puko ko zvecka...

no-name

Početnik
Poruka
23
posle jednog veoma lepog seksualnog odnosa utvrdim da je kondom koji sam imao puko!Otisao sam sa devojkom do apoteke i kupili smo lekove za "dan posle" koje je popila.
dali imam razloga za brigu,ili je to sigurno da nece doci do neceg nezeljenog???molim za pomoc! :roll:
p.s.i interesuje me jos i ,kada su polni a kad nepolni dani?
 
no-name:
Otisao sam sa devojkom do apoteke i kupili smo lekove za "dan posle" koje je popila.
dali imam razloga za brigu,ili je to sigurno da nece doci do neceg nezeljenog???molim za pomoc! :roll:
Umalo da zaboravim najbitnije. Ukoliko i ti nisi popio svoju dozu, nishta ne vredi shto je ona popila.
 
LePiaf:
Na severnom polu dan traje pola godine. Isto toliko traje i noc. Znachi pola godine je polni dan, a pola godine polna noc. Nepolni dani (npr na Ekvatoru) traju oko 12h... pa onda sledi nepolna noc... i tako stalno.
Hvala na saznanju. Ko bi rekao da cu ovako nesto procitati na LJ&S.
c014.gif
 
no-name:
dali imam razloga za brigu,ili je to sigurno da nece doci do neceg nezeljenog???molim za pomoc! :roll
p.s.i interesuje me jos i ,kada su polni a kad nepolni dani?

e kad sad nisam umrla od smeha!
da ti sad ne pisem jednacine, oko sredine ciklusa su. a sem toga pitaj devojku. vecina devojaka zna kad ima ovulaciju. (za tvoju informaciju to je onda kad je najstrastvenija i najvise hoce).

i ne brini bice sve ok.
 
Mislis plodni i neplodnio dani? Prvih sedam i poslednjih sedam u ciklusu su neplodni ali to ti nije bas sigurna varijanta jer ponekad jajasce moze dosta dugo da ostane zivo (u nedostatku boljeg izraza) ili sperma moze da se zadrzi malo duze pa zaluta pa eto ti belaja ali to je mnogo komplikovano za objasniti! Tableta za dan poslije ima odredjeni procenat efikasnosti i u svakom slucaju je bolje nego sjesti i moliti se!
Ako si sa tom djevojkom u duzoj i stabilnoj vezi ja ti savjetujem da odete kod ginekologa pa neka vam da nekoliko savjeta vezano za kontracepciju a mozda vam i predlozi neku stalniju i sigurniju varijantu tipa pilula ili spirale ili tako necega!

PS: Obavezno uradite test na HIV (kad ste vec tamo)
 
te pilule ti vrede samo ako ih je uzela 12 sati posle odnosa i smanjuju plodost(da li na 30% ili za 30% nisam siguran), pilule za dan posle trebva izbegavati zato sto postoji sansa da se plod deformise ukoliko se uzmu posle 12 sati...po nekoj racunici ne treba uzimati vise od 2 godisnje a ako vec oce da se kljuka pilulama nek se savetuje sa ginekologom i on ce joj najbolje reci koje treba da pije(logest i ti fazoni koje se uzimaju 21 dan i nemaju stetno dejstvo)-ovo mi rece ortakinja koja je imala problema sa tim tako da nije lupetanje
 
no-name:
posle jednog veoma lepog seksualnog odnosa utvrdim da je kondom koji sam imao puko!Otisao sam sa devojkom do apoteke i kupili smo lekove za "dan posle" koje je popila.
dali imam razloga za brigu,ili je to sigurno da nece doci do neceg nezeljenog???molim za pomoc! :roll:
p.s.i interesuje me jos i ,kada su polni a kad nepolni dani?


Uvek imate razloga za brigu i svi dani ciklusa mogu bitni plodni, to je tako rastegljiv pojam, devojka i za vreme menstruacije može da zatrudni...
Znači, bilo kog dana može doći do nečeg neželjenog, budite pažljivi, odlično je što koristite kondom.
Ne bi bilo loše da uz kondom koristite i neko lokalno kontraceptivno sredstvo u vidu pene ili kreme.
 
zelenooka:
Uvek imate razloga za brigu i svi dani ciklusa mogu bitni plodni, to je tako rastegljiv pojam, devojka i za vreme menstruacije može da zatrudni...
Znači, bilo kog dana može doći do nečeg neželjenog, budite pažljivi, odlično je što koristite kondom.
Ne bi bilo loše da uz kondom koristite i neko lokalno kontraceptivno sredstvo u vidu pene ili kreme.


Tako je. Stavim kondom i oblepim ga izolir trakom, a ona stavi najlon kesu i nema frke.
 
sinnke:
Ljudi moji dok ne strca po njoj yebo ti taj seks. Ne pustam nijednu dok je ne oblepim spermom. Yebo kondome nek ih koristi onaj ko ih proizvodi.

Slažem se ja sa tobom Sinnke, ali ovo su deca mlada, moraju da se čuvaju...Iz puno razloga, ne samo zbog trudnoće. Vidiš da dečkić govori o polnim i nepolnim danima (umesto plodnim...).
 

Back
Top