ODLUKA SUDBINE ili ...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: ODLUKA SUDBINE ili ...

Početnik
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Angry ODLUKA SUDBINE ili ...

Da to se meni samo moze dogoditi , koliko ste puta to sami sebi rekli . Imate finu vezu od dve godine , malo svadje malo ljubavi kao i u svakoj vezi, ponekad vam padne na pamet da li je on pravi za brak :-o ,..., a ONDA dodje ON :shock: koga niste videli 5 god, koji vam je nekada znacio sve a vi ste pobegli od njega jer ste bili "mladi" za nesto ozbiljnije.. ops: a on otisao van reci uspeo ono sto je uvek pricao dobio drzavljanstvo i sve ostalo sto je mastao, kaze trazio vas je a vi niste hteli da se javite a nezaboravite da ste ga mnogo voleli, da je postojala uvek privlacnost koja se nije mogla objasniti i sve naravno sto uz to ide.
    I da ne duzim ON vam nudi brak da krenem sa njim kaze ako uspe, uspe jer jos voli a ako ne ipak imas papire....
    E sad tu je ta ODLUKA!!!!!!!!!!
    Nije mi bas toliko stalo do papira :| (znam mnogi se sada smeju ovome al istina je), vec da ja nisam ravnodusna bas prema njemu, to me plasi da ne pogresim..
    A ipak postoji onaj od 2 god kojeg volite al dal je i to to??
    Sta mislite,jer ja tesko mogu vise da mislim..... :?
    sve je laz a ipak iskrenost! :p

Aktivan član teresa (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: ODLUKA SUDBINE ili ...

Pitanje je te$ko i ne znam koliko je pametno davati savete. Rec je o te$koj odluci koju samo ti moze$ doneti. Koliko si zadovoljna u postojecoj vezi? I ako jesi pitanje je da li ce$ uvek biti...Ni$ta nije vecno...Put preko deluje interesantno tim pre $to zivot u Srbiji nije jednostavan i pitam se hoce li i na$a deca imati priliku za normalan zivot...Ali opet koliko ti poznaje$ sada tog momka? Volela si ga ali pro$lo je 5 godina...
    Sve u svemu nisam ti pomogla ali ne verujem da to iko moze jer ti na kraju krajeva najbolje zna$ $ta je prava odluka...Razmisli!

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Budi sa onim kojeg volis. :wink:

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Thumbs up Re: ODLUKA SUDBINE ili ...

Bila sam u potpuno, ali potpuno istoj situaciji... Ja sam bila kukavica da odem sa njim... Nije da se sada, posle 4-5 godina kajem, ali i dalje mislim na njega, i sta bi bilo kad bi bilo

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Cini se da bi ti sad najednom kidnula sa tim starijim u inostranstvo i trazis ovde neka ohrabrivanja.

Ali ne, nemas moju podrsku, izvini.

Aktivan član virked (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Ti nisi ono sto si bila pre 2 godine a i on nije to sto je bio.
    Sigurno ste se oboje promenili.

Zainteresovan član tralalala (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Ali ovoga sa kojim si 2 godine odmah ostavi, to je izgleda definitivno puklo.

pa ti ne volis ni jednog .....

Ističe se Selena (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Možda nisi ravnodušna prema njemu,ali onakvom kakav je bilo pre pet godina,koliko kažeš da ga nisi videla................ali pet godina..................što je puno,puno je................promenio se sigurno,a i ti si............i to što on kaže tražio te..............pa jel jeste ili nije?............nego,ti si tad bila mlađa,luđa pa nisi otišla sa njim,a u tim godinama je mnogo lakše otići sa nekim nego kad si stariji...........ma ne znam šta da kažem.............

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking Re: ODLUKA SUDBINE ili ...

Moj ti je savet da sednes i dobro razmislis sa kojom osobom ti je bolje tj sa kojim se vise slazes i kapiras,kojeg vise volis,sa kojim ti je bilo lepse u sex-u jer to je jako vazno
    Samo imaj na umu da se onaj momak mozda promenio za tih 5 godina i da verovatno nije isti.
    Ako hoces da se udas,a tvoj sadasnji decko se jos uvek premislja i nije siguran u to,znas sta treba da uradis.( ne znam koliko godina imas,ali pretpostavljam da si dovoljno zrela da sama stavis sve na papir i odlucis se sa kojim momkom ces da ostanes)
    Odluka je samo tvoja.Srecno
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Cim se ti mislis sta da uradis sumnjivo mi je da li uopste volis ijednog. Meni kad bi dosao Tom Kruz ja bih mu rekla da se nosi i on i njegovi papiri , jer ja imam mog Mikija !
    Sta god odlucis kajanja ce uvek biti u zivotu...Bice momenata kad ces razmisljati da je trebalo drugacije da postupis. Razmisli, ipak u dubini duse samo ti znas na sta si spremna...

