rodjendanska poruka za sms

ZELIM DA ZIVISH DALEKO OD BOLA,
DA TI ZIVOT BUDE PUN SRECE I SJAJA
I DA U OVOM SVETU PAKLA ZA SEBE NADJESH KUTAK RAJA....
srecan rodjendan....


ili

Zaboravi na muku i sve boli,na danashnji dan samo voli
ne dozvoli da ti iko snove kvari
i na danashnji dan sve zelje ostvari...



mozda ti posluzi neshto od ovoga......srecno :grin:
 
Zazmuri i stvori sliku zivota u jednom liku.Danas je dan srece kada ti srce postaje vece, neka ti se ostvari svaki san- SRECAN TI RODJENDAN!

Ili ovo:
Ne...ovo nije poruka, to me je samo izdala misao o tebi, pobegla da me ocinkari da mislim na TEBE... SRECAN RODJENDAN!
 
Vec vidjeno,ali ...ko zna ,mozda i zatreba, za sutradan! :-D

Zasto me tako gledas?
Ja sam poruka, nisam nista kriva,
dosla sam samo da ti kazem da
ona osoba, koja me salje,
mnogo misli na tebe ! ....u nastavku je pisalo "I dalje te volim! " :-D
 
Cvetk0:
Ehh jos da se ne zovem Ivan... Ovo "cvetko sam stavio iz zajebancije" :)
pazi ti mangupa. Nisi imao gde da se zajebava$ pa si do$ao na Krstaricu da przhi$ po$ten svet. Nego, htedoh ti reci da pusti$ ove sekaperse i one limunade od porukica. Nisi ti sporedni lik iz neke $panske serije vec Ivan koji pati i koji bi ponovo da je 'omlati', zato prepisuj ovu grand rimujucu umotrovinu $to cu ti napisati i $alji:

Na tebe sam ribo kivan
Zna$ ti dobro ko je Ivan
Ni sladak, ni naivan
Docice$ mi ti na divan

Mesicu ti slatku tortu
Mirisno ti kupit cvece
Al na tebe dignut mi se nece
Vi$e nikada

Hej, $alio sam se malena.. srecan ti Rodjindan Raichevic :)
 
cLick - OR - Die:
pazi ti mangupa. Nisi imao gde da se zajebava$ pa si do$ao na Krstaricu da przhi$ po$ten svet. Nego, htedoh ti reci da pusti$ ove sekaperse i one limunade od porukica. Nisi ti sporedni lik iz neke $panske serije vec Ivan koji pati i koji bi ponovo da je 'omlati', zato prepisuj ovu grand rimujucu umotrovinu $to cu ti napisati i $alji:

Na tebe sam ribo kivan
Zna$ ti dobro ko je Ivan
Ni sladak, ni naivan
Docice$ mi ti na divan

Mesicu ti slatku tortu
Mirisno ti kupit cvece
Al na tebe dignut mi se nece
Vi$e nikada

Hej, $alio sam se malena.. srecan ti Rodjindan Raichevic :)

EJ svaka cast za rimu :)
Poslah dve poruke jer nisam mogao da se odlucim izmedju ove i tvoje prve "matore tetke" koju sam doduse malo vise izmenio i ubacio par rima sa recima "Ivan". Hvala i svima ostalima :)

Pozdrav!
 
cLick - OR - Die:
pazi ti mangupa. Nisi imao gde da se zajebava$ pa si do$ao na Krstaricu da przhi$ po$ten svet. Nego, htedoh ti reci da pusti$ ove sekaperse i one limunade od porukica. Nisi ti sporedni lik iz neke $panske serije vec Ivan koji pati i koji bi ponovo da je 'omlati', zato prepisuj ovu grand rimujucu umotrovinu $to cu ti napisati i $alji:

Na tebe sam ribo kivan
Zna$ ti dobro ko je Ivan
Ni sladak, ni naivan
Docice$ mi ti na divan

Mesicu ti slatku tortu
Mirisno ti kupit cvece
Al na tebe dignut mi se nece
Vi$e nikada

Hej, $alio sam se malena.. srecan ti Rodjindan Raichevic :)

Heeej, hajd' ponovo ,nisam ja nikakva seka-Persa, vec pomazem choveku da vrati svoju ljubav. Iz vec vidjenog, kod mene je upalilo, a ti stihoklepac hoces da mu ubijesh sve sanshe. Cvetko, napisi onu moju porukicu, garant uspeva.Devojke vole romantichne momke, a ne kao shto je onaj Die. :lol: Hajde, sa srecom , pa javi, tek toliko da se ne sekiram da li je uspelo ! :-D
 
Astrodita:
Heeej, hajd' ponovo ,nisam ja nikakva seka-Persa, vec pomazem choveku da vrati svoju ljubav. Iz vec vidjenog, kod mene je upalilo, a ti stihoklepac hoces da mu ubijesh sve sanshe. Cvetko, napisi onu moju porukicu, garant uspeva.Devojke vole romantichne momke, a ne kao shto je onaj Die. :lol: Hajde, sa srecom , pa javi, tek toliko da se ne sekiram da li je uspelo ! :-D
Kao drugo, nisam ti ja nikakav stihoklepac vec stihoizumitelj i stihonapravitelj.. za razliku od vas prepisivacha. A to da nisam romantichan je najgrdja neistina. Romantichan sam toliko da boli, samo tvoj smisao za romansu je po JUS-u, a moj je ISO 9000cLick :) hehe
 
