On strijelac,ja racica

Ivanovna

Početnik
Poruka
2
Kakva kombinacija,a?Koliko nam dajete?Ma,nemam pojma zasto,uvijek su me privlacili znaci sa kojima se,po horoskopu,ne slazem(najcesce ovan).Stvarno,narode,voljela bih cuti sta oni koji se u astrologiju razumiju misle o ovoj kombinaciji (strijelac-rak).
 
Corazon,imam prijedlog.Hajde da ti i ja razmjenjujemo iskustva iz nasih veza pa da vidimo koliko je astrologija precizna.
Za pocetak,reci cu ti da je meni i mom strijelcu ponekad problem da se razumijemo.Ja ne volim njegovu inertnost i nesamostalnost u kombinaciji sa potrebom da vlada(u podznaku je lav).Cesto,kad ga kritikujem postaje verbalno agresivan.
Njemu najvise smeta moja netakticnost,kako on kaze, u odredjenim situacijama,nesto tipa:''U pravu si,ali nacin na koji si mi to rekla...''A prije nego to kaze napravi dramu zbog te moje 'netakticnosti'.
Sta kazes na moju ideju o razmjeni iskustava?Ako se slazes,voljela bih cuti o problematicnim momentima tvoje veze.
 
pa............prilicno je to jedna komplikovana veza ..puno svadja ne strasnih ali ipak kao da se ni u cemu ne slazemo a ipak.....opstajemo nakon svih komplikacija....neznam nije jednostavno uopste...da,inertan je i nesamostalan,,,a ja kao neka mama........ne svidja mi se to.......i cesto ga kritikujem samo sto nije verbalno agresivan,,,,mada voli da pravi dramu zbog nacina na koji sam nesto rekla....ma nemam pojma ..meni se cini da mi nismo jedno za drugo.....dok sam ja opet cesto nervozna i menjam raspoozenja..........i nakon godinu dana veze ja nisam bas sigurna u neke stvari..........
 

Back
Top