UHVATJEN NA DELU

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
UHVATJEN NA DELU...Dogadjaj se zbio a pricha tekla ovako...

Lep brak,dvoje dece,zena trgovacki putnik ,petak...Situacija takva da ona mora na neodlozan put sa njegovim autom a on ostaje kutji da prichuva decu...Sve bi to bilo
u redu da nije navratila njena najbolja prijateljica u posetu...Uz vino oni zavrshe u
bracnom krevetu...Na pola puta auto se pokvari i zena se vrati kutji....SCENA KOJA
SLEDI JE NEUOBICHAJENA....Ona ih zatekne gole u krevetu a on potom prebije
svoju zenu shto je ushla u tudju kutju tvrdetji da to nije on!!!


Pitanje glasi:

DA LI STE UHVATJENI NA DELU?
 
.Ona ih zatekne gole u krevetu a on potom prebije
svoju zenu shto je ushla u tudju kutju tvrdetji da to nije on!!!
E ovo je dobro, ovo jos nisam cuo.
c008.gif
 
Psihologue:
UHVATJEN NA DELU...Dogadjaj se zbio a pricha tekla ovako...

Lep brak,dvoje dece,zena trgovacki putnik ,petak...Situacija takva da ona mora na neodlozan put sa njegovim autom a on ostaje kutji da prichuva decu...Sve bi to bilo
u redu da nije navratila njena najbolja prijateljica u posetu...Uz vino oni zavrshe u
bracnom krevetu...Na pola puta auto se pokvari i zena se vrati kutji....SCENA KOJA
SLEDI JE NEUOBICHAJENA....Ona ih zatekne gole u krevetu a on potom prebije
svoju zenu shto je ushla u tudju kutju tvrdetji da to nije on!!!


Pitanje glasi:

DA LI STE UHVATJENI NA DELU?


Normalno da nije uhvacen jer ju je uverio da to nije on.
 
Psihologue:
UHVATJEN NA DELU...Dogadjaj se zbio a pricha tekla ovako...

Lep brak,dvoje dece,zena trgovacki putnik ,petak...Situacija takva da ona mora na neodlozan put sa njegovim autom a on ostaje kutji da prichuva decu...Sve bi to bilo
u redu da nije navratila njena najbolja prijateljica u posetu...Uz vino oni zavrshe u
bracnom krevetu...Na pola puta auto se pokvari i zena se vrati kutji....SCENA KOJA
SLEDI JE NEUOBICHAJENA....Ona ih zatekne gole u krevetu a on potom prebije
svoju zenu shto je ushla u tudju kutju tvrdetji da to nije on!!!


Pitanje glasi:

DA LI STE UHVATJENI NA DELU?

Ne, ali sad znam šta da radim ako budem ! :)
 
Nisam toliko hrabra da varam kada postoji i najmanja mogucnost da me uhvate. Mada...Kakva sam, vremenom postanem sve neobazrivija. Sta bih uradila? Odlican ti savjet! Ako ne uspije...ostavila bih da se strasti smire- jedno 3 mjeseca. Onda, mozda zatrazim oprostaj (recept bivseg momka)
 
Psihologue:
UHVATJEN NA DELU...Dogadjaj se zbio a pricha tekla ovako...

Lep brak,dvoje dece,zena trgovacki putnik ,petak...Situacija takva da ona mora na neodlozan put sa njegovim autom a on ostaje kutji da prichuva decu...Sve bi to bilo
u redu da nije navratila njena najbolja prijateljica u posetu...Uz vino oni zavrshe u
bracnom krevetu...Na pola puta auto se pokvari i zena se vrati kutji....SCENA KOJA
SLEDI JE NEUOBICHAJENA....Ona ih zatekne gole u krevetu a on potom prebije
svoju zenu shto je ushla u tudju kutju tvrdetji da to nije on!!!


Pitanje glasi:

DA LI STE UHVATJENI NA DELU?

