ZA TATE

Koliko vam se dopao sajt koji ste pogledali?

  • Odlican

    glasova: 0 0,0%
  • Dobar

    glasova: 1 14,3%
  • Onako...

    glasova: 3 42,9%
  • Los

    glasova: 3 42,9%

  • Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .
04balerina.jpg



uchiteljica baleta...yeah bring it on...mora da je elastichna sva...i isqstvo i agilnost shta chovek josh da pozheli...upravo si mi dao temu za razmishljanje pre nego shto utonem u slatki san...ne zna chovek shta da misli o tim vrtitjima...s jedne strane to je kao da ih vodish na uzgoj...ono sve u isti obor da ih vaspitavaju kako treba i kako je predvidjeno...a opet ako ne idu postaju asocijalni likovi...dobro ne svi al ima sluchajeva...majq mu zanimljivo...

radar_top112.gif


dal mozhe ovo d izbaci?....pack it up pack it in...let me begin....
 
kaaaako se lozhim na baletanke...i kratq kosu...josh aged...oooooh

znam da nije mesto i vreme i da sam nepristojan...al ja krvarim a ona je gaza...

pure morning...
 
uchiteljica baleta ne mora biti razgibana niti u formi.... moja je imala povredjen kuk... mis to otezhava stvar.... al ne mora ona sama biti u formi.....
zapravo.... pa da... u pochetq mora....
 
Iivija:
uchiteljica baleta ne mora biti razgibana niti u formi.... moja je imala povredjen kuk... mis to otezhava stvar.... al ne mora ona sama biti u formi.....
zapravo.... pa da... u pochetq mora....
Livija, pa odluči se već jednom : mora ili ne mora ?!? :shock:
 
moja je bila bash agilna mozhda zato posedujem tu predrasudu...ne smeta i da joj je povredjen qk...verovatno josh poseduje...the moves...pazi kad je proshlo godinu dana...tezhi sam i duzha mi je kosa...
 

Back
Top