2 pitanja ae pomoc ..:>

|^_^|

Obećava
Poruka
74
POMOC !!!!
ovako imam 2 pitanja :
1.Kako da napravim onaj kao filmic kad neko dodje na moj sajt pa pojavi se filmic i posle udje na sajt.
2.Kako kao npr skinem phpbb forum ili kako vec i kako sad ja to da napravim kako to da slozim preko cega itd..

ae,.. POMOC !!!
 
|^_^|:
POMOC !!!!
ovako imam 2 pitanja :
1.Kako da napravim onaj kao filmic kad neko dodje na moj sajt pa pojavi se filmic i posle udje na sajt.
2.Kako kao npr skinem phpbb forum ili kako vec i kako sad ja to da napravim kako to da slozim preko cega itd..

ae,.. POMOC !!!

Mislim da ti mogu pomoci.Lezi odspavaj malo pa se mozda probudis novija i drugacija :)
 
2.Treba da imas Hosting sa MySQL podrsku,pa onda napises u forumu u neznam kom fajlu ime MySQL database i pasword,pa onda instaliras forum na serveru, pokrenes neznam tacno koji fajl i on instalira sve u MySQL database, i onda ides na pocetnu stranu foruma i ono te vodi kroz razne opcije da namestis forum.

Jel sad jasno!
 
ShadowRider:
2.Treba da imas Hosting sa MySQL podrsku,pa onda napises u forumu u neznam kom fajlu ime MySQL database i pasword,pa onda instaliras forum na serveru, pokrenes neznam tacno koji fajl i on instalira sve u MySQL database, i onda ides na pocetnu stranu foruma i ono te vodi kroz razne opcije da namestis forum.

Jel sad jasno!

Tesko da je i tebi jasno.
Zezam se naravno :razz:
 
|^_^|:
POMOC !!!!
ovako imam 2 pitanja :
1.Kako da napravim onaj kao filmic kad neko dodje na moj sajt pa pojavi se filmic i posle udje na sajt.
2.Kako kao npr skinem phpbb forum ili kako vec i kako sad ja to da napravim kako to da slozim preko cega itd..

ae,.. POMOC !!!
1.Koristi Macromedai Flash
2.A ovo zahtjeva dosta vremena, al evo ti kratke crte
-download phpbb
-unzip na kompjuter
-prebaci na host koji si prije toga obezbjedio da podrzava mysql, php
-pokreni install.php fajl
-popuni obrazaci i to je to
 
Sucur:
1.Koristi Macromedai Flash
2.A ovo zahtjeva dosta vremena, al evo ti kratke crte
-download phpbb
-unzip na kompjuter
-prebaci na host koji si prije toga obezbjedio da podrzava mysql, php
-pokreni install.php fajl
-popuni obrazaci i to je to

ili uzmi host koji ima cPanel, pomocu kojeg uz samo nekoliko klikova mozes instalirati phpBB forum. . . Al' host koji ima cPanel se placa, a ja ga dobio besplatno :-D
 

Back
Top