OCAJNA

Kada čovek pročita ovo, jedino ima želju da te čvrsto zagrli i nekako ti pojača volju i ulije sopstvenu snagu za dalju borbu...
Sve zvuči kao fraza, ali pored toga što mi se oči pune suzama kad god pročitam nešto na ovoj temi i što osećam poštovanje i divljenje za način na koji kroz sve to prolaziš, ne mogu a da ne primetim da mi se uvek javi i neki lep osećaj sa uverenjem da će ipak sve biti dobro...
Sve najbolje...
 
Dusho: bice to dobro! Iako se prokletinja vratila (bas te oce, majku mu!), ne moze zlo d aopstane pored ovolke pozitivne energije! :)
Samo ne gubi nadu, veru i volju da se boris, a mi cemo biti tu kao verni navijaci (sve sa komfetama, zastavicama i kapama!) i navijati za tebe celim putem. Glupi karcinom. Jos ne razumem kako ga magnet nije 'video'.
Stvarno, mozda da predjes na jaku makrobioticku ishranu.....
(Ja kad se oko neceg izbezumim uvek se kunem kako cu da predjem na makrobiotiku!:) )

Moram da ubacim poneki smajli: ja sam tvoj tim za podrsku (ti slobodno mozes da places kad ti je tesko!).

Javljaj nam se redovno. Tu smo.
 
Draga Kosiy,MOLIM TE NE GUBI NADU....kao sto sam vec rekla,BORBA JE POLA IZLECENJA.Cuj...imam primer koleginice koja je imala isti problem samo na drugom delu tela...nije se predavala...jako se borila...kopala i rukam i nogama...obilazila gomilu travara i presla na makrobiotiku i naravno POBEDILA!!!!!Evo je sada lepsa nego ikada...kosa joj je porasla...promenila je boju kosu...cela blista.Pominje da sada mora da saceka trecu i petu godinu od pocetka lecenja i kaze da ce ziveti 1000 godina.Tako treba i ti...MOLIM TE SAMO NAPRED...SVI SMO UZ TEBE!!!!!! ;)
 
Uzasno mi je zao sto Ti se sve to dogadja... ali moras da skupis svu svoju snagu i da krenes ponovo u sve to, do konacnog izlecenja. Uvek govori sebi da to mozes, da si dovoljno hrabra i snazna da izdrzis terapiju koja nije laka i da pobedis bolest. Tvoji najmiliji moraju da ti pomognu u tome, a i mi svi sa Foruma smo tu...
 
Glupo mi zvuci sta god da smislim da kazem, ali u svakom slucaju - veruj u sebe. Reci sebi da si jaka, zdrava zena, ovo je prolazno! Zamisli sebe za 10-20 godina, sta ces i kako raditi, veruj u sebe, ovo ce jednog dana biti samo proslost!

Veliki pozdrav!
 
Kosily, zao mi je zbog tvoje lose dijagnoze, ali nema mesta strahu i pesimizmu.
Ja nisam lekar samo sam jadni i bedni fizicar koji se u toku svog zivota i rada uverio u nemoc nauke i tehnologije ali i u moc necega sto nije ocigledno ali se stice verom.
Zato jedino i najbolje sto ja ovako mala i nistavna mogu za tebe da uradim a kao pravoslavni vernik je da se molim za tebe i da dam tvoje postovano ime da se drugi, od mene dostojniji, monasi i svestenici, u manastirima i crkvama u koje idem, mole za tebe.
Ja cu se svakako moliti a za ovo drugo ako zelis morala bih da znam tvoje pravo ime.
Sve najbolje.
 
Toliko se lose osecam,da sam jedva nakon par dana uspela da sednem malo na net. Ne znam koliko cu izdrzati:(. U petak su konstatovali da moram hitno leci u bolnicu. Znaci od ponedeljka sam vam na onkologiji.
Cim budem imala mogucnosti,javljavam se,a vi mislite na mene. Zahvaljujem se svima,a posebno Smeh,koja je ispala toliko divna i postom mi poslala vrlo ohrabrujucu knjigu. Ko kaze da su ljudi postali pogani,koristoljubivi.....Smeh od srca ti hvala,ne mogu da ti opisem koliko me tvoj gest dirnuo.
Pozdrav svima pa se cujemo kad me malo puste kuci ili kako to vec ide (predvidjena sam za hemo+radio terapiju.
Ljuubi vas vasa Kosily.
 
Kosily: izdrzaces. Naravno da hoces. Sve ce biti u redu. Nosi neku lepu knjigu sa sobom, nesto sto ce te nasmejati. Nosi neku amajliju sa sobom (znas, ja imam jedan morski koral-privezak, kada je moja baba umrla moja tetka je razvezala njenu koralnu ogrlicu i svim unucima napravila po jedan privezak; nikad se ne odvajam od njega, i kad mi je tesko prosto ga stegnem u saku i znam da je i njena energija negde samnom!). A nasa energija ce biti sa tobom, da sve ovo sto pre proguras i da sto brze prodje. Javi se cim stignes.
 
Kosily:
Toliko se lose osecam,da sam jedva nakon par dana uspela da sednem malo na net. Ne znam koliko cu izdrzati:(. U petak su konstatovali da moram hitno leci u bolnicu. Znaci od ponedeljka sam vam na onkologiji.
Cim budem imala mogucnosti,javljavam se,a vi mislite na mene. Zahvaljujem se svima,a posebno Smeh,koja je ispala toliko divna i postom mi poslala vrlo ohrabrujucu knjigu. Ko kaze da su ljudi postali pogani,koristoljubivi.....Smeh od srca ti hvala,ne mogu da ti opisem koliko me tvoj gest dirnuo.
Pozdrav svima pa se cujemo kad me malo puste kuci ili kako to vec ide (predvidjena sam za hemo+radio terapiju.
Ljuubi vas vasa Kosily.
Za tako nešto se ne zahvaljuje.
Samo ti nama lepo ozdravi ;)
 
nasa Kosilty ce sve ovo hrabro...kao najveci heroja,da pregura i mi se druzimo jos MNOOOOGOOOO GODINA...Jel tako drustvance?
Puno,puno,puno.puno.puno,puno,puno,puno.....pozdrava i poljubaca za Kosily....Ajde mala ,ozdravi sto pre pa da pricamo o lepim temama....
UZ TEBE SMO !!!!
 
 
Kosily:
...se svima,a posebno Smeh,koja je ispala toliko divna i postom mi poslala vrlo ohrabrujucu knjigu. Ko kaze da su ljudi postali pogani,koristoljubivi......
Ovo je nešto najljepše što sam pročitao ovde, baš me dirnulo. U svakom slučaju drž se Kosily.
 

Back
Top