VEZA NA DALJINU?DA ILI NE??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja kao prvo ne bih to ni nazvao vezom...
A mislim da si jos upocetku napravila gresku sto si se smuvala sa njim a realno mogla si da predpostavis posledice(daljina)...

Ali ako je on prema tebi ok budi i ti prema njemu... pusti da vidis kako ce se stvari razvijati... Samo nemoj da te "on" sprecava da nadjes drugog ovde ;)
 
MELLZINJA:
U vezi sam sa dechkom koji je ,na moju veliku zalost, u Grchkoj...
Extra mi je stalo do njega,ali.....Daljina chini svoje....Shta mislite,shta treba da uradim i kako da se postavim? :oops:

ja sam ti svoje misljenje vec rekla. imala sam dosta veza na daljinu i nijedna nije uspela.
ali nikad se ne zna. ako imate poverenje mozda ce i uspeti...
 
MELLZINJA:
U vezi sam sa dechkom koji je ,na moju veliku zalost, u Grchkoj...
Extra mi je stalo do njega,ali.....Daljina chini svoje....Shta mislite,shta treba da uradim i kako da se postavim? :oops:

Od kad se zove to veza?

Samo da ti kažem, jednu činjenicu.Sa Grcima imaš dve opcije od kojih ti ne upadaš ni u jednu. Zato, lepo je hvaliti se drugaricama da imaš dečka Grka,ali bolje počni sebi da praviš rezervnu varijantu. Dok si još u zenitu
 
to uopste ne mora da znaci da nece uspeti....moja sestra je bila sa deckom u vezi,koji je ziveo u italiji,jos su se upoznali preko ICQ-a,i on dolazio ovamo,ona tamo,i eto na kraju se vencali,ona ima dete sa njim i zivi tamo....
tako da nije nemoguce,ako se volite,a ako je u pitanju samo privlacnost ili nesto slicno,onda je ipak bolje da raskines....ali odrzavaj dok mislis da mozes....
 
Teshko,teshko....imam ja jednog macana koji ziwi u Shwici...upoznala sam ga pretproshlo leto kad je bio u Bg-u (ima owde neke rodjake poshto su mu roditelji odawde) ...on dolazi owde 2-3 puta godishnje...i uwek smo zajedno kad dodje...ali mi smo se dogoworili da ako nedhto naidje to ne preskachemo.......kad budemo zawrshili i on i ja fax ako i dalje budemo osecali wezu kao shto je sada osecam(jednostawno on je uwek tu za mene...makar telepatski kada mi je potrebno...i nekako imamo posebnu"connection" )...onda cemo wideti...owo leto bi trebalo da idem kod njega na mesec dana...bice nam lepo...a dolazi owde u Aprilu na nedelju dana....jedwa chekam...

Ali swejedno smo u wazonu ako se neko i smuwa sa nekim drugim...to nece nishta promeniti izmedju nas dwoje...
 
Lucky girl:
to uopste ne mora da znaci da nece uspeti....moja sestra je bila sa deckom u vezi,koji je ziveo u italiji,jos su se upoznali preko ICQ-a,i on dolazio ovamo,ona tamo,i eto na kraju se vencali,ona ima dete sa njim i zivi tamo....
tako da nije nemoguce,ako se volite,a ako je u pitanju samo privlacnost ili nesto slicno,onda je ipak bolje da raskines....ali odrzavaj dok mislis da mozes....

Sve je to lepo, ali svi znamo koliki je procenat normalnih ljudi na četu.
Kakav je to muškarac koji traži ženu u drugoj državi preko četa?
Možda grešim,ali mi to sve zvuči bzv
 
Sizzlym:
Teshko,teshko....imam ja jednog macana koji ziwi u Shwici...upoznala sam ga pretproshlo leto kad je bio u Bg-u (ima owde neke rodjake poshto su mu roditelji odawde) ...on dolazi owde 2-3 puta godishnje...i uwek smo zajedno kad dodje...ali mi smo se dogoworili da ako nedhto naidje to ne preskachemo.......kad budemo zawrshili i on i ja fax ako i dalje budemo osecali wezu kao shto je sada osecam(jednostawno on je uwek tu za mene...makar telepatski kada mi je potrebno...i nekako imamo posebnu"connection" )...onda cemo wideti...owo leto bi trebalo da idem kod njega na mesec dana...bice nam lepo...a dolazi owde u Aprilu na nedelju dana....jedwa chekam...

Ali swejedno smo u wazonu ako se neko i smuwa sa nekim drugim...to nece nishta promeniti izmedju nas dwoje...

hehe,slatko....pa dobro,videcete uostalom......
ali nista nije nemoguce
 
inspirion:
Sve je to lepo, ali svi znamo koliki je procenat normalnih ljudi na četu.
Kakav je to muškarac koji traži ženu u drugoj državi preko četa?
Možda grešim,ali mi to sve zvuči bzv
Onaj ko trazi zensko ili mushko preko chata moze odmah da pishe otpisano,tu se radi o potpunoj sluchajnosti,ja sam upoznao jednu sasvim sluchajno na chatu,i evo sad se non stop dopisujemo,nije veza,nego smo vishe kao prijatelji...;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top