TASTATURA DIVLJA - STA DA RADIM?

vukota

Početnik
Banovan
Poruka
19
Ne znam sta sam stisnuo,pa mi se sada tastatura, kada hocu nesto da ukucam, ponasa sa funkcijama misha.
Stisnem "E" izadje mi Outlook, na "F" se gasi PC,na nekim slovima mi izlazi po 5 slova i brojeva,....itd.
Sta da radim - pomagajte sto pre!!! (PC: PIII,W-XP).
Unapred zahvalan!!!
 
da je nisi slucajno "zalio" :)
Meni se to desilo i isto je tako pobrljavila jedno dan dva dok se nije osusila (iznutra mrzelo me da otvaram) i onda opet je sve funkcionisalo kako treba.
U svakom slucaju zamenio sam je sto i tebi savetujem sad uopste nisu skupe, obicna je par stotina dinara a dobre su oko 1000.
 
MA svaka tastatura masta da postane mis :D

Tu si ti nesto zeznuo u sistemu... Ja ovako ne znam sta je... Da je kod mene problem mozda bi ga i resio... Pokusaj sa reinstalacio sistema, ili nonovne instalacije sisitema... Ova druga opcija sigurno ce ti pomoci...

SRECNO ;)
 
...pazi, reinatalacija je najbolja...i meni se to desilo, na svako slovo mi je otvarao nesto,i nisam nikako nasao resenje, nego sam posle par dana mucenja podigao sistem...to i tebi savetujem, a do tada, probaj sa virutelnom tastaturom...meni ona nije bagovala tako...
 
Probao sam sa 2 ok tastature i nista se nije promenilo.
Kada sam odmorio pc pola dana proradila je bez problema. Ocigledno je bio problem sto je racunar bio ukljucen par dana bez prestanka jer sam spustao stvari sa neta pa je, kako mi neko rece, doslo do pregrejavanje(???),ali ne znam sta se pregrejalo i zasto!
U svakom slucaju hvala svima na pomoci!!!
 

Back
Top