Sve mi se chini....

  • Začetnik teme Jiggy Bau
  • Datum pokretanja
Ima na "LJ i S" topica o ljubavi... Pregledaj malo ranije teme...
E sad, mozemo i ovdje da raspravljamo npr. o tome, da li se veze uglavnom svode na sex i sl...
Znas ono "Zasto kazes ljubav, a mislis na sex"...
Dakle, topic, ovakav kakav je ne moze ostati, ali ako se malo preuredi, onda ce moci... :wink:
 
ajd ne za..bavaj... neka ga... ne shteti... a shto ne shteti... moze da koristi... hehehehe Ajmo cice i dase ko je za LOVE? bljak analni, bljak swingeri, bljak bichevi... hocu da volim... i da me vole ... (sto vise njih to bolje, mozda postanem vamp zena... na netu... )
 
zaljubljeni i oni koji vole su uglavnom previse zauzeti da postuju.... evo ja nasao 2 minuta vremena pa rekoh da kazem....

a oni koji mastaju o sexu..... eh.... oni imaju vremena na pretek

poz.
 
Jiggy Bau:
Shaoilin, jesi li ti to hteo da popljujes moju temu? .... ili da te primeti Gazdarica?

ne Jigy nego samo ti kazem mogla si i tu temu da otvoris tu bi imao par rijeci i da kazem ovdje ne jer ne varam veza mi trje prosjecno 3 dana pa nemam vremena za varanje.
a sto se tice Gazdarice bas me briga hoce li me primijetit ili ne njen problem samo hocu da kazem da radi izvnredno sto se tice glpih topica.
 
Chan Shaolin Si:
Jiggy Bau:
Shaoilin, jesi li ti to hteo da popljujes moju temu? .... ili da te primeti Gazdarica?

ne Jigy nego samo ti kazem mogla si i tu temu da otvoris tu bi imao par rijeci i da kazem ovdje ne jer ne varam veza mi trje prosjecno 3 dana pa nemam vremena za varanje.
a sto se tice Gazdarice bas me briga hoce li me primijetit ili ne njen problem samo hocu da kazem da radi izvnredno sto se tice glpih topica.

Chan Shaolin Si i ostali... ako ja tebe nesto razumem... koja bre tema? sta fali ovoj? samo kazem da se forum zove Ljubav i sex a o ljubavi jedva 10%... ko bre prica o varanju?

:shock:
 

Back
Top