Ivkova slava

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Kako covek da dodje u Srbiju a da ne odgleda film "Ivkova slava"? Izvanredan film kakvog dugo nije bilo ali i tako neka moja razmisljanja...Jeste li ikada imali takve goste? I jeste li i sami bili takav gost negde...meni je na primer bilo sve to jako smesno i cini mi se da bi i u danasnje vreme to sve bilo jako simpaticno...naravno ukoliko se desava u tudjoj kuci...Sta mislite?
 
gurbet:
mislim šta reći
jelsi izilazila iz kuću il si sve otiske iz srbiju poprimila sas malog ekrana


moderatori ,, fina sam ,,poštena , čedna ,, bla bla bla ,, što se da videti iz priloženog------- mog zapisanog ,,, ali ovo je baš gotivno ,, i mislim da su srbi sa inteligencijom nadmašili neke nacije ,, ili su bar dobri u snalažljivosti -- i pokvarenosti i podmetanju i nameštaljkama i cinkarenju policiji i abrovima , skloni preuveličavanju ,,, ajd uzdravlje
 
avesic:
moderatori ,, fina sam ,,poštena , čedna ,, bla bla bla ,, što se da videti iz priloženog------- mog zapisanog ,,, ali ovo je baš gotivno ,, i mislim da su srbi sa inteligencijom nadmašili neke nacije ,, ili su bar dobri u snalažljivosti -- i pokvarenosti i podmetanju i nameštaljkama i cinkarenju policiji i abrovima , skloni preuveličavanju ,,, ajd uzdravlje
nism te razumo.štaj na tebe ustvari smešno ovdi.
jel ti to n mene aplaudiraš d nekemu nešta podmećam
 

Back
Top