Komsije?
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Komsije?

Zainteresovan član sanja&darko (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Komsije?

Kakve komsije imate i kakve ste vi komsije po vasem misljenju?
    Da li vam dolaze na kafu, da li znate kako se zovu, cime se bave i da li uopste sa njima nesto razgovarate sem "dobar dan, kako ste?" i o vremenskim prilikama?
    Nama fale bar malo prijateljskije komsije.
    To znaci da se malo ukljuce u nas zivot ( ne previse) jer ipak ih srecemo 5 godina a na istom smo odnosu kao i kada smo se doselili?
    Niko nece da svrati na kafu a to je slucaj u celoj zgradi, niko se ni sa kim ne druzi, sem u hodniku i napolju tek onako radi reda a nekad ni to.
    Da li je to ok, ili smo se ipak uvukli u svoje ljusture i pomalo otudjili?

hanibaI77
    Guest

Podrazumevano Re: Komsije?

moje komsije su debili
    sa njima sam na dobar dan a kad bih ih pitala kako su mislim da bi pali u nesvest.
    ne znam kako se zovu niti me zanima.zelim samo da se odsele sto pre .btw ovde se niko ne druzi s komsijama,sem ako se bas gotive,pa necu da se druzim s nekim samo zato sto zivimo blizu...

Učlanjen
    10.09.2005.
    Reputaciona moć
    49

Eeeeeee, secam se onih dana bombardovanja, tada sam joz zivela u stanu kod roditelja, i tada smo sa svim komsijama bili tako bliski.
    Sedimo mi tako u podrumu slusamo radio, pricamo,zezamo se, nudimo se klopom....
    A kad je sve proslo opet sve po starom, kud koji mili moji i niko se ni sa kim ne poznaje.
    Poslednji put ažurirao/la sanja&darko : 10.01.2006. u 22:28

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Ja imam komsije....znam kako se zovu, gdje rade (ako rade) i sl. ali....ne obilazimo se...bolje da se ne obilazimo nego da mi zaviruju u lonac (iskustva od proslih komsija)
    Zato ih kulturno na ulici pozdravim, ako ih sretnem ispred (moje ili njihove) kuce popricamo o neobaveznim temama (i o vremenu) ako me eventualno pozovu na kafu/caj onda sam "bas krenula negdje-hvala-drugi put"....i znam da ako krene da gori pod nogama da ce uskociti u pomoc....kao sto bi i mi njima....mislim...ne moras sa nekim da se srodis...meni je dovoljno da znam da, ako zatreba,da smo tu jedni za druge.
    Therapy has taught me that nothing is my fault

Primećen član Larra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    53

U mojoj zgradi ima par ok porodica, ali i bisera. Znam im prezimena bar ono, s vrata. Ne druzimo se ni sa kim, kao mala sam se druzila sa komsijskom decom, sad smo na cao - cao.

Ima onih klasicnih debila - sto da placam pranje stepenista kad sam na drugom spratu, ne penjem se do petog isl.

Najveci biser je bila zena koja je ladno ostavila kera u hodniku zgrade kad je otisla na odmor. Kao, pa pazice ga neko :shock:
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")_(") your signature to help him gain world domination.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

E vecina moje zgrade je super, mada je bilo bolje do prosle godine ( nekoliko ljudi se odselilo), ali uglavnom su mladi (ako ne po godinama, onda duhom). Posecujemo se i druzimo u granicama normale (nismo sad bas najbolji prijatelji da se cujemo i vidjamo svaki dan), i uvek kada je neka frka mogu da se oslonim na bar troje ljudi u zgradi da ce mi pomoci. I sve ono, zalivanje cveca, obilazenje stana kada je neko na odmoru..........
    Sve u svemu sam i ja sam iznenadjena, jer su me super prihvatili od samog pocetka (moj muz je tu ziveo, ja sam pridoslica). Tako da jedan veliki pozdrav za moje komsije.

