POMOZITE MI>>>>
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: POMOZITE MI>>>>

ocajna
    Guest

Podrazumevano POMOZITE MI>>>>

...bili smo najboli drugovi skoro sedam godina,nerazdvojni!!!oduvek sam ga gledala kao druga,brata,oca ali nikad kao decka...onda se desilo,nasi odnosi su postajali sve intimniji,pobrkala su mi se osecanja,on me je posle svega toga ostavio,da li mu je cilj bio samo sex ili ne?ja mislim da je ono prvo...pomozite

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

7 godina da ceka na sex. :shock: :shock: :shock: ... ne verujem

pre se zabunio

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano POMOZITE MI>>>>

kad chovek sam stvara priche u glavi, moze da bude jako kreativan... morash da pitash i odgovarash... solucija ima koliko god mozesh da smislish...

Početnik
    Učlanjen
    04.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POMOZITE MI>>>>

Zaboravi ga i idi dalje, ne osvrci se nikad na to.Sigurna sam da ces naci decka koji nece izneveriti tvoja ocekivanja...kao sto je,recimo,ovaj o kome pises.Srecno.

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

I najbolji sex,unisti svako prijateljstvo.

Guest

Citat Original postavio ocajna
    ...bili smo najboli drugovi skoro sedam godina,nerazdvojni!!!oduvek sam ga gledala kao druga,brata,oca ali nikad kao decka...onda se desilo,nasi odnosi su postajali sve intimniji,pobrkala su mi se osecanja,on me je posle svega toga ostavio,da li mu je cilj bio samo sex ili ne?ja mislim da je ono prvo...pomozite
    Kako s nekim koga gledas kao brata i oca mozes imati sex?meni to uopce nije jasno????!!!!to tzv.prijateljstvo onda nije vrijedno spomena.forget sve i kreni dalje...

Kapris
    Guest

Mozda su se i njemu pobrkala osećanja... gadno je to.

Guest

Pitnje tebi : da li govorite i da li se vidjate jos uvek ? Pitanje sledece : da li je ozenjen ? Moraces puno toga da prvo sama sebe pitas sta je se ustvari prvo sa tobom desilo

perth_serb
    Guest

Podrazumevano

mozda je i to samo cekao ko zna sta on misli o tebi
    ako te mrzi mozda je to i htjeo da ti napravi da ti se osveti

rada1
    Guest

Podrazumevano vreme leci sve

Zbunjena sam a i ti si?! Sta ti je to trebalo! I kakvo je to prijateljstvo uopste i bilo kada se tako zavrsilo? Izvuci pouku,sta je bilo - bilo je ,idi dalje ali pametnija, mudrija.Moras na vreme da shvatis sta hoces, neces.Koga za sta hoces i neces.A prava prijateljstva nikad ne umiru, ako umru nisu bila prava.Voli ali sebe na prvom mestu - uvek.Ko sebe cuva i bog ga cuva! Srecno i porasti!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Mora da je to bio neki od losih dana......ako znam.....

Slične teme

1. pomozite
    Autor milanix u forumu Novi Sad
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.08.2005., 08:27
  2. POMOZITE!!!!!
    Autor Limit u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.06.2004., 11:50
  3. pomozite mi
    Autor natasa1 u forumu Evropa
    Odgovora: 0