Koji instrument svirate????

Fizicar:
Pocela sam da sviram gitaru. Za ovih 20-ak dana koliko je imam odlicno mi ide. Imate dobre sajtove za ucenje gitare.
Idi na www.guitar-pro.com , skini demo verziju tog programa sa tog sajta, za pocetak, posle nadji negde full. Kad ga instaliras idi na www.mysongbook.com tu su ti tablature svih mogucih kompozicija... Vezbe, pesme... sve zivo.. Valjda ces se snaci, i ako nesto zapne pitaj slobodno...
 
Eh... ma ne znam.
Po mom mishljenju, gitara je ubjedljivo najljepshi instrument.
I klavir je super, to svakako stoji... medjutim sa njim ne mozesh sve shto i sa gitarom. Ok, to vazi i za obrnut sluchaj... ali opet, ovo prvo mi se daleko vishe svidja.
Shteta... bila sam klinka tada, i nisam znala za shta zaista zelim da se odluchim... te je izbor pao na klavir.
 
Nisam smatrana za muzikalnu osobu jer mi je pevanje slabija strana...,,..ali npr. gitaru obozavam.S'obzirom da ne bih imala strpljenja da cekam da se neko smiluje da pocne da me uci,radim to sama vec mesec dana...., i vec je primetna razlika..super mi ide...I bitno je da uzivam u tom ucenju. Pozdrav svim ljudima koji se trude da sami ucine zivot zanimljivijim!!!......,poput mene... :)
 

Back
Top