skijanje?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: skijanje?

Zainteresovan član Loo (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano skijanje?

Sta je sa skijanjem? Ne znam gde da ga ubacim, u koji podforum.
    Ide li neko ili je vec isao na skijanje? Ja nikad nisam bila, ne znam bas u potpunosti sta mi je potrebno od opreme tj. od odece. Kakve naocale za sunce, cizme, odelo itd. Ako neko moze neka napise mozda sta je najbolje.... Hvala!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: skijanje?

pazi ovako ja do prosle godine nisam hteo da cujem za skijanje, kad su me napokon naterali da odem da probam tih nedelju dana mi je bilo nesto nenormalno, povrh svega kad sam se vratio u bg odmah sam uzeo aranzman za jos nedelju dana skijanje je nesto najbolje sto postoji...
    sto se tice opreme imas opremu u fazonu za 800 e i za 150-200 e, posto ti tek pocinjes uzmes odes lepo kod hale pionir u beogradu svakog vikenda dolaze ljudi i donose polovne stvari tu mozes bukvalno sve da nadjes od starog do najnovijeg za mnooogo manje pare u poredjenju sa radnjama...
    ja imam ovaj komplet : colmar jakna 7000 din, colmar rukavice 4000 din, colmar pantalone 4000 din, i colmar naocare 3000 din.
    eto to bi bilo sve od mene.poz
    Never argue with an idiot. They drag you down to their level and then beat you with experience.

Primećen član valerian (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

cekaj malo gde se tacno okupljaju ti prodavci,kojim danom i u koje vreme?

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

joooj --- e stvarno treba organizovati malo jače upućivanje u skijanje ,, izvanredan sport ,, odmor za duh i telo ,, sama zamisao kada se penjete žičarom na vrh planine ,, gde više nema one rulje u plićaku koji došli na kopaonik jer je to u trendu ,, ljudi bre napadao sneg ,, a skijanje se nigde ne pominje ,,, inače obuka za skijanje traje nedelju dana , kada se savlada tehnika ostalo je rutina ,,, aj uzdravlje
    A KAD ĆU AKO NEĆU NIKAD?????

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

I ja bi hteo da krenem da ucim Imas super foru na adi,vestacka ski staza,raspitaj se malo,ili pogledaj Blic od danas ili od juce...pet casova 5000 hiljada kazu da je dovoljno za naucitiDobijes opremu naravno...

Aktivan član KOWYNUXX (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio pajser
    pazi ovako ja do prosle godine nisam hteo da cujem za skijanje, kad su me napokon naterali da odem da probam tih nedelju dana mi je bilo nesto nenormalno, povrh svega kad sam se vratio u bg odmah sam uzeo aranzman za jos nedelju dana skijanje je nesto najbolje sto postoji...
    sto se tice opreme imas opremu u fazonu za 800 e i za 150-200 e, posto ti tek pocinjes uzmes odes lepo kod hale pionir u beogradu svakog vikenda dolaze ljudi i donose polovne stvari tu mozes bukvalno sve da nadjes od starog do najnovijeg za mnooogo manje pare u poredjenju sa radnjama...
    ja imam ovaj komplet : colmar jakna 7000 din, colmar rukavice 4000 din, colmar pantalone 4000 din, i colmar naocare 3000 din.
    eto to bi bilo sve od mene.poz
    ...donji vesh nemoj da zaboravis....
    SKuP

Slične teme

1. Skijanje
    Autor bjelasnica.team u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.12.2008., 03:35
  2. Skijanje
    Autor piv975 u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.01.2007., 10:09