KOMPLIMENTI..bas ih volim

ma da da me šljepi po kolenu i kaže violeto,kućo stara:p
šalim se.
a ko keve ti ne voli?
pa ja maltretiram muža da mi stalno udeljuje nove komplimente...
danas mi je rekao kako mi je sexy rokovnik:mrgreen:
 
g018.gif
av, av, av, av
aauuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Jel dosta
 
ko josh voli komplimente, to nije zdravo...

ja vishe volim kad me vredjaju, ovako se uvek mislish sta u stvari oce

ma najbolje je kad mi kazhu kuchko.
to mi nikad niko nije rekao.

ma kompliment je kad neko slusha shta pricash...mada pravi shvaleri obichno idu na to ;)

pozdrav od babe
 
Ok mi je ako osetim da je iskreno i nekako diskretno. Ne volim napadne komentare i zagledanje. Imam koleginicu koju s vremena na vreme nešto uhvati pa krene divljenje: Joj kakav ste par, jooj što si slatka, pa ne mogu da te se nagledam :shock: , pa sve rukom maše u znak neverovanja. Mislim ok, ali bude toliko napadna da ne znam šta bih joj rekla, mislim da preteruje u izjavama i onda niti da joj se yahvalim, ne znam šta bih joj rekla. E takvi komplimenti mi ništa ne znače :|
 
Зависи од кога долазе! И пре свега, да ли су искрени, остало ... пих!
Не волим толико комплименте колико да чујем нечије искрено мишљење, кад га затражим.
 
Struja:
upravo to mili zavisi od koga ih cujes.
ja ne volim.osecam se neprijatno i odmah pocnem da se kreveljim i da skacem.i obavezno nosim dve kofe pepela sa sobom, pa kad pocnu odmah se pospem.milina.

heheheh...ni ja ih ne volim..cim neko pocne da me hvali, ja brisem..neprijatno mi je, bljak..smejala mi se jedna pametna zena..kaze, nikad od tebe dama..prva lekcija..na kompliment se treba nasmesiti, i ljupko reci-hvala, uz NEIZOSTAVNO trep-trep:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Milly73:
Зависи од кога долазе! И пре свега, да ли су искрени, остало ... пих!
Не волим толико комплименте колико да чујем нечије искрено мишљење, кад га затражим.

upravo to. ja se uglavnom blago zacrvenim i zahvalim kada dobijem kompliment, nekako mi neprijatno, a zapravo drago mi je. Volim i ja da dajem komplimente, a volim i da čujemi da dam konstruktivnu kritiku. Ne znam zašto neki ljudi ne žele da čuju tako nešto, i često mi govore da sam surovo iskrena.

pročitala sam negde da žene "lakše prime šamar nego kompliment". šta mislite o tome?
 
jesam rekla ja za to treptanje! sve znam kao velika, ali nikako da pocnem da praktikujem.prvo da kupim neke cipele da ne licim vise na hari potera vec na zensko.pa da nabacim neke jebozovne krpe i udarim po treptanju
uuuuuuuuuuuuu strujo mnogo si jaka riba znas!
 

Back
Top