TRANSFERI

shons

Početnik
Poruka
34
Evo predlazem da posto je sad prelazni rok u evropi da bacimo neki komentar o transferima.Ako neko ima informaciju ko je koga doveo i da iskomentarisemo ko je pametno kupovao a ko ne.
 
zoranpetrovic84:
Moja omiljena rubrika u BLIC-u ...i uopste...khm...Danko Lazovic&Zvonimir Vukic u Partizanu :)


Od Vukica izgleda nema nista... dok Lazovic mozda i dodje...
A sto se tice Zvezde...izgleda nista od nekog zvucnog EVRPSKOG pojacanja...znaci samo Milijas, Djokic and company
 
da...znam za Vukica...ali bar kada bi dosao Danko...ili mozda i Isailovic...jel'se seca nego tog malise?:)Isto ostani,Isto ostani!Dobro,necu sada da miniram temu...u stvari moram jos malo...gde je Banci legenda?:)Jos neki transfer...Pantic u LEVSKI iz Sofije ...
 
banegad2004:
slika sve govori
nisam nista izmislio


ma onoj tvojoj slici je onaj Vranjes kosarkas evo ga zigic skroz desno
 

Prilozi

  • liverpool i zigic.jpg
    liverpool i zigic.jpg
    26,4 KB · Pregleda: 13
:lol: ....
E, secam se tog Isailovica, kao da je juce bilo...Dosao covek iz Zemuna, velika nada Partizana...prvi znacajan mec , protiv Kroacije kod kuce, udje covek u 85. minutu, da gol u 87....a u gostima je Kralj stavio 7 brava i alarm na svoj gol....i primio samo 5 komada...
 
Koroman je valjda potpiso za Benfiku, bar su tako javljali. A Ziga ne ideu Arsenal, da bar hoce oni da ga kaparisu pa na leto da uzmemo nekoliko milioncica. A Vukica pustaju u Partizan, ali treba dosta kesa, ne ispalti se grobarima toliko kesa da daju samo za 3 meseca koje ce Vukic igrati u pratizanu
 
Evo ja da dodam jos neke glasine koja su prema odredjenim izvorima veoma blizu realizacije:
Risto Lakic Buducnost-->Crvena Zvezda (vrlo verovatno)
Nenad Lalatovic Shakhtar-->Zemun (zavrseno)
Bojan Sljivancanin Jedinstvo BP-->Partizan(zavrseno)
Jean Philippe Kaye Levski S-->Crvena Zvezda (ako Dudic ode)
 
shalle87:
Evo ja da dodam jos neke glasine koja su prema odredjenim izvorima veoma blizu realizacije:
Risto Lakic Buducnost-->Crvena Zvezda (vrlo verovatno)
Nenad Lalatovic Shakhtar-->Zemun (zavrseno)
Bojan Sljivancanin Jedinstvo BP-->Partizan(zavrseno)
Jean Philippe Kaye Levski S-->Crvena Zvezda (ako Dudic ode)

O tome se pregovara vec par meseci, ali Levski trazi veliko obestecenje...trener bi ga pustio, ali je klub privatan, pa odlucuje vlasnik...
 
Pa ako Dudic ode,logicno je da ce da dovedu neku dobru zamenu,a u nasoj zemlji trenutno nema defanzivca kalibra Dudica.Uostalom,nije ni Pixi glup,nece dozvoliti osipanje tipa i rasprodaju igraca a da pritom ne dovede kvalitetne igrace da pokriju te pozicije.Pa Zvezdu finansira Toyota tako da sto se para tice to bar nije problem, i da se nema para ne bi se sigurno odbio Arsenal koji je ponudio silne pare...
Evo npr.dolazi Andjelkovic iz Vozdovca da zameni Lukovica koji najverovatnije ide na leto.Gledao sam ga i decko je dobar igrac i sigurno ce ga dostojno zameniti.Kada Zigic ode dovesce se sigurno jedan spic ekstra klase jer ce obestecenje biti basnoslovno.Sve to ide planski,s ciljem da konacno uradimo nesto vise u Evropi:)
 
Pa videcemo kako ce Pixi da radi...tek je dosao, ali bojim se da ce biti kao ranijih godina...jedino moze ovaj Zigic da nas izvuce malo sa kesom...posto su raniji transferi bili maximum 3 miliona pa smo sa tim jednim krpili tokom cele godine...
 

Back
Top