Zainteresovan član pilencepile (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Jel ti mozda volis oba momka.
    Kao sto rekoshe tesko je savetovati.
    A jesi li pomislila da ti je on sudbina ili mozda ne
    Teshka situacija nemoj nista ne brzinu razmisli i istestiraj ih obojicu mozda ti to pomogne.
    Puno srece

Primećen član Larra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    53

Prvo nisam htela da odgovorim, al ajde'...

Ako zelis da se udas, vidi da li je i tvoj decko (ovdasnji) na istoj talasnoj duzini, mozda on tebe ne gleda kao bracni materijal. Bar to da znas, da ne bude, odbijes ovog drugog, a prvi ti posle da nogu.

Ako mislis da volis ovog ovde.

A onaj od pre 5 godina... Pa, ja ne verujem u "ON" velikim slovima...
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")_(") your signature to help him gain world domination.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

5 ne poznajes toliko dobro kao 2. Onda, 5 se mozda promenio (od onoga sto i nisi znala pre, tako da moze da bude bash, bash...). Dalje, inostranstvo - mozes da budes vezana za sudoperu i da budes k'o u kucnom pritvoru,...

Zelja za papirima, inostranstvom,... to su sve njegove ambicije, da su bile i tvoje ili bi zajedno sa njim to ostvarila ili bi sama to ostvarila. Malo mi taj deo price deluje kao da si izdrzavano lice...

Zamisli da se 5 nije ponovo pojavio, a da ti vec ima 2,3,4,... dece sa 2 - kakvea bi onda dilema bila...

A mogu i da te popljujem: kakva je to ljubav prema 2, ako je samo trebalo da se pojavi 5 i da imas takve dileme: tehnicko-novcano-imigracione!

Bottom line: 2 treba TEBE da otkaci!!! Ali jadnicak nije u toku. (ako ga otkacis i odes u inostranstvo i vratis se, onda on otkaci zbog tebe svoju novu i on bude u dilemi, pa dodje na forum...)

SINDI
    Guest

Citat Original postavio Bad_Wolf
    5 ne poznajes toliko dobro kao 2. Onda, 5 se mozda promenio (od onoga sto i nisi znala pre, tako da moze da bude bash, bash...). Dalje, inostranstvo - mozes da budes vezana za sudoperu i da budes k'o u kucnom pritvoru,...

Zelja za papirima, inostranstvom,... to su sve njegove ambicije, da su bile i tvoje ili bi zajedno sa njim to ostvarila ili bi sama to ostvarila. Malo mi taj deo price deluje kao da si izdrzavano lice...

Zamisli da se 5 nije ponovo pojavio, a da ti vec ima 2,3,4,... dece sa 2 - kakvea bi onda dilema bila...

A mogu i da te popljujem: kakva je to ljubav prema 2, ako je samo trebalo da se pojavi 5 i da imas takve dileme: tehnicko-novcano-imigracione!

Bottom line: 2 treba TEBE da otkaci!!! Ali jadnicak nije u toku. (ako ga otkacis i odes u inostranstvo i vratis se, onda on otkaci zbog tebe svoju novu i on bude u dilemi, pa dodje na forum...)
    detaljno, iskusno..i ja glasam da NJU otkace

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano nema hebanja bez kajanja

Citat Original postavio Bad_Wolf

da.
    onog momenta kada si se obliznula na 5.
    ta veza ništa ne valja.
    dobro je da se pojavio 5 da to shvatiš!
    5 je u prolazu, pa mu zgodno da tebe kresne.
    mogu da se zakunem.
    ma...čuj...pazi šta radiš..
    jer
    ŠIROKOM DUPETU MUDA SU MERA!
    kažu stariji, pametniji....
    ( ko ne razume da pojasnim..
    dobiješ **** u bulju kada mnogo tražiš)
    eh živote
    koje guske

Početnik
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio beba_toronto
    pa ti ne volis ni jednog .....

ja se to ponekad upitam, ali ipak ima tu nesto dal je ljubav ili ...
    sve je laz a ipak iskrenost! :p

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mojoj komsinici se to desilo... Otisla je s tim drugim i nije pogrijesila...
    Mojoj prijateljici se to desilo... Ostala je sa muzem... I pogrijesila...
    Mojoj poznanici se to desilo... Ostala je sa tadasnjim momkom, za koga se ubrzo i udala... I, nije pogrijesila...