Učlanjen
    10.09.2005.
    Reputaciona moć
    49

Mi smo pri useljenju imali ovakav slucaj.
    Bas u vreme kada smo unosili stvari, neko je u zgradi nesto burgijao ceo dan.
    Komsije ispod nas koji sa nas videli sa stvarima su pametno zakjucili da smo to sigurno mi.
    U toku dana su dolazili dva puta da nas opomenu kako im to smeta, kako nije u redu bas ceo dan busiti zidove, a mi smo se uzalud trudili da objasnimo da to nismo mi.
    Kada je komsija ( inace pravnik) dosao i treci put moj muz mu je zalupio vrata.
    Posle sat vremena dosla je policija, legitimisala nas i ispitala ceo slucaj, naravno po prijavi divnog komsije.Naravno otisli su iznervirani sto su dzabe dolazili.
    Posle toga su nam dolazili jos nekoliko puta u vezi vlage u kupatilu koje je ispod naseg.
    Zbog tankih i losih medjuspratnih zidova i najmanja vlaga moze da prodje u stan ispod.
    Posto su imali od ranije problema, i cesto su malterisali i krecili, imaju fobiju od vlage u kupatilu.
    Npr. nestane vode zbog radova, kad je puste, eto njih da vide da li smo tu i da se nije neka cesma slucajno zbog jakog pritiska otvorila ili popustio ventil i sl.
    Dolaze bar par puta godisnje i cim je vidim na vratima(gospodju) znam da treba da otpusim slivnik jer ona to oseti po mirisu iako nigde nema vlage( snif, snif).
    Imala bi jos toga ali i ovako sam preterala.

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Ova tema vec postoji...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Zadnjih par godina imam super komsinice...vise mi nisu samo komsinice, vec i prijateljice.....inace volim druzenja..ulazem vreme i energiju .....ali ako....volim to !

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Posto ja stanujem u zgradi u kojoj sam odrasla,,,,,,,,,samo stan iznad prve komsije su mi mama i tata,zatim odmah u stanu do mene zive roditelji mog pokojnog extra druga,sa kojima sa redovno razgovaram,pijem kafu....bas smo prijatelji u pravom smilu te reci.Ima jos 2 ljudi sa kojima se druzim iz zgrade,a ostalo su uglavnom pridoslice sa kojima nemam neki poseban kontakt,naravno kao i uvek i kod mene ima kojekakvih ludaka,tako ima jedna zena koja po ceo dan seta po hodnicima i posmatra ko sta od stanara radi,a potom iznosi svoje misljenje,prepricava okolo i obavezno doda poneki svoj detalj......mada kad pomislim kakvih ima,ja mojim komsilukom mogu cak i da se ponosim!

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Комшија пола нисам ни упознао, а има нса само 6 у улазу.
    Оне које сам упознао, нису лоши али за себе
    “Mors tua, vita mea”

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: Koze

Divan izbor stoke u zgradi. Od dzukela, preko majmuna, do konja! Sve na jednom mestu. Rado bih se menjala za komsiluk, politickog, mafijaskog i sl. karaktera? Ja tebi stoku ti meni utoku!KOZE

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Citat Original postavio Larra
    Najveci biser je bila zena koja je ladno ostavila kera u hodniku zgrade kad je otisla na odmor. Kao, pa pazice ga neko :shock:
    [font=Comic Sans MS]Aaaaaaa:shock: [/font]
    [font=Comic Sans MS]Crkoh od smeha [/font]

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ja sam nekad bio dobar s komshijama...a onda sam se okrenuo satani i svi me mrze...ne vidim zashto...ja sam i dalje isti onaj ljubopitljivi dechak iz komshiluka...
    Voistinu.

Slične teme

1. komsije
    Autor PAWLLE u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 1505
    Poslednja poruka: 10.12.2017., 18:30
  2. KOMSIJE I SEX
    Autor tailor u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 04.07.2017., 09:00
  3. kod komšije?
    Autor VooDoo_CHEtnik u forumu Ljubav i seks