Da Bog da ti srecan rodjendan.
A zasto bre neki od vas ne dozvoljavaju sebi da ono dete u vama i dalje ostane zivo. Svi gusite to dete i onda nemate vise inspiracje, maste , originalnosti....Onda trazite da vam neko pomogne oko SMS-a za neki praznik. :(
 
cLick - OR - Die:
Kao drugo, nisam ti ja nikakav stihoklepac vec stihoizumitelj i stihonapravitelj.. za razliku od vas prepisivacha. A to da nisam romantichan je najgrdja neistina. Romantichan sam toliko da boli, samo tvoj smisao za romansu je po JUS-u, a moj je ISO 9000cLick :) hehe

:lol: Click, sta mi ovo radimo? Bre, breeee, eno ga Cvetko seta Kalemegdanom zagrljen sa bivsom i recituje joj onu moju porukicu, a ona se blazeno smesi! ;) I, gde mene nadje za spanske serije, pa ja TV nisam gledala poslednjih 10 godina, onako "zglavno!" ,a ovo sa Cvetkom i sa prigodnim SMS porukicama, shvatila sam kao salu :-D Ostaj mi u zdravlju i veselju, i da ...srecna i tebi ova nastupajuca, nasa, Srbska nova godina.
 
Ja pa ja:
Ako je bivsha i treba da ostane bivhsa (po tvom ili njenom mishljenju), onda nema potrebe niti razloga da joj pishesh simpatichnu poruku za rodjendan.

Ako je neshto drugo u pitanju, onda nemoj da joj pishesh poruku.
POZOVI JE
E, to je ono pravo! :P
A da ne spominjem da bi umesto SMS bilo prijatnije iznenađenje pre poziva sačekati da stigne naručeno cveće na njenu adresu, sa lepo odabranom karticom, svojeručno popunjenom! I mislim da bi to pre bilo u duhu Romantike, naravno, a ne Grand šoa. :lol:
 
Joooj znas li sta ih imam..Evo ti par njih pa odaberi



Zaboravi svu muku tugu i boli. Na danasnji dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti zelje kvari Sretan Rodjendan i nek ti se ispune sve lepe stvari!

Prica se da si priznao tacan broj svojih godina...
Kakvo postenje!
Kakva hrabrost!
Kakva licnost!
KAKVO PAMCENJE!!!


SRECAN RODJENDAN!!!

Svaka ti minuta sretna bila,svaka ti se želja ispunila.U životu nek te sreca prati,ljepše želje nemogu ti dati...Sretan rodendan!

lijepa moja cula si kako svatko ima svoju zvijezdu na nebu?..ali i ako je trenutacno ne vidiš,ona postoji i veceras ce najjace sjati za tebe!!uživaj jel ovaj se dan dogadja samo jedanput u našim životim a ovo je tvoj dan!sretan ti rodendan

Nastoj u zivotu da volis, da svim silama ostvaris cilj, da svaki tvoj pokret bude uspesan, koracaj i nedozvoli da te iko saplice. Sretjan Rodjendan sve najlepse. !!!

Neka ti svetlost ovoga dana obasja dusu i ispuni je najdivnijim osecanjima. Bog neka ti sacuva sve ono sto imas, a podari ono sto nemas, a volis. Sretan rodjendan!!!

Danas se nemoj kriti sam i tuzan biti.Godine koje su prosle donele su ti mnogo lepog,a one koje dolaze donece ti jos lepse.SRECAN RODJENDAN!

Ne kazi sve sto znas, ne cini sve sto mozes, ne veruj sve sto cujes, ne daj sve sto imas, ne zeli sve sto nemas. SAMO VOLI ONOG KO TE VOLI

Budi tu, jer sam sita savrsenih ljudi sto prolaze ne dajuci nista, a tarzeci sve! Budi tu, jer nista na svetu nam nije ostalo osim prijateljstva!!!

Hvala ti za srecu,radost i smeh,hvala ti za svaki sakriveni greh.Hvala ti za rec sto suze brise,takav se prijatelj ne nalazi vise!

pogledaj zvezde sve ce ti reci,one te vode ka tvojoj sreci,kad imas srecu sve ti je lako a ja upravo zelim da ti bude tako

Zelim da tugu nikada ne vide tvoje oci.Zelim da ti sreca blista kao zvezde u noci,zelim da te dusa nikada ne zaboli,a svako kao ja da te ceni,postuje i voli.

veruj u ono sto volis voleces vecno, potrudi se malo i ziveces srecno, ne dozvoli drugima da o tvom zivotu sude mi budimo jaki pa kako nam bude.

Želim da kod tebe tuga nikad ne zaluta,da na vrata tvoga srca prava ljubav zalupa,da ti sa ostvare sve želje i da nikad ne zaboraviš svoje prijatelje

Zivot je lep kad se ziveti zna zato uzmi sta ti da... jer sreca je kratka a zivis zbog nje... ne trazi previse i dobices sve...

Znam da su putevi na ovoj planeti trnje koje bode, da je malo staza sto ka sreci vode. Ja to znam po sebi,al ako ima bar jedna sreca ja je zelim samo TEBI!
 

Back
Top