"Trazi se impotentan muskarac"

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
"Savremena, inteligentna, smela i zgodna zena, po malo umorna od svega i prilicno nezadovoljna intimnim zivotom - ne zato sto je zatajio vec zato sto ga ima isuvise redovno - nalazi radikalno resenje. Tako je i osvanuo oglas kojim se za zivot ne trazi idealan nego impotentan muskarac!..." :)

Ovo je u najkrace moguce opis sapleta knjige koju je napisala Gabi Hauptman, a koju ja trenutno citam. Veoma je duhovita i na vrlo zabavan nacin opisuje u kakvim se situacijama moze naci danas zena koja je uspesna i zgodna, i kako joj stalna udvaranja zarad sexa mogu poprilicno dosaditi.

Devojke, da li vama po nekad "pukne film" od stalnih dobacivanja i nametanja sexa te pozelite jednog neznog i impotentnog koji ce napokon misliti vecom glavom? ;)
Isto tako muskarcima pitanje, da li bi bili sa frigidnom devojkom, i i kako bi reagovali da slucajno naidju na ovakav oglas u novinama, a da su hipoteticki impotrntni?

Zanimljiva tema zar ne? :P
 
Kiss_me:
gurbet, a zar mislis da nema impotentnih, ili da oni ne zasluzuju da budu voljeni?
kake veze ovo ima s pitanjem
tis sama zaboravila štas pitala.nism rekno d ne ma takih neg karem d ta tvoia lupeta d traži tog onemoćalog.taj joi je kobiva naj bolji.ko fol oće d priča i d se mazi a seksa nide
a o ipontetnim sve naibolje jel sam i ja po nekad taki
 
Kiss_me:
Devojke, da li vama po nekad "pukne film" od stalnih dobacivanja i nametanja sexa te pozelite jednog neznog i impotentnog koji ce napokon misliti vecom glavom? ;)
:P

Da, po nekada mi "pukne film" i pozelim da budem sama..sto se i desava..ali posle ..opet pozelim neznog i potentnog...zao mi je ali moja masta ne moze drugacije....:-D pa koliko god bila "uska" u mastanjima kako ti kazes..:wink:
 
Isto tako muskarcima pitanje, da li bi bili sa frigidnom devojkom, i i kako bi reagovali da slucajno naidju na ovakav oglas u novinama, a da su hipoteticki impotrntni?

Ha, pa kombinacija je skoro idealna ! Impotentan m i frig zenska .... Izazov je kompletan ako su problemi psihicke prirode, a i ako nisu moze biti zanimljivo. Malo mi je nezgodno da se stavim u poziciju impot muskarca jer nisam siguran da znam kako mu mozak funkcionise, kakvu blokadu ima ... Verovatno je frustrirajuce impotentnom musk sa potentnim zenama, a veza sa frigidnom bi bila okrepljujuca ...
 
ostadoh duzan .... da sam potentan, kao sto jesam, bilo bi zanimljivo probati neku vezu sa frigidnom. Kao sto rekoh, bilo bi frustrirajuce, ali bi razrada i rasplet bili neuobicajeni u odnosu na tzv. "normalnu vezu". Da sam impotentan - verovatno bih zeleo potentnu najvise zbog toga sto bih u njoj video "normalnu osobu" tj. ono sto meni, hipoteticki, nedostaje, pa bi zelja da je posedujem bila jaca nego u tzv. normalnoj situaciji. ............ ima jos ali moram da palim ...
 
vidi zna i datum falcove smrti...wow ko bi reko...pa ti si potpuna osoba...

heh eve ga i pola lav pola orao pola chovek pola fekalija sa svojim mudrim doskochicama...


hehe on je sidekick...c c c...ostatjesh u senci velikog choveka...hahahha do yaya
 

Back
Top