:shock: i kako se zavrsilo?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Evo sta je moj bivsi komsija uradio.
Covek kamiondzija stalno na putu, kaze mu kum da nije siguran ali je cuo da mu zena shvrcka.
On prihvati i kaze zeni da ide na put, iskulira i vrati se u toku noci.
Naravno zatekne je sa nekim. Izvadi covek pistolj i posadi ih onako gole za stol.
Uzme telefon i uredno pozove njene roditelje, ljudi dodju. Kaze goloj zeni da skuva kafu za sve.
Spakuje stvari i ode (nije bila njegova kuca).
p.s. naravoucenije za muskarce nemojte se nikad udavati.
 
sinnke:
Mislim da prevaru treba iskulirati. Nije strasno ako te nekad neko prevari, ako sve druge stvari funkcionisu, ne treba zbog jedne prevare sve baciti u vodu.

Sinnke, u pravu si, ali samo delom. Naime, neko ima tu moc da kaze "ipak je na kraju samnom i na tome se zavrsava" a dok drugi ne mogu oprostiti i zaboraviti. U svakom slucaju, nasilje i vredjanje nisu resenje. Svako sebi i gotovo. Pa na kraju, ljudi smo valjda!
 
Kiss_me:
Sinnke, u pravu si, ali samo delom. Naime, neko ima tu moc da kaze "ipak je na kraju samnom i na tome se zavrsava" a dok drugi ne mogu oprostiti i zaboraviti. U svakom slucaju, nasilje i vredjanje nisu resenje. Svako sebi i gotovo. Pa na kraju, ljudi smo valjda!


Kiss me ok sto kazes, samo sto nikad ne gledam ovo sto si ti rekla. Ipak je na kraju samnom.

Sebe ne smatram nesposobnim pa da kazem da je zbog toga.

Cak i da nemam izbor zena opet bi bio pri svome da je odyebem pa makar ceo zivot proveo sam, nego ja sam to rekao zbog drugih stvari. Mozda bi posle nje dobio zenu koja nikad ne vara ali zato puno drugih stvari ne valja.
Kazu ljudi da se ne treba zeniti jer uvek dodje samo gora, nikad bolja.
 
sinnke:
Kiss me ok sto kazes, samo sto nikad ne gledam ovo sto si ti rekla. Ipak je na kraju samnom.

Sebe ne smatram nesposobnim pa da kazem da je zbog toga.

Cak i da nemam izbor zena opet bi bio pri svome da je odyebem pa makar ceo zivot proveo sam, nego ja sam to rekao zbog drugih stvari. Mozda bi posle nje dobio zenu koja nikad ne vara ali zato puno drugih stvari ne valja.
Kazu ljudi da se ne treba zeniti jer uvek dodje samo gora, nikad bolja.

Dobro, opste poznato je da si ti ogorcen na zene i pun nepoverenja prema nama ;)

Ne radi se tu o sposobnosti ili nesposobnosti, vec prosto hocu da kazem da je nekome vazno ono sto drugom nije. A tom nekom je vazno da mu se onaj koji vara vrati. Bivala sam prevarena i znala sam to, pa ipak, ne znam, nekako sam imala oprecna osecanja u vezi sa tim. Mislim da ni danas nisam sigurna sta mislim o tome sto se meni desilo.
 
Kiss_me:
Dobro, opste poznato je da si ti ogorcen na zene i pun nepoverenja prema nama ;)

Ne radi se tu o sposobnosti ili nesposobnosti, vec prosto hocu da kazem da je nekome vazno ono sto drugom nije. A tom nekom je vazno da mu se onaj koji vara vrati. Bivala sam prevarena i znala sam to, pa ipak, ne znam, nekako sam imala oprecna osecanja u vezi sa tim. Mislim da ni danas nisam sigurna sta mislim o tome sto se meni desilo.


NIJE ON OGORCHEN NA ZENE VETJ JE OGORCHEN SHTO NE POZNAJE MATERIJU!
 

Back
Top