sexualni propusti u proslosti.............

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
pitam se ponekad zasto moj zivot nije imao malo vise zabave (citaj vise sexa). neki dan na poslu nisam imao sta da radim i u nekom magazinu ispunim psiho-test.na kraju odgovor mi kaze da sam sam sebi kriv sto sam propustio gomilu vise nego povoljnih prilika.priznajem,sve je u pravu neverovatno kako dobar test.evo vam par primera u zadnjih par godina.amerikanka,komsinica.dolazila na kafu svaki dan,nisam znao da uradim prvi pokret.posle nje,nasa riba koja je tada imala 30g,meni je bilo 18.mi u mojoj sobi,ona se naguzi na krevetu i kaze mi "najvise volim kad me je*u s guza".jeste da je keva bila u kuci,al da sam bio pametan poslao bih kevu do komsinice.posle toga ortakinja me upozna s njenom ortakinjom.nasa riba koja fura s amerom.btw,tip je frajer,pun para,al ta riba je spremna da ga ostavi zbog mene(sigurno je ortakinja malo naduvala o meni,al nema veze,riba me i dalje htela).tada nisam imao ni pare,ni auto,tek dosao u ameriku.mislio sam ako ta riba ostavi svog amera zbog mene dozivece razocarenje,necu da me pamti po sr*nju.budala sam bio zar ne?bilo je tu jos par slucajeva kad sam mislio da su ribe sa mnom zbog neceg drugog.recimo dve su me ribe zvale da izadjem s njima.ja sam mislio da to zele da bi prkosile frajerima na koje su one stvarno pukle,znaci da sam ja tu samo kao mamac za njihovu korist i manipulaciju.koji sam idiot.jednu sam ribu odbacio sto sam misio da je sa mnom zbog para.s jednom nisam hteo sto je moj opozitni horoskopski znak,s drugom sto pripadamo istoj grupi znakova.nisam hteo s ortakovom ribom,a ona je htela.nisam hteo s najboljom drugaricom koja mi je legla na krevet i rasirila noge,ne secam se ni sam zasto nisam hteo.
jeste da je na mene uticalo dosta negativnih uticaja,znaci stvari koje su me bacale van koloseka,nesto nezeljeno,ali to nije bitno.jeste da mi se zivot zini nekako nerealan i nezadovoljan ali koga briga?sad se kajem,zato sto sam uvek hteo nesto perfektno,specijalno,nesto sto zapravo ne postoji.e da,setih se ribe,visoka,bruneta,duga kosa,lep osmeh,po izgledu ona koju sanjam.malo je falilo da ona mene siluje.ja sam je odbacio samo zato sto slusa narodnu muziku,i sto su takve ribe po mom misljenju "seljanke".kad bih se svih shansi setio mogao sam biti drugi kazanova,ali makar priznajem svoje greske.da li ste imali slicna iskustva?
ps.ne mogu da ne kazem.nedavno mi jedna amerikanka s posla dala broj.riba otkida,radi kao fitnes trener.izgleda bolje od mene milion puta,plus amerikanka je.ja je nisam zvao samo zato sto mislim da moj stan i deo grada gde zivim nije dovoljno dobar za njenu klasu!
 
rain,kiss slazem se,gresio sam.problem je u meni sto uvek nadjem neki detalj koji nedostaje perfekciji koju trazim a koju je tesko naci.znam sta devojke hoce,lepo se upoznam s njima,ali sex nije sve sto zelim.trazim slicnost,istu talasnu duzinu,inteligenciju,emocije, ali izgleda tako nesto po sudbini ce doci samo od sebe.pre bih ceo zivot mogao provesti s jednom devojkom koju sam opisao nego nekim divama iz sveta hollywooda ili ***** filmova.to je za divljake.btw,necete verovati.ovu ribu iz fitnesa sam nazvao odmah dan posle,jako mi se svidela.trebali smo izaci,ali javile mi se akne po licu.sad se sakrivam od nje i na poslu,a gde jos da je zovem.ne znam,mozda je bas neko sujeverje.
 
Nevenchica:
Ma... ne razumem bre! 30% muskaraca starijih od 30 god nije ribu (polni organ) u zivotu videlo, a ovaj ovde mi kuka kako ima akne :shock:
Nerviram se u vase ime :lol:
:shock: Pa onda nek ide na zdrvalje...
Ima i onih koji su videli ribu... i koji su u dobrostojecem odnosu sa doticnom znas? :lol: Mislim nemoj ti zbog pojedinaca da zamrzis ceo rod... bila bi greota velika... :wink:
 
Mislim da je tema parodija na to sto neko nekog nije hteo... Poruka je jasna - hebite se s kim god stignete cim vam se ukaze prilika....

