JONIZATOR VAZDUHA

Imam tezih problema sa bronhijalnom astmom i treba mi hitno neki kvalitetan jonizator. Ne samo da mi malo ocisti dim od cigara kojeg u mojoj kuci ni nema, vec neki koji ce mi konstantno i zaista obezbedjivati zvez vazduh pun negativnih jona. Cepterov mi je puno para ali ako neko zna neki do 200 eura molim ga da mi javi bio bih mu mnogo zahvalan.
 
Nijedan takav uredjaj ne bih uzeo a ako vec moras posavetuj se sa apoteklarima i svojim doktorom. Ovde na sajtu neko moze da ti soli pamet a nezna nista o tome to jest neprofesionalno te ubedi a da ni sam nije siguran sta prica (rekao mi Pera da njegova zena Mara ima jonizator). A astma je po mom misljenju ozbilja problem i sa zdravljem se nije zezati.
Naravno ti ces uraditi kako zelis
 
Da kojim slucajem zivim na Kopaoniku ne bi falio ni mililitar kiseonika mojim plucima. Ne bih imao ni a od astme. Ovako mi treba jonizator da mi dok sam u sobi makar pruzi kvalitetan vazduh koji utice na sve ne samo na pluca... Jonizator pomaze sigurno samo pravi ali ja kao ni vecina neznam koji je pravi tako da mozda naleti neko ko se razume malo vise...
 
Јонизатор ваздуха је у Србији три пута скупљи од ,рецимо, истог таквог у Немачкој.
У Немачкој може, на пример, да се јак и добар јонизатор (до 60квм) купи за 25-30 евра, веровали или не. Једном месечно се опере решетка и то је то.
 
Цептер је доказани дерикожа. Сви његови производи су од "злата".
Када се само сетим како су појединци куповали ону његову Биоптрон лампу за "тричавих" 500 евра...:hahaha:

Pa ****** kad se neko ne razume onda uzima ono najskuplje, jer je to onda "sigurno" dobro. Zato postoji cepter... tj zato jos uvek i postoji.
 
Ja sam koristio NEOTEC jonizator i mogu da kazem da stvarno generise ozon. Ako je stalno ukljucen i podesen na HIGHT onda se u prostoriji oseca miris na ozon.

Medjutim presatao sam da ga koristim jer je ozon stetan za pluca ako se u vazduhu postigne velika koncentracija ozona.

Po meni je bolja stvar ozonizirano maslinovo ulje. Tako da sam svoj jonizator vazduha pretvorio u ozonizator vode ili ulja.

Danas sam pre nego sto sam video ovu temu otvorio temu "Ozonizirana voda i ozonirano maslinovo ulje" gde sam objasnio kako sam to izveo. Medjutim posto sam novi clan nisam siguran kada ce i da li ce tema biti odobrena.

Sto se tice astme po Dr. Hulde Clark izazivac je parazit Ascaris. Navodi da se parazit moze unistiti pomocu ozoniziranog maslinovog ulja i L-Cystina od 500mg. O tome mozes da procitas u njenoj knjizi "The Cure for All Cancers". Na zalost ta knjiga nije prevedena na srpski jezik.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naime, kod jonizatora je veoma bitno koliko proizvodi negativnih jona, koji neutrališu pozitivne jone (nastaju radom električnih uređaja)... Onaj Zepterov je preskup, a ima mnogo manje efekta od ovog koji smo mi kupili (naš "dobrostojeći" prijatelj je kupio Zepterov). Sada imamo 3 komada Plasme i najstariji se pre 2-3 meseca, nakon "hiljada" sati rada nešto pokvario, pa smo ga popravili u servisu (nije firma u kojoj smo kupili jer ona više ne postoji :( ). Našao sam servis na internetu i ljudi su mi popravili jonizator u roku od pola sata za 500 dinara... Posle smo videli da su oni "prva ruka" (bar tako piše na sajtu) i stvarno su najjeftiniji . Oni su nam rekli da je tih jonizatora prodato za 7-8 godina "na hiljade" i da je procenat kvara ispod 0,2%! Ne znam da li je to tačno, ali iz našeg iskustva, uređaj je stvarno odličan.

Probali smo jedno vreme i onaj Neotec, ali on nam je samo isprljao zid (kada ga gurnete u utičnicu na zidu, iznad jonizatora zid pocrni!!!), a efekat je bio znatno lošiji od Plasme. Na kraju je i crkao, pa je završio u đubretu.

