Dan drzavnosti Republike Srpske

urospo

Iskusan
Poruka
5.289
Dan drzavnosti Republike Srpske 9. januar

Na danasnji dan prije cetrnaest godina formirana je Skupstina srpskog naroda u BiH, kao odgovor na Alijinu prijetnju:ZRTVOVACU MIR ZA NEZAVISNOST BIH!

Nisu uspjeli u stvaranju islamske unitarne drzave,ali su uspjeli da nam nametnu drzavu BiH i ta nesreca traje i danas!

Ipak,izborena je nezavisnot i sloboda od islamskih unitarista iz Sarajeva i ovaj dan se slavi kao dan drzavnosti RS, DAN REPUBLIKE!

notworthy.gif


Zivela RS! :!:
 
Ne znam, nisam ja u tom/takvom filmu. Svestan sam da zavisimo svi od nekog jačeg i ne koprcam se baš previše. A ni ne jedim se... Pravi lala... Božić poštujem kao običaj naroda i to je sve... Ovo sa RS - pa recimo da sam 'ladan (objašnjeno u drugoj rečenici).
Većina mi zamera na ovakvom stavu, ali to sam ja. Bar nisam zao ni loš.
 
jomini:
Ne znam, nisam ja u tom/takvom filmu. Svestan sam da zavisimo svi od nekog jačeg i ne koprcam se baš previše. A ni ne jedim se... Pravi lala... Božić poštujem kao običaj naroda i to je sve... Ovo sa RS - pa recimo da sam 'ladan (objašnjeno u drugoj rečenici).
Većina mi zamera na ovakvom stavu, ali to sam ja. Bar nisam zao ni loš.


Ja ti ne zamerim na stavu nego na komentaru...Zna se kakvi su sedeli na partijskim sastancima pa je ta insinuacija malo provocirajuca. Ipak si ti mod, znaci, ako ne ignorises bar ni ne provociras...
 
jomini:
Me nije povezano sa temom, već onako... Jedan zine, ovi ustaju i viču: tako je, živeo...
Nemam reči.

Та лала нам је 'ладан к'о шприцер... та њега мрзи и да зине... једино мож' бити да зине ако има неке добре клопе... а да ти он устане и виче живео... та то њега мрзи... :lol: :lol: :lol:

@ migud

ма Маршал-лала је добар к'о 'лебац... сам' га понекад напумпаду ови мангупи...што воледу да друкају... :razz:
 
eremita:
Та лала нам је 'ладан к'о шприцер... та њега мрзи и да зине... једино мож' бити да зине ако има неке добре клопе... а да ти он устане и виче живео... та то њега мрзи... :lol: :lol: :lol:

@ migud

ма Маршал-лала је добар к'о 'лебац... сам' га понекад напумпаду ови мангупи...што воледу да друкају... :razz:

Ova mu oscilacija nije trebala, a da je dobar, dobar je... evo, mogli bismo i njega uvrstiti u praznovanje, Jominijev Dan (dan kad je Jomini ustolicen), ha?
 

Back
Top