Ja se ne slazem ni sa jednim extremnim stavom.
Treba se hebati... ali sa osobama koje ti se stvarno svidjaju do kojih ti je stalo, za koje mislis da su dovoljno dobre(za tebe licno)... Nikako sa bilo kojom/im i svakom/im.

I sad se postavlja pitanje zasto on nije hebao te ribe? Ja nikad stvari ne gledam jednostrano... i za svaki sex je potrebno dvoje da se sporazumu i nadju na istim frekvencijama.... isto tako i za svaki neuspeh potrebno je dvoje... I pogresno je svaljivati ili hvalu ili neuspeh samo na jednog... Jer to u tim stvarima nikad nije skroz tako... Vise razumevanja, vise komunikacije, vise postovanja, vise filinga... i naravno da ce biti vise i sexa... to su stvari koje tu nedostaju.... I jasno se vidi da je prica hladna, bezemotivna..."dosla neka i digla suknju" :roll: ...

I ima jedan stih iz neke pesme:
Being human is something else....
 
maxima,totalno si u pravu.svi mi kazu da puno razmisljam.ali ipak za mene nikad nije dovoljno razmisljanja.pogotovo kad je rec o lepim devojkama.obozavam kad mi se devojka divi i cudi,kako sam otkrio njene dubine,kad joj nije jasno da znam stvari o njoj o kojima ona i ne misli.prosto me pali kad joj citam na faci,kako je to provalio?
 
Nek svako bude sa onim kojim hoce ili ne bude sa kojim nece...

Drugacije receno nek bude sa onim koji ume i koji je sposoban da je/ga smuva ili ne bude sa onim koji ne ume i koji je nesposoban da je/ga smuva.

Trebalo bi da imamo neki osecaj saosecanja zato sto si toliko propustao i nisi bio sposoban da hebes... ali ipak taj odvratni nacin na koji si ti to prikazao ce izazvati samo suprotne reakcije prema tebi... osecaj gadjenja...pod jedan....

I Dekarte postoji granica izmedju razmisljanja i da prostis sranja.
 
mAximA:
A da, da odgovorim na temu! Ima par stvari koje sam propustila a koje su mogle da mi promjene zivot ali sex se nikako ne ubraja u jednu od njih jer to svakako nije nesto sa cime se opterecujem! Ja sam ipak zensko i ne udaram recke!
Tacno, ima i muskih koji tako razmisljaju... kojima su vaznije neke druge stvari od proste beznacajne recke. I svi koji razmisljaju samo o tim hladnim reckama ne umeju da uzivaju u zivotu i njihov zivot je sigurno neispunjen i polovican... i definitivno hladan i jadan...
 
Ja sam bas juce sa muzem nesto pricala na tu temu u zezanju i rekoh: da su mi sada te godine ,a ova pamet :) . Mislim da to sve ima veze sa odrastanjem, jednostavno, u nekim mladim godinama imamo komplekse zbog svega i svacega i nismo bas spremni na sve, ali sa vremenom sve dodje na svoje mesto.
Nemoj mnogo da razmisljas o greskama u proslosti, fokusiraj se na buducnost i nadoknadi propusteno :)
 
Petar_Pan:
Mislim da je tema parodija na to sto neko nekog nije hteo... Poruka je jasna - hebite se s kim god stignete cim vam se ukaze prilika....

Ja se ne slazem ni sa jednim extremnim stavom.
Treba se hebati... ali sa osobama koje ti se stvarno svidjaju do kojih ti je stalo, za koje mislis da su dovoljno dobre(za tebe licno)... Nikako sa bilo kojom/im i svakom/im.

I sad se postavlja pitanje zasto on nije hebao te ribe? Ja nikad stvari ne gledam jednostrano... i za svaki sex je potrebno dvoje da se sporazumu i nadju na istim frekvencijama.... isto tako i za svaki neuspeh potrebno je dvoje... I pogresno je svaljivati ili hvalu ili neuspeh samo na jednog... Jer to u tim stvarima nikad nije skroz tako... Vise razumevanja, vise komunikacije, vise postovanja, vise filinga... i naravno da ce biti vise i sexa... to su stvari koje tu nedostaju.... I jasno se vidi da je prica hladna, bezemotivna..."dosla neka i digla suknju" :roll: ...

I ima jedan stih iz neke pesme:
Being human is something else....





Pouka je glupa.......ne zelim se yebat s kim god i gdje stignem......i dan danas mi je drago sto su neki dobili otkar jer su debilcine na kwadrat.....pa da sam se poyebala s njima(kad su to oni htjeli.........pod debilcine citaj zgodni do bola budale na kwadrat...iq -
20) upucala bi se majke mi......daj razmisli malo da li su ljudi stwarno tako ocajni da bi se powodili za tom twojom poukom.... ;)
 

Back
Top