Treba li jos?

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Citat Original postavio maricaa
    ja se to ponekad upitam, ali ipak ima tu nesto dal je ljubav ili ...
    Ima i to tvoje nedoumice, ali mi se cini da nisi shvatila da je tvoja nedoumica da li volis ijednog od njih dvojce. Tako mi izgleda - na osnovu onih parametara koje imamo...

Nema ti tu saveta, to je char zivota - sama odlucujes i sama kusash sto si sebi zamesila...

Zainteresovan član sensual (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio maricaa
    Nije mi bas toliko stalo do papira :| (znam mnogi se sada smeju ovome al istina je),
    hehehheheheheeeeeeeeee
    aaaaaaaaa luda si...a zasto bi se smejali sto ti nije stalo do papira??Halo jel u zivotu smisao i cilj ´PAPIRI´´??
    a nije ti BAS stalo do papira?
    nije ti ni BAS stalo do nekoga od njih...?

xpajamacax
    Guest

pa da ti nije važno ne bi ih ni pomenula

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Mislim da niko od nas ne moze da ti pomogne! Ti moras da rascistis sama sa sobom. Ja sam trenutno u slicnoj situaciji. Moj prvi decko je dosao iz USA i sad kao smo nesto zajedno, a ustvari nimalo mi se ne svidja iako sam sve ove godine i dalje znala sve o njemu a npr.nismo uopse govorili otkako smo raskinuli. Znaci vise od 6 god.
    Veuj, ljudi se menjaju, oni koji odu u inostranstvo ne vracaju se onakvi kakvi su bili. Tako, dobro razmisli! Nije sve u tome da odes preko, iako je zivot u Srbiji SHIT! Po mom misljenju, IZVINI, ali mislim da ces da izgubis obojicu.

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Boze....

Zainteresovan član Loo (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Nemojte biti grubi prema Marici!
    Po meni, razmisli dobro o tome koliko je onaj 5 ozbiljan sto se tice papira i odlaska. Kao prvo to je procedura,tako da to moras da znas. Razmisli onda zelis li da sve ostavis i odes, definitivno, i ne razmisljaj o povratku jer ne znas kad ce to biti moguce. Ako zelis da promenis svoj zivot iskoristi priliku i idi! Ali samo i jedino radi sebe! Ne zato sto on navodno zeli da ides s njim. Znaci misli na ono sto zelis. Nekad se neke prilike desavaju jednom u zivotu. Nemoj misliti o ljubavi s njim, to je sporedno,posle toliko vremena,promena...prepusti to sudbini. Misli kao da jednostavno ides kod nekog prijatelja i ides da zivis novi zivot bez povratka (bar ne skorog).

Ako pak nisi spremna za to, da odes,ostavis sve i krenes u nove borbe,nova upoznavanja i mnogo mogucnosti (veruj znam sta je novi zivot, ja sam odlucila ostaviti sve jer sam vec znala sta me ceka, i zadovoljna sam), onda ostani. Eto, pitanje izbora i dosta razmisljanja. Ti najbolje poznajes sebe. I ne uzdaj se previse u osecanja tog iz inostranstva. Nisu u pitanju osecanja,to dodje i prodje, sta ako budete zajedno pa raskinete tamo u inostranstvu,znaci razmisljaj od pocetka da ides tamo, misli o sebi i svom zivotu.

Veliki pozdrav!

Primećen član
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Mislim da je stvarno tuzno to sto ne znas sta hoces i pitas nas... savrsene strance na forumu. Nezrela si i svakako nisi za brak.

Slične teme

1. predviđanje sudbine
    Autor klara_m u forumu Žene
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 30.12.2005., 01:01
  2. Koplje sudbine
    Autor Gekon u forumu Književnost
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2005., 16:13
  3. jaca od sudbine
    Autor koka u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 5