samo da devojke, zene i starije dame, muskarci-STOP!!!

Zak:
Nikada ne veruj stvorenju koje krvari sedam dana u mesecu i ne rikne.
Znaci mnogo dobra fora... :lol: :lol: :lol:
To je pakao, mislim PMS, apetit koji nicim ne moze da se spreci, nervoza, pa depresija, bolovi...naravno intezitet svega toga varira od meseca do meseca... :roll: :shock: :roll:
a sto se tice muskaraca...pa naravno, ne razumeju,neki se mozda i trude,ali tesko...:?
 
ja se osecam uzasno, cesto mi je muka i malaksala sam... ali ima i za to leka. jedem dosta banana tad i pijem caj od ocajnice /macina trava/ sa dosta meda,par dana pre i prvi i drugi dan. sto se nervoze tice, pa ne znam, cini mi se da je dobro kontrolisem kad su decaci u pitanju... sa najvecim brojem mladica sam se smuvala bash kad sam imala zenske probleme :wink:
 
Kapris:
Eh, ja nekoliko dana pre nego što dobijem sam uzasno osetljiva... ma nenormalno nešto. Ili krajnje razdrazljiva... ijaoooo... ma muke su to! Il' bih plakala, il' bih se svađala...

I ja isto! A da ne spominjem kako mi grudi postanu bolne i za broj vece (sto i ne izgleda tako lose, ali je osecaj krajnje odvratan).
Moj decko - jos uvek! - ima razumevanja za to, cak vise i od mojih (zenskih) ukucana, koji uopste ne razumeju moju razdrazljivost i svadjanje tokom tih dana....... Problem je u tome sto to uopste nije voljno, nego nas hormoni prosetaju levo - desno i tome se ne mozemo odupreti. Priroda, sta cete....
 

Back
Top