja drugarice kao devojke radi izazivanja ljubomore kod nekog, pretpostavljam, bilo je i toga, a jednom smo se bas uziveli pa je palo strasno ljubljenje i mazenje:)
Prema tome drugovi i drugarice nisu imuni:))
 
Ma sve je u principu moguce, ali ja u stvari imam samo jednu drugaricu, tj prijateljicu, a sve ostalo nije toliko iskreno i u svakom drugom slucaju postoji ono malo zelje i privlacnosti uglavnom sa jedne strane, i pitanje je trenutka kada ce se nesto desiti i sve ce otici malo dalje od samog druzenja.
 
JEDNA OD NJIH...:
cao narode,imam jedno pitanje za vas,ali molim na iskrenom odgovoru!!!DA LI STE IKADA IMALI NAJBOLJU DRUGARICU I KOLIKO STE BILI ISKRENI PREMA NJOJ,ZATIM DA LI VOLITE DA SVOJU ORTAKINJU PREDSTAVITE I DEVOJKAMA I KAKO USPETE DA ODRZITE DRUGARSI ODNOS,A DA TO NEPREDJE U NESTO VISE???ZNAM DA VEC IMA SLICNIH TEMA,ALI STASNO ME ZANIMAJU ODGOVORI NA OVA PITANJA I TO POGOTOVO OD MUSKE POPULACIJE!!!KISS ZA SVE ISKRENE! :wink:

a je l ima sanse ako neko oce seks da ga prebacite u drugara
 
zensko:
JEDNA OD NJIH...:
cao narode,imam jedno pitanje za vas,ali molim na iskrenom odgovoru!!!DA LI STE IKADA IMALI NAJBOLJU DRUGARICU I KOLIKO STE BILI ISKRENI PREMA NJOJ,ZATIM DA LI VOLITE DA SVOJU ORTAKINJU PREDSTAVITE I DEVOJKAMA I KAKO USPETE DA ODRZITE DRUGARSI ODNOS,A DA TO NEPREDJE U NESTO VISE???ZNAM DA VEC IMA SLICNIH TEMA,ALI STASNO ME ZANIMAJU ODGOVORI NA OVA PITANJA I TO POGOTOVO OD MUSKE POPULACIJE!!!KISS ZA SVE ISKRENE! :wink:

a je l ima sanse ako neko oce seks da ga prebacite u drugara
Ima, nazalost! Ja sam hteo sex ali postadoh drugar!
 
Postoje zene koje me jednostavno seksualno ne privlace i one koje me privlace. To je ono glavno.
Ako me ona privlaci, ja mastam da budem sa njom, pa makar mi bila i drugarica. Ako smatram da ne treba da budem sa njom onda se kontrolisem ali je i dalje zelim, pa moze kontrola i da popusti pod nekim uslovima. Ali ako me ne privlaci onda drugarstvo moze da bude idealno.
 
Ja sam cak i spavao u isti krevet sa drugaricom..ali se je bas ama bas nista desilo....jedino me poljubila ujutro..ali u obraz..popili kaficu i ja produzio na poaso...i to je sve...
bash je volim..ali koa drugarica ne kao zena....
 
JEDNA OD NJIH...:
cao narode,imam jedno pitanje za vas,ali molim na iskrenom odgovoru!!!DA LI STE IKADA IMALI NAJBOLJU DRUGARICU I KOLIKO STE BILI ISKRENI PREMA NJOJ,ZATIM DA LI VOLITE DA SVOJU ORTAKINJU PREDSTAVITE I DEVOJKAMA I KAKO USPETE DA ODRZITE DRUGARSI ODNOS,A DA TO NEPREDJE U NESTO VISE???ZNAM DA VEC IMA SLICNIH TEMA,ALI STASNO ME ZANIMAJU ODGOVORI NA OVA PITANJA I TO POGOTOVO OD MUSKE POPULACIJE!!!KISS ZA SVE ISKRENE! :wink:[/ :twisted: muvao sam ih dosta na taj fazon, I najlep[e je kad im znas sve slabosti i onda u najpovoljnijem trenutku.... :twisted: quote]
 
m-a-l-e-c-k-a:
a kako tolerisete kad vasa devojcica ima drugove???

moji decaci su divljali zbog mojih prijateljstava sa intelektualno inferiornijim od njih, ali preslatkim drugovima...

Nesigurnost, dragi Votsone, nesigurnost. Evo ja na primer, iskakah se po kičmi svojoj devi (zezao sam je)zbog njenog odlaska na rođendan kod "druga" koji je muvao pre dve godine!

Alo bre, pa ona ne zna ni da broji koliko ja imam drugarica i prijateljica i ima puno poverenje u mene!!! Ja joj verujem i nemam razloga da se opterećujem "slatkim" drugarima. Uvek je bilo muškog ološa i slabih devojaka, ali i onih koje mogu da se odupru sopstvenom "vlaženju" na sladunjave....
 
Musko-zensko prijateljstvo postoji i tacka.
Imam najboljeg drugara koga obozavam, on je moj najiskreniji prijatelj i nikad se necemo smuvati jer nema te vrste hemije medju nama. Mi smo najbolji ortaci i nista vise i stvarno mi nisu jasni ljudi koji negiraju takvu mogucnost :shock: :? . Musko-zenska prijateljstva su daleko iskrenije od npr. zensko-zenskih :roll:
 
sad je bilo dosta:
Musko-zensko prijateljstvo postoji i tacka.
Imam najboljeg drugara koga obozavam, on je moj najiskreniji prijatelj i nikad se necemo smuvati jer nema te vrste hemije medju nama. Mi smo najbolji ortaci i nista vise i stvarno mi nisu jasni ljudi koji negiraju takvu mogucnost :shock: :? . Musko-zenska prijateljstva su daleko iskrenije od npr. zensko-zenskih :roll:

bravo.................. :wink:
 

Back
Top