Dakle - sve preporuke za Plasmu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naime, kod jonizatora je veoma bitno koliko proizvodi negativnih jona, koji neutrališu pozitivne jone (nastaju radom električnih uređaja)... Onaj Zepterov je preskup, a ima mnogo manje efekta od ovog koji smo mi kupili (naš "dobrostojeći" prijatelj je kupio Zepterov). Sada imamo 3 komada Plasme i najstariji se pre 2-3 meseca, nakon "hiljada" sati rada nešto pokvario, pa smo ga popravili u servisu (nije firma u kojoj smo kupili jer ona više ne postoji :( ). Našao sam servis na internetu i ljudi su mi popravili jonizator u roku od pola sata za 500 dinara... Posle smo videli da su oni "prva ruka" (bar tako piše na sajtu) i stvarno su najjeftiniji . Oni su nam rekli da je tih jonizatora prodato za 7-8 godina "na hiljade" i da je procenat kvara ispod 0,2%! Ne znam da li je to tačno, ali iz našeg iskustva, uređaj je stvarno odličan.

Probali smo jedno vreme i onaj Neotec, ali on nam je samo isprljao zid (kada ga gurnete u utičnicu na zidu, iznad jonizatora zid pocrni!!!), a efekat je bio znatno lošiji od Plasme. Na kraju je i crkao, pa je završio u đubretu.

Dakle - sve preporuke za Plasmu.

Sta ce vec sve ljudi da izmisle da bi uzeli pare. Da je jonizator ikome potreban - sigurno da bi ga bilo za dzaba u apotekama i da bi se dobijao na recept.

Ja jedino imam poverenja u ono sto doktori preporuce.
 
Imam dva,ali su mala pa se to i ne oseti,prvi je bio dobar,imao je dve brzine i osetio se miris svezine,kao u sumi da si,ali su pametnjakovici napravili tu cev od rdjajuceg materijala pa je od pranja vremenom zardjao i sad nije ni za sta.Onda su napravili jonizator sa tom cevi sto ne rdja i taj sam kupila ali ovaj nije kao onaj jonizator.Da ima neki velicine manje grejalice mislim da bi bio efikasniji,ovi su mi mali i slabo rade
 
Pozdrav Milane....

Procitao sam kako si uspio da napravis odnosno prepravis ovaj ozonizator, ja vec duze vrijeme trazim da kupim ozonizator za ulje ali bez upijeha.Samo bi temolio da mi das broj da se cujemo kako si to napravio, puno ti hvala unaprijed. pozdrav Goran
 
Imam vec 7 godina takvo sokocalo sto se reklamiralo ranije preko TV-shopa, efekat maltene nikakav cak malo i smrducka pri radu i kad je cist i kad je prljav. I dan danas se pitam koji ce mi djavo to cudo :lol:
 
Ja sam koristio NEOTEC jonizator i mogu da kazem da stvarno generise ozon. Ako je stalno ukljucen i podesen na HIGHT onda se u prostoriji oseca miris na ozon.

Medjutim presatao sam da ga koristim jer je ozon stetan za pluca ako se u vazduhu postigne velika koncentracija ozona.

Po meni je bolja stvar ozonizirano maslinovo ulje. Tako da sam svoj jonizator vazduha pretvorio u ozonizator vode ili ulja.

Danas sam pre nego sto sam video ovu temu otvorio temu "Ozonizirana voda i ozonirano maslinovo ulje" gde sam objasnio kako sam to izveo. Medjutim posto sam novi clan nisam siguran kada ce i da li ce tema biti odobrena.

Sto se tice astme po Dr. Hulde Clark izazivac je parazit Ascaris. Navodi da se parazit moze unistiti pomocu ozoniziranog maslinovog ulja i L-Cystina od 500mg. O tome mozes da procitas u njenoj knjizi "The Cure for All Cancers". Na zalost ta knjiga nije prevedena na srpski jezik.
Poštovani, mogu li vas nekako kontaktirati. Želim da znam više o oz
Ja sam koristio NEOTEC jonizator i mogu da kazem da stvarno generise ozon. Ako je stalno ukljucen i podesen na HIGHT onda se u prostoriji oseca miris na ozon.

Medjutim presatao sam da ga koristim jer je ozon stetan za pluca ako se u vazduhu postigne velika koncentracija ozona.

Po meni je bolja stvar ozonizirano maslinovo ulje. Tako da sam svoj jonizator vazduha pretvorio u ozonizator vode ili ulja.

Danas sam pre nego sto sam video ovu temu otvorio temu "Ozonizirana voda i ozonirano maslinovo ulje" gde sam objasnio kako sam to izveo. Medjutim posto sam novi clan nisam siguran kada ce i da li ce tema biti odobrena.

Sto se tice astme po Dr. Hulde Clark izazivac je parazit Ascaris. Navodi da se parazit moze unistiti pomocu ozoniziranog maslinovog ulja i L-Cystina od 500mg. O tome mozes da procitas u njenoj knjizi "The Cure for All Cancers". Na zalost ta knjiga nije prevedena na srpski jezik.
Poštovani, kako mogu da vas kontaktiram? Želim više da čujem o ozonizovanom maslinovom ulju i kako je vaš jonizator poslužio za to.
 

Back
Top