miris kozze ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bob75

Obećava
Poruka
64
Koliko vam je bitan njen/njegov miris i kako na vas utice? U pitanju je prirodan miris koze. Zaboravite na ono "...kupao se ... nije se kupala ... " i slicno. Uzmimo kao dato da se kupao/la i ne koristi vestacke mirise.

Meni je miris na prvom mestu pri izboru seksualnog partnera. Mogao bih biti sa rugobom ako mi je njen miris neodoljiv i gubim potenciju sa devojkama koje kad ih vidim - izbalavim, a kad ih pomirisem - bude mi muka.
 
Naucno je dokazano da svaki covjek bira partnera prvenstveno culom mirisa! Cak i kad ima litar parfema, pri poljubcu, kad je tvoj nos skroz blizu partnerovog/kinog senzori za miris otkrivaju genetsku kompitabilnost sa potencijalnim partnerom! Zato nam neki ljudi mirisu (ne mislim bukvalno ali nas miris znoja ne odbija) cak i kad su tek izasli iz teretane!
 
Bob75:
Koliko vam je bitan njen/njegov miris i kako na vas utice? U pitanju je prirodan miris koze. Zaboravite na ono "...kupao se ... nije se kupala ... " i slicno. Uzmimo kao dato da se kupao/la i ne koristi vestacke mirise.

Meni je miris na prvom mestu pri izboru seksualnog partnera. Mogao bih biti sa rugobom ako mi je njen miris neodoljiv i gubim potenciju sa devojkama koje kad ih vidim - izbalavim, a kad ih pomirisem - bude mi muka.

to ti je cist darvinizam. prirodni instinkti. meni su samo dva tipa sa kojima sam spavala bila neodoljiva. i sada da se nadjemo u takvoj prilici, pitanje je da li bih se suzdrzala. a fizicki - well, vidjala sam i lepse, a boga mi i zanimljivije. s' druge strane, ne bih nikada mogla biti sa tipom ciji mi miris tela uopste ne odgovara. to se oseti, makar stavio tri litre parfema...
drugim recima - potpuno se slazem sa tobom :p
 
Uh, sto ja imam dobar nos! Namirisem ti ja svasta cega drugi nisu svesni...
Moj dragi mi je oduvek mirisao nekako poznato, i bas onako kako bih ocekivala da mirise. Upoznala sam samo jos jednog dasu koji je taaako dobro mirisao. Inace, mnogo je interesantno da mi nije bio uopste privlacan sve dok mi se nije priblizio toliko da je moj nosic mogao da detektuje nesto i neverovatno, ali mi se odmah sve nekako uzmuvalo po stomaku... Neko bi rekao ljubav na prvi njus
 
Bas mi se svidja ova tvoja tema. :)

Kada govorim o mirisima uopste ne mislim na parfeme. Oni samo zamaskiraju, mada instinktivno biramo miris koji nam najbolje lezi, uklapa se uz nas prirodni miris...
A, jeste li primetili kad se neko preznojava zbog stresa ili neke frke kako je to neprijatno. Ja sam primetila na poslu, kada neko ima neku frku ja to ne moram ni da znam, dovoljno je da prodje pored mene i znam o cemu se radi!
Znam samo jos jednu osobu koja ima takav radar kao ja. Svi ostali me gledaju belo i cude se kako mi je ostar njuh. :-P

pozdrav od Njuskala :lol:
 
Jel' vi njusite radnike koji zabusavaju?
Pa, valjda se ne kaze dzaba "nanjusio sam nesto"

I meni je miris jako bitan...bas kao sto razmisljalica rece...."mirisao je bas kako sam ocekivala" a i kad parfem bira...bira neki koji mu pristaje...koji se nekako uklapa u njegov miris..
I, da, miris znoja iz teretane (ili fizickog napora) nije isti kao znoj od nervoze (frke i sl.)...znoj iz teretane je ..hmm...pa...njam njam ...pojacan prirodni miris...a nervozni znoj smrdi...tad se ne znojis puno vec smrdljivo...
 
heheheheh..ne znojis se puno, vec smrdljivo:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


mislim da je bila vec tema ..al nema veze...

dakle, jedini fizicki faktor koji moze potpuno da me odbije od nekog ko mi je intelektualno, emotivno i svakako privlacan, je da mi ne odgovara miris:roll: i naravno, govorim o prirodnom mirisu koze..ono kad zabijes nos u vrat,, ili misicu, ili ledja..i osecas se kao kod kuce:wink:
 
Meni je jako bitan miris:D to je nesto slicno kako licna karta,jer je svaki specifican.Neki privuku,neki odbiju.Volim da njuskam partnera,narocito kad mi se dopada njegov miris i prepoznala bih ga medju stotinama drugih.:lol: :lol: :lol: jbte proglasice me za kuce:roll:
Najlepse je ako se vasi mirisi slazu,pa su kao mesavina otrov za mozak - da to je to - kad vam se pomesaju posle sex-a pa pomirisete svoju kozu i bude vam extra ugodjaj i pozelite da se nikad vise ne okupate:D jer taj miris opija sva cula...............
 
Ovakve teme koje se ponavljaju po 10 put u nekom manje izmenjenom obliku niko ne zatvara.
A zato meni zatvore sve, kao podsecam na nekoga.
Izvinjavam se autoru na skretanju i nemam nista protiv njega, samo sam malo popizdeo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top