Kakva procedura otvaranja sajta?

pa trebas da odes u 3. opstinski sud - salter za internet development - tamo ce ti dati uput za Ministarstvo Internet razvoja, i onda tu podnesesh zahtev. . .


ma zebavam se!
nema nikakve procedure - nabavish programe FrontPage ili Dreamweaver i napravish, onda nadjes host i postavis na net
 
jellena59:
jeste! sve na jednom mestu i na 7-8 jezikah ili jezicima ili jezikama)))
Slazem se sa loop-om, meni nije pregledno, bez obzira sto ne poznajem ruski jezik,
Da sam ja radio sajt, podelio bih ga barem na nekoliko logicki celina pa ucitavao odredjene strane. Ovako ima ogromna kolicina informacija na jednoj strani, sto meni licno nije zgodno.

Ogromna kolicina informacija na jednoj strani veoma cesto ume da odbije posetioce. Sto bi se neko zamajavao trazeci nesto na toj strani a i ne zna da li ima?
Ako, sa druge strane, podelis sajt na jasno vidljive celine gde se mogu ocekivati odredjeni sadrzaji, lakse cu se odluciti kao posetilac, da krenem tamo i natenane pregledam sadrzaj koji me zanima. Ili, veoma brzo cu ustanociti da tu na primer nema nista sto me zanima.
Ovako, posetilac mora detaljnno da cita svaku stavku, ne bi li eventualno pronasao nesto sto trazi, ako to uopste na sajtu psotoji.

Zato mislim da je prva strana prenatrpana.
 

Back
Top