Kako smrsati,a jesti????

Fizicka aktivnost ti je najbitnija....time neces samo smrsati vec ces i svoje obline malo zategnuti, sto ce te ciniti seksipilnijom.

A takodje i ishrana utice na tvoju tezinu i tvoj procenat masti u telu. Najbolje je da jedes manje kaloricnu hranu, mozes jednom nedeljno da se "ogresis" ali ne da preteras. I svakoga dana da odvojis makar pola sata za fizicku aktivnost i sto vise vode da pijes!
 
Nekome je sudjeno da bude debeo...ako si m...mozesh u teretanu bar da nabacih misice....po meni je kul kad je m malo buckast...ali debela z.....gadi mi se...
zabava_nikola_kojo_sako.jpg

Debeo a mseker..
 
Ko ti je kriv sto nemas genetiku supermena....Hvala ti majko sto si me rodila sto si sa ocem ljubav vodila.... :D Evo ja se sistematski unistavam preko 10 godina a bolje i zdravije izgledam od svojih strejt vrsnjaka koje je vrijeme pregazilo...E sad sto ce me srcka ili mozdani strefiti to je druga prica.. :D :D
 
daj ne palite coveka da se mrsavi samo od sporta!!!pa onda mora da vezba profesionalno da bi skinuo koji kg!!!sto neko rece u logorima nije bilo debelih a ja dodajem da ih medju sportistima ima sto znaci da sport nije a dijeta jeste univerzalno resenje za skidanje kg!
ili progutati pantljicaru.btw to je jedna od mojih mastarija:progutam glistu i ona jede sve one slatkise...mmmhhhmmm
sport samo za zatezanje kad si vec smrsao,ili moras da trcis kao konj svaki dan da nesto skines :idea:
 

Back
Top