Restoran u Bgd-u

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.476
Ljudi, ajde pomozite savetom odnosno dajte predlog . Treba nam za manje vencanje (do 80 ljudi) neki lep restoran u Bgdu. Naravno, vazno nam je da usluga bude dobra. Mi hteli u "Passtuv" al je zauyeto sve naredna 2-3 meseca. Sad sam :sad:
 
baki 75:
Ljudi, ajde pomozite savetom odnosno dajte predlog . Treba nam za manje vencanje (do 80 ljudi) neki lep restoran u Bgdu. Naravno, vazno nam je da usluga bude dobra. Mi hteli u "Passtuv" al je zauyeto sve naredna 2-3 meseca. Sad sam :sad:

Predlazem ti hotel"Palas".Sala je fenomenalna,usluga extra!!!!!,torta koju su oni pravili "nenormalno" dobra,a menadzer je pravi gospodin.Sala se nalazi na 3 spratu.Mi smo imali 60 gostiju i bas odgovara kapacitetu do 100 ljudi.Dobili smo i nocenje za mladence gratis.Sto se cene tice,bilo je jeftinije nego u "Pastuvu".Srecno!
 
Hvala na odgovorima obradovali ste me ...
Razmisljalice jel imas neko iskustvo sto se tice svadbi u Maderi?
Dani, pokusala sam da ti pisem na pp al ti ne das... :wink:
Jel ti nije problem da mi samo malo objasnis kakva je klopa, muzika jel u njihovoj organizaciji , fotograf i koliko para kosta. Mi nemamo puno gostiju oko 80 ali bih volela da sve bude dobro sto se usluge tj. dobra klopa, muzika i tako to.
Izvinite na smaranju, nadam se da me razumete.
 
A jesi pitala u Zlatniku? Cula sam da je fenomenalno, ali je prilicno skupo (ne znam detalje). Nisam nikad bila, ali sam cula od prijateljice da je usluga fenomenalna. Mi smo pravili u Pastuvu, ali smo zakazali mnogo ranije.
 
ah da samo da dodam.
(bar je tako bilo kada smo se mi venčali)
lepo smisliš meni, sve tako i dobiješ, jes malo skuplje...
tvoja muzika,tvoj fotograf...
piće ako želiš tvoje...
mi smo uveče tamo pravili i žurku za nekih 200 ljudi (nadam se da nisu provalili koliko nas je bilo)
jer smo prijavili oko 100:p
znam da je bilo nezaboravno i nama i našim gostima:p
 
Isobel:
A jesi pitala u Zlatniku? Cula sam da je fenomenalno, ali je prilicno skupo (ne znam detalje). Nisam nikad bila, ali sam cula od prijateljice da je usluga fenomenalna. Mi smo pravili u Pastuvu, ali smo zakazali mnogo ranije.

Nismo pitali u Zlatniku , videla sam njihov sajt sve izgleda odlicno, ipak smo sigurniji kad nam neko isprica svoje iskustvo.
 
Najtoplije ti preporucujem Reku na Gardosu.Mi smo se tamo vencali i veruj da zelim samo tamo da obelezavam sve bitne stvari.Nase je bilo samo da okvirno odaberemo meni,a 3 dame koje brinu o svemu su zaista brinule o svemu.Sada su je nesto i preuredili,mislim da ima veci kapacitet.Mi smo imali oko 100 gostiju,svirao nam je band La Luna-koji i inace tamo svira-i biloje nezaboravno.Klopa je savrsena-mi smo imali dogovor za svedski sto.Ambijent je na granici domaceg i artistickog-toliko ugodan.Sve je divno.A La Luna je band koji pravi takvu atmosferu...Ne sviraju narodnjake nego neke standarde ali umeju da ubace poneki starogradski biser i stvarno sviraju samo za tebe.Konobari su savrseni,na kraju su djuskali sa nam,a djuskali su svi od 7 do 70.Jos se o tome prica.Znas da se kaze da se sopstvenog vencanja ne secas, ali ja se svoga secam i to kao jedne od najboljih zurki za svog dugog veka.......Jesam li ti rekla da su napravili i kutak za vencanje na jednoj od terasica,krajnje romanticno........
 
zahvaljujući jednom kolegi sa krste ,,,, retoran se zove MALE VILA ,,,, ILI MALE VILE ,,,, ILI tako nešto ,,,, pored reke ,, usluga preteruje sa ljubaznošću ,,, KLAVIR-- skoro neprimetno koliko prija ,,,, uh ---OĆU OPET TAMO ,,,,
 
jao reka:p
ja sam tamo imala devojačko veče:p
a penjanje po stolovima:p
jao tamo je fenomenalno,ja strance vodim tamo da se ponapijaju i igraju na stolu:p
i onda sutradan ne veruju šta im se desilo,i često me pitaju,kada dođu hoćemo li opet u reku:p:p:p
samo nije mi bre za venčanja...malo mi mračno za dnevne varijante a?
 
xpajamacax:
jao reka:p
ja sam tamo imala devojačko veče:p
a penjanje po stolovima:p
jao tamo je fenomenalno,ja strance vodim tamo da se ponapijaju i igraju na stolu:p
i onda sutradan ne veruju šta im se desilo,i često me pitaju,kada dođu hoćemo li opet u reku:p:p:p
samo nije mi bre za venčanja...malo mi mračno za dnevne varijante a?
Ma nije mracno,veruj mi.Probaj sa ruckom....Kad nam bebac jos malo sazri,kidnucemo tamo na sat,dva....
 
baki 75:
Hvala na odgovorima obradovali ste me ...
Razmisljalice jel imas neko iskustvo sto se tice svadbi u Maderi?
.


Brat moje drugarice je organizovao svadbu u Maderi za oko 150 ljudi i bili su prezadovoljni.
E, sad, sto neko spomenu trovanja... katastrofa. Ne znam sta da kazem na to....

Ovi "moji"su bili zadovoljni. :)
 
baki 75:
Ljudi, ajde pomozite savetom odnosno dajte predlog . Treba nam za manje vencanje (do 80 ljudi) neki lep restoran u Bgdu. Naravno, vazno nam je da usluga bude dobra. Mi hteli u "Passtuv" al je zauyeto sve naredna 2-3 meseca. Sad sam :sad:
Madera.:D
Definitivno Madera.
Tamo sam slavila poslednji rođendan i bilo nam je divno, ali stvarno divno. Pre toga sam išla na neke poslovne večere, nikad nisam bila razočarana...
Ako nije kasno za predlog, s tim da bi bilo lepo da se venčaš u proleće.... 8-)
Pominjali ste Reku... tja, bila sam tamo na nekoj devojačkoj večeri, i osim što je mesto prepuno i popularno, ne dopada mi se ni hrana ni usluga... naročito ne za te pare. Mnogo šminke, amlo suštine.
 